Zirkzee oogst complimenten van coach Flick: ‘Geweldig werk geleverd’
Bayern kan titel ruikenTrainer Hansi Flick van Bayern München was goed te spreken over het spel van Joshua Zirkzee in het gewonnen thuisduel met Borussia Mönchengladbach (2-1). ,,Hij heeft geweldig werk geleverd", zei hij over de 19-jarige Nederlandse aanvaller. ,,Je ziet zijn kwaliteiten.”
Zirkzee opende de score, na een slechte trap van doelman Yann Sommer van Borussia Mönchengladbach (1-0). Hij aarzelde geen moment en schoot zuiver raak. Na rust kwam de oud-jeugdspeler van Feyenoord steeds minder in het spel voor. Hij werd na 77 minuten ook gewisseld. ,,Hij moet nog een paar dingen leren", zei Flick. ,,Maar daarom is hij er ook. Als coach moet ik spelers als Zirkzee ontwikkelen en beter maken.”
Flick gaf Zirkzee een basisplaats omdat hij niet kon beschikken over de de geschorste Robert Lewandowski en Thomas Müller en de geblesseerde Thiago.
De Nederlandse jeugdinternational vierde alweer zijn vierde competitietreffer in acht competitieduels. Alleen Gerd Müller (7 doelpunten) scoorde vaker in zijn eerste acht duels voor Bayern. Zirkzee had slechts 221 minuten voor zijn vier doelpunten nodig.
Bayern München verovert dinsdag de achtste titel op rij als Werder Bremen verslagen wordt.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
Zege in degradatiekraker
Klaassen grote man bij Werder Bremen: ‘Dit geeft hoop!’
Davy Klaassen heeft zijn club Werder Bremen weer hoop gegeven op een langer verblijf in de Bundesliga. De middenvelder had met twee doelpunten een groot aandeel in de uitzege op hekkensluiter Paderborn: 1-5. -
Zirkzee helpt Bayern aan overwinning op Gladbach
Joshua Zirkzee heeft het oranje Bundesligafeest een passend vervolg gegeven in de topper tussen Bayern München en Borussia Mönchengladbach. De 19-jarige spits mocht in de basis beginnen vanwege een schorsing van Robert Lewandowski en maakte de eerste treffer van de thuisploeg. -
Podcast
Nanette en Marlies verloren ongeboren baby: ‘Zoveel liefde voor zo’n ieniemini mensje’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. Deze week vertellen Marlies en Nanette over hun miskramen. -
‘Engelse overheid ernstig bezorgd: overname Chelsea gaat mogelijk niet door’
De overname van Chelsea door een Amerikaans consortium onder leiding van zakenman Todd Boehly gaat mogelijk niet door. Volgens de BBC is de Engelse overheid er niet gerust op dat er voldoende concrete afspraken kunnen worden gemaakt met de huidige eigenaar van de topclub uit de Premier League, Roman Abramovitsj.
-
Dortmund ontsnapt dankzij Haaland
Oranje boven in Bundesliga: doppelpack voor Klaassen en Weghorst, Dost scoort ook
Het is vandaag oranje boven in de Bundesliga. Maar liefst drie Nederlanders wisten het doel te vinden. Wout Weghorst en Davy Klaassen deden dat zelfs twee keer. Bas Dost kon één keer juichen. -
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen. -
Wolfsburg geeft voorsprong weg
Weghorst na twee doelpunten toch met rotgevoel naar huis
Wout Weghorst scoorde tweemaal voor VfL Wolfsburg tegen SC Freiburg (2-2) maar stapte toch niet met een tevreden gevoel van het veld. ,,Als we de volle drie punten hadden gepakt, dan zou alles goed zijn geweest", zei hij.