Spelers Juventus lijken klaar met speciale behandeling Ronaldo na bezoekje aan Ferrari
Een bezoekje dat Cristiano Ronaldo deze week bracht aan de vermaarde Ferrari-fabriek in Maranello heeft volgens Gazzetta dello Sport kwaad bloed gezet bij zijn ploeggenoten. Zij zouden er helemaal klaar mee zijn dat voor de Portugese ster andere regels gelden dan voor de rest.
Ronaldo sloeg maandag met toestemming van de club de training over en was op dezelfde dag ook betrokken bij een promotie-evenement met het Formule 1-team van Ferrari. Daarbij was overigens ook clubvoorzitter Andrea Agnelli aanwezig, wiens familie eigenaar is van het vermaarde automerk. Het tripje volgde een dag na een kansloze 0-3 nederlaag tegen rivaal AC Milan.
Ronaldo was niet alleen op Maranello voor een rondleiding en om op de foto te gaan met Ferrari-coureurs Charles Leclerc en Carlos Sainz, maar hij deed zichzelf ook een gloednieuwe Ferrari Monza SP2 cadeau. Prijskaartje: 1,6 miljoen euro.
Bij een aantal ploeggenoten van Ronaldo, die zich maandag wel in het zweet moesten werken op het trainingsveld, lijkt het uitstapje de druppel die de emmer doet overlopen. Volgens Gazzetta dello Sport is de relatie tussen de vijfvoudig winnaar van de Ballon d’Or en zijn medespelers ernstig bekoeld en wordt de situatie met de dag erger.
Veel spelers zouden er dan ook niet rouwig om zijn mocht de grote vedette komende zomer vertrekken, hoe belangrijk hij cijfermatig ook nog mag zijn. Met 28 doelpunten staat Ronaldo bovenaan op de topscorerslijst van de Serie A, al was hij dit seizoen juist in topduels opvallend onzichtbaar.
Een terugkeer naar zijn oude club Sporting, waar de moeder van Ronaldo op zinspeelde, is voorlopig niet aan de orde. ,,Cristiano is er heel trots op dat Sporting dit seizoen de Portugese titel heeft veroverd en dat heeft hij ook publiekelijk laten weten, maar op dit moment past een terugkeer naar Portugal niet in zijn carrièreplan”, liet zijn zaakwaarnemer zaterdag weten. Ronaldo maakte in 2002 bij de club uit Lissabon zijn profdebuut, om een jaar later naar Manchester United te verkassen.
Hoewel Juventus na een rampseizoen de titel naar Internazionale zag gaan, staat de druk er in de laatste twee speelronden nog vol op bij de ploeg van Matthijs de Ligt. De kampioen van de afgelopen negen seizoenen staat slechts vijfde in de Serie A en moet nog minimaal een plaats stijgen om volgend seizoen uit te mogen komen in de Champions League.
Praat mee
Reageren kan onderaan dit artikel. Alleen reacties voorzien van een volledige naam worden geplaatst. We doen dat omdat we willen dat mensen staan voor wat ze zeggen, en daar dus ook hun naam bij zetten. Wie zijn naam nog moet invullen, kan dat doen door rechts bovenaan op onze site op ‘Login’ te klikken
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Samenvatting
De Ligt en Ronaldo moeten blijven vrezen voor mislopen CL, AC Milan maakt zeven goals
-
PREMIUM
Bij falend Juventus lijkt alleen Matthijs de Ligt zeker van zijn plek, Champions League op de tocht
Matthijs de Ligt? Die is volgend seizoen vast nog wel in dienst bij Juventus. Maar verder lijkt bijna niemand zijn baan nog zeker bij de falende recordkampioen van Italië. In de drie slotduels, te beginnen vanavond bij Sassuolo, moet alles meezitten om deelname af te dwingen aan de Champions League. Als Juve daarin überhaupt nog welkom is. -
Op deze plekken kun je een elektrische auto beter niet opladen
Het scheelt flink in de portemonnee waar je in ons land je auto oplaadt. In ondergrondse parkeerplaatsen is het altijd duur. Daar ben je gemiddeld 16,8 procent duurder uit dan elders in de gemeente. -
met samenvatting
Machtig Manchester City op drempel van ‘Treble’, Erik ten Hag komt kwaliteit tekort in finale
Een iconische ‘Treble’ is binnen handbereik voor Manchester City, na winst in de FA Cup-finale op uitgerekend de grote rivaal Manchester United: 2-1. Voor de strijdende ploeg van Erik ten Hag rest een onvermijdelijke conclusie: méér topkwaliteit is nodig om echt mee te doen om de hoofdprijzen in Engeland. -
PREMIUMDe erfenis
‘Wij dachten altijd dat oom Henk glazenwasser was, maar dat bleek niet zo te zijn’
Carla (59) en twee andere familieleden bleken de enige bloedverwanten en erfgenamen te zijn van oom Henk. Een erfenis kan je leven veranderen. In deze serie deelt elke week iemand zijn of haar verhaal.
-
6 tips
Ga schulden gelijk te lijf: ‘Oogkleppen ophouden en post niet openmaken is geen goed idee’
-
-
-
Roger Schmidt lovend over ex-Feyenoorder Fredrik Aursnes: ‘Wist niet dat hij zó goed was’
Roger Schmidt is lovend over Fredrik Aursnes, met wie de Duitse coach dit seizoen kampioen bij Benfica werd. Dat zegt hij in een uitgebreid interview met deze site. -
VfB Stuttgart blijft in Bundesliga, HSV ook komend seizoen op tweede niveau
VfB Stuttgart speelt ook komend seizoen in de Bundesliga. De club uit het zuiden van Duitsland won in de play-offs om promotie/degradatie met 3-1 bij Hamburger SV. Stuttgart had de eerste wedstrijd al met 3-0 gewonnen.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer