Wales ziet spelers geblesseerd afhaken voor duel met Oranje
Bondscoach Rob Page van Wales kan morgenavond tijdens het uitduel met het Nederlands elftal in de Nations League geen beroep doen op de geblesseerde Neco Williams, Danny Ward, Joe Morrell en Joe Allen. Rhys Norrington-Davies is geschorst voor de ontmoeting in De Kuip. Hij tekende vorige week voor de gelijkmaker in het verloren thuisduel met Oranje (1-2).
Wales staat halverwege de groepsfase onderaan met 1 punt. Nederland is koploper met 7 punten. Wales speelde zaterdag gelijk tegen België (1-1) en ging in de eerste poulewedstrijd onderuit in Polen (2-1). De ploeg van bondscoach Page wist zich anderhalve week geleden wel voor het eerst sinds 1958 voor het WK te kwalificeren. ,,En dat was ons belangrijkste doel voor deze periode”, zei aanvoerder Gareth Bale tijdens een persconferentie voor het duel met Oranje.
Bale had zijn loopbaan waarschijnlijk beëindigd als Wales zich niet voor het WK had geplaatst. Nu wil de aanvaller nog even door en is hij na zijn transfervrije vertrek bij Real Madrid op zoek naar een club waar hij wekelijks speeltijd krijgt. Bale vertelde voorlopig alle opties open te houden en sluit ook niet uit dat hij voor Cardiff City gaat voetballen.
Bale ziet kansen voor Wales tegen het Nederlands elftal. ,,Vorige week kwamen we ook in de slotfase nog op 1-1. Helaas gaven we het duel toen toch nog uit handen. Er zijn spelers geblesseerd afgevallen. Dat is niet raar. Dit wordt onze vijfde wedstrijd sinds 1 juni. Maar we hebben goede talenten. Die zullen nu een kans krijgen.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Koken & Eten
Zo maak je de perfecte nasi goreng
Er is geen standaardrecept voor nasi goreng. Maar houd je aan deze basisregels van Maureen Tan, auteur van de Bijbel van de Indonesische keuken, en je gebakken rijst kan niet mislukken. En heb je een restje rijst in de koelkast, dan ben je helemaal snel klaar. -
Laatste horde
PSV nu tegen hongerig Rangers, dat met Giovanni van Bronckhorst oude CL-tijden wil laten herleven
Om het hoofdtoernooi van de Champions League te bereiken hoeft PSV alleen nog af te rekenen met Rangers FC. De Schotten draaiden onder leiding van Giovanni van Bronckhorst op het eigen Ibrox een 0-2 achterstand uit de eerste wedstrijd om en ontdeden zich met 3-0 van de Belgische stuntploeg Union Sint-Gillis. -
Met video
Erling Haaland gaat in Engeland vrolijk door met scoren: ‘Nog 258 goals voor mijn record’
Manchester City werd in vier van de laatste vijf seizoenen kampioen van de Premier League, maar Pep Guardiola kreeg er deze zomer nog een gigantisch wapen bij: Erling Braut Haaland. De 22-jarige Noor scoorde bij zijn debuut in de Premier League direct twee keer, waardoor Manchester City met 0-2 won van West Ham United. -
Samenvatting
Van Dijk schlemiel als Liverpool zich verslikt op bezoek bij Fulham
Liverpool is er niet in geslaagd om het seizoen te openen met drie punten. Op Craven Cottage speelde de formatie van Jürgen Klopp met 2-2 gelijk tegen een ontketend Fulham. -
Met samenvatting
Start Erik ten Hag bij Manchester United loopt uit op nachtmerrie tegen Brighton
Erik ten Hag heeft bij zijn debuut als coach in de Premier League van Manchester United tegen Brighton & Hove Albion verloren met 1-2. De meer dan terechte nederlaag benadrukt de loodzware klus die de van Ajax overgekomen trainer op Old Trafford wacht.
-
Loting Champions League | Ajax (en mogelijk PSV) kennen op 25 augustus hun tegenstanders
Op donderdag 25 augustus wordt in Istanboel de loting voor de groepsfase van de Champions League verricht. Ajax weet al dat het in pot 1 zit en daarmee een aantal Europese grootmachten ontloopt. Weet PSV zich in het tweeluik met Rangers FC ook te plaatsen, komt het in pot 4 terecht. -
PREMIUM
Rugspecialist legt uit waar je op moet letten als je het matras vervangt
Een goed matras kan rugpijn niet oplossen, maar wel verlichten, zegt dokter Mahieu, rugspecialist uit België. Hij vertelt waar je op moet letten bij de aankoop van een nieuw matras. -
We moeten meer bewegen
Waarom het helemaal niet erg is om je tijdens je vakantie te laten gaan
We moeten meer bewegen. Hoe vind je de sport die het best bij je past? Gezondheidsjournalist Tijn Elferink en gedragswetenschapper Johnny Buivenga gaan op zoek naar de voor- en nadelen van verschillende sporten. In deel 20: met deze tips van Arie Boomsma kom je je vakantie leuk en actief door.