Memphis vliegt met Lyon uit bekertoernooi, Bakker wel naar laatste vier
Olympique Lyon is uitgeschakeld in de kwartfinales van het Franse bekertoernooi. In een nogal hectische wedstrijd verloor de ploeg van aanvoerder Memphis Depay in eigen stadion van AS Monaco: 0-2. Wissam Ben Yedder en Kevin Volland kwamen na de rust tot scoren voor de huidige nummer 3 van de Franse competitie.
Olympique Lyon incasseerde twee rode kaarten en zeven gele kaarten. Halverwege de eerste helft moest trainer Rudi García het veld verlaten wegens aanmerkingen op de leiding. Verdediger Sinaly Diomandé ging in de 52ste minuut naar de catacomben na zijn tweede gele kaart. Daarna nam Monaco afstand van Lyon, waar Memphis ook een gele kaart ontving. Hij werd in de 70ste minuut gewisseld.
Stephanie Frappart trad in Lyon als scheidsrechter op. Ze is komende zomer de eerste vrouwelijke arbiter bij het EK, maar nog niet als hoofdscheidsrechter. Frappart gaat fungeren als vierde official bij het toernooi.
Mitchel Bakker
Paris Saint-Germain bereikt wel de laatste vier van het Franse bekertoernooi. De ploeg van trainer Mauricio Pochettino versloeg op eigen veld middenmoter Angers met 5-0. De treffers kwamen op naam van Mauro Icardi (drie), Vincent Manceau (eigen doel) en Neymar.
Verdediger Mitchel Bakker was basisspeler bij PSG. Hij ging een kwartier voor tijd naar de kant.
Montpellier en het verrassende Rumilly Vallières, dat op het vierde niveau uitkomt, zijn al zeker van een plaats bij de laatste vier.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Duurder tijdens levertijd: prijzen nieuwe auto’s blijven maar stijgen
Nieuwe auto’s zijn de afgelopen maanden rap duurder geworden, meldt dataleverancier Autotelex. Prijsverhogingen van vijf of zelfs tien procent zijn geen uitzondering en kunnen ook plaatsvinden ná het tekenen van het koopcontract. -
Enorme blunder van Mark Flekken leidt zege Dortmund in
-
PREMIUMReportage
‘Ibrox tilt Rangers-spelers echt op, dat zal ook PSV merken’
PSV en Rangers FC hunkeren allebei naar een terugkeer in de Champions League. Hun onderlinge play-off-kraker brengt ook de trainers Van Nistelrooij en Van Bronckhorst tegenover elkaar. AD Sportwereld ging alvast sfeer proeven op Ibrox, waar PSV dinsdagavond een Schotse storm wacht. -
Fans Manchester United niet zomaar voorstander nieuwe eigenaar: ‘Hij moet investeren in spelers’
Fans van Manchester United zijn niet zomaar voorstander van een nieuwe eigenaar van de club. Die moet volgens supporterscollectief MUST wel ‘bereid zijn om te investeren om de vroegere glorie van United te herstellen. Die investering moet echt uitgaan naar spelers en het stadion”, staat in een verklaring. -
Energierekening
Ferdi: 'We hebben geen afwasmachine. Echt, klinkt raar hè? Ik zou niet weten waarom’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ferdi Verberk (57) uit Sint Anthonis.
-
Jürgen Klopp kraakt beleid FC Barcelona: ‘Als je mij vertelt dat ik geen geld heb, geef ik niets meer uit’
Na Bayern München-coach Julian Nagelsmann heeft ook Liverpool-manager Jürgen Klopp kritiek geuit op het transferbeleid van FC Barcelona. De Duitser begrijpt om meerdere redenen niets van de gang van zaken in Camp Nou. -
Tweede blunder De Gea bij de opbouw zet Brentford op 2-0
-
PREMIUM
Acute kiespijn ’s nachts? Dan kan je zomaar een flinke rit staan te wachten
Acute kiespijn of tandpijn? Tand afgebroken of een kroon eruit gevallen? Door personeelsproblemen bij spoedartsen moet je voor hulp buiten de reguliere openingstijden van de tandarts regelmatig steeds verder rijden. Het overkwam René Heus uit Apeldoorn. ,,Naar Deventer? Kan dat niet gewoon in Apeldoorn?”