President van Barça weet het zeker: Messi blijft
SamenvattingFC Barcelona-voorzitter Joan Laporta is ervan overtuigd dat Lionel Messi ook volgend seizoen voor zijn club voetbalt. Dat zei de pas benoemde preses kort na de 4-0-zege van Barça tegen Athletic in de finale van de Copa del Rey. Messi maakte twee van de vier doelpunten.
De Argentijn heeft nog geen uitspraken gedaan over zijn toekomst. Vorig jaar wilde hij per se weg, maar een buitenissige transfersom voorkwam dat. Lang toonde hij zich een ontevreden vedette, maar onder trainer Ronald Koeman is het plezier teruggekeerd, zo lijkt het.
,,Leo is de beste voetballer ter wereld, hij is nauw met Barcelona verbonden. Hij houdt van deze club”, zei Laporta. ,,Ik ben ervan overtuigd dat hij bij ons wil blijven. We gaan er alles aan doen, binnen de mogelijkheden van de club, om hem langer bij ons te houden. Het is onze grootste wens.”
Voor Messi, wiens contract afloopt, is het nu al het dertiende opeenvolgende seizoen waarin hij meer dan dertig doelpunten heeft gemaakt voor Barcelona. “Vandaag was een demonstratie van zijn klasse”, vond Laporta.
Messi werd op de website van de club geciteerd. ,,Het is heel speciaal om de aanvoerder te zijn van een ploeg waarvoor ik al mijn hele leven speel”, liet de nummer 10 weten nadat hij zijn 35ste hoofdprijs met Barcelona had veroverd.
,,Het is een moeilijk jaar waarin het heel belangrijk is dat we de Copa del Rey hebben kunnen winnen en nog steeds de titel in La Liga binnen bereik hebben. Dat is heel belangrijk. Het is een jaar van veranderingen, met heel veel jonge spelers. We begonnen het seizoen slecht, verloren veel punten door naïviteit en een gebrek aan ervaring. Maar als ploeg zijn we steeds sterker geworden. Tegen Real Madrid vorige week (2-1-nederlaag) lukte het even niet, maar we blijven jagen op de titel.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Met video
Van Bronckhorst kruipt bij Rangers in vaderrol na verloren finale: ‘Je moet er juist nu zijn voor je spelers’
Giovanni van Bronckhorst kroop na de verloren finale in de Europa League tegen Eintracht Frankfurt in een soort van vaderrol richting zijn soms ontroostbare spelers. De verloren strafschoppenserie hakte er niet alleen bij Aaron Ramsey, die de beslissende penalty miste, maar bij iedereen flink in, zo merkte de trainer van Rangers in de uren na de eindstrijd in Sevilla. -
Lieke Martens maakt week voor Champions League-finale rentree bij FC Barcelona
Lieke Martens heeft haar rentree gemaakt na maandenlang blessureleed. De 29-jarige linksbuiten viel tien minuten voor tijd in tijdens FC Barcelona - Atlético Madrid (2-1) in het Estadi Johan Cruyff. -
Jean-Paul Boëtius (28) stelt Mainz teleur en is gratis op te pikken: ‘We wilden dat hij bleef’
Jean-Paul Boëtius vertrekt na vier jaar bij FSV Mainz 05. De voormalig speler van Feyenoord heeft besloten zijn contract niet te verlengen en loopt komende zomer gratis de deur uit. -
PREMIUM
Berlijn, Barcelona en Marokko: zo gaat Femke (49) elk jaar gratis op vakantie
Je moet je huis netjes en schoon achterlaten voordat je vertrekt, maar dan kun je gratis vakantie vieren in het huis van een ander. Femke Breukels uit Utrecht is fanatiek huizenruiler: ,,We hebben al 10.000 euro bespaard.’’ -
PREMIUMMet video
Recordaantal vacatures: thuiswerken, tiny house en korte werkweek als lokkertjes
Een recordaantal vacatures staat open, waardoor werkgevers van alles uit de kast halen om personeel te werven. Maar is een scooter of een tiny house wel genoeg?
-
Alfred Schreuder met Belgische titel op zak naar Ajax
Alfred Schreuder heeft vanmiddag met Club Brugge de landstitel veroverd in België. Zijn ploeg won de uitwedstrijd in de play-offs bij Antwerp met 3-1 en werd daardoor onbereikbaar voor de enig overgebleven concurrent Union. -
Mijn bevalling
Esmee krijgt kind met mannenstel: ‘Toen mijn vliezen braken, kwamen ze meteen dweilen’
Bevallen: vrouwen doen het al eeuwen en raken er nooit over uitgepraat. Bevallingen zijn prachtig, loodzwaar en veranderen je leven. In deze serie creëren ouders openheid door het eerlijke verhaal van hun bevalling te delen. Deze week: Esmee Ros zette haar kind op de wereld in een meeroudergezin. -
Robert Lewandowski wil weg bij Bayern na evenaring record Gerd Müller: ‘Moeten oplossing vinden’
Robert Lewandowski heeft bevestigd dat hij Bayern München deze zomer wil verlaten. De Poolse spits weigert zijn contract, dat volgend jaar afloopt, te verlengen.