Volledig scherm
Prinsenfoto 2019 in Lieshout. © FotoMeulenhof

78 prinsen uit de hele regio in het gareel voor de ED-Prinsenfoto: het resultaat

PrinsenfotoLIESHOUT - Daar staan ze dan. 78 prinsen uit alle hoeken van Zuidoost-Brabant samen op de foto in het brouwerijcafé van Bavaria in Lieshout.

Zondag werden de prinsen vereeuwigd door fotograaf Ton van de Meulenhof bij de jaarlijkse ED Bavaria Prinsenfoto. 

Eerst waren de jeugdprinsen aan de beurt en om 11.00 uur stonden de ‘grote’ prinsen klaar voor de foto. 

Volledig scherm
Jeugdprinsenfoto 2019. © FotoMeulenhof

De jeugdprinsen:
Aarle-Rixtel: St. Org. Carnaval Ganzegat, Prins Ries en Prinses Lara
Asten: De Klot, Prinses Marieke I met vorst Piet
Asten-Heusden: De Peelvrujters, Prinses Laura met vorst Janske
Bakel: De Pierewaaiers, Prins Tom en Prinses Irene
Beek en Donk: De Teugelders van Ganzendonck, Prins Luukske XXXIII en Prinses Sophie
Bergeijk ‘t Loo: CV ‘t Rommegat, Prins Rico en Prinses Isa
Best: St. Karnavalsfederatie Best, Prins Jaap d’n Urste
Budel: Buulderbuk, Prins Niek en Prinses Yara
Budel-Dorplein: De Heiknuuters, Prins Dylan en Prinses Sam
Budel-Schoot: De Toeters, Prins Luuk en Prinses Sophie
Casteren: De Bollemeppers, Prins Pingelaar dun Urste en Prinses Loes
De Mortel: De Krulstarte, Prins Diem d’n Urste en Prinses Wies d’n Urste
De Rips: De Streupers, Prins Daan en Prinses Isa
Deurne: De Peelstrekels, Prins Feije en Prinses Hanne
Deurne Sint-Jozefparchie: CV De Heikneuters, Prins Sven en Prinses Annemarie
Deurne-Zeilberg: De Pottenbakkers, Prinses Scarlett met Prins John
Duizel: De Zwetsers, Prins Tank en Prinses Bente
Eersel: De Buurlanders, Prins Jur d’n Urste en Prinses Alyssa
Elsendorp: De Peelvruuters, Prins Cas en Prinses Lynn
Gastel: De Pintewippers, Prins Sem en Prinses Milou
Gemert: De Drumknaauwers, Prins Diem d’n Urste en Prinses Anna d’n Urste
Gerwen: De Narre-Kappen, Prinses Amazing en Adjudant Excellent
Handel: De Bergkneuters, Prins Gijs II en Prinses Benthe
Hapert: De Pintewippers, Prins Piet d’n Urste, Prinses Party Ief
Helenaveen: De Peelpluimen, Prins Luuk I en Prinses Lynn
Helmond: De Keiebijters, Prins Luuk
Helmond-Brouwhuis: De Brouwhazen, Prins Bram Ie
Hooge Mierde: De Haoiboerkes, Prins Stan
Hoogeloon, De Lappelekkurs, Prins Stan en Prinses Fien
Knegsel: De Blaarkoppen, Prins Spits en Prinses Joy
Lage Mierde: De Peperbussen, Prins Freek en Prinses Ise
Leende: De Lindse Blaos, Prins Jesse en Prinses Rosanne
Lierop: De Kaauw Voetjes, Prins Roel d’n 2e
Lieshout: CS De Raopers, Prins Ferre en Prinses Aniek
Liessel: CS De Kei, Prins Stijn d’n Uurste en Prinses Nadia
Luyksgestel: De Stekkeraopers, Prins Jadon en Prinses Carolina
Maarheeze: De Muuzevangers, Prins Tomas en Prinses Fleur
Mariahout: De Heikneuters, Prins Niek en Prinses Nina
Middelbeers: De Tuutefluiters, Prins Sheng
Milheeze: De Veenmollen, Prins Just en Prinses Shania
Neerkant: CV De Ulewappers, Prins Thijs d’n Twedde en Prinses Britt d’n Uurste
Netersel: De Buntstekers, Prins Dorus en Prinses Floor
Nuenen: De Dwersklippels, Prins Joshua, Prinses Anouk en Prinses Kyra
Ommel: De R’Ommelpotters, Prins Tijn
Oostelbeers: Carnaval Oostelbeers, Prins Tijn
Sint-Oedenrode: St. Papgat, Prins Jesper
Soerendonk: De Roesdonkers, Prins Lars en Prinses Lieke
Someren: De Pompers, Prins Olaf d’n Urste en Dirk
Someren-Eind: CV De Plattevonder, Prinses Janne en Jeugdvorst Stan
Someren-Heide: De Keijepaol, Adjudant Kaylen
Son en Breugel: De Krutjesrapers, Prins Celvin en Prinses Rachelle
Sterksel: De Ossendrijvers, Prins Thijs en Prinses Maud
Stiphout: De Spurriezeiers, Prins Guus en adjudante Sara
Veldhoven: SOK Veldhoven, Prinses Roomske
Vesse: De Spekstruiven, Prins Goeike en Prinses Happy
Vlierden: De Dors’tvlegels, Prins Toon en Prinses Shania
Waalre: AWC De Keien, Prins Jan
Waalre: CV De Torentutters, Prinses Sabine
Westerhoven: De Koffieleuters, Prins Stan en Prinses Daniek

Volledig scherm
Prinsenfoto 2019 met nummering. © FotoMeulenhof

De prinsen
1. Oirschot: Skôn Orre Gat, Prins Tim dun Urste
2. Gemert: De Drumknaauwers, Prins Ruud d’n Twidde
3. Best: St. Karnavalsfed. Best, Prins Thierry d’n Urste
4. Spoordonk: De Olliedonkers, Prins John dun Urste
5. Oostelbeers: Carnaval Oostelbeers, Prinses Claudieke d’n Derde
6. Someren: CV De Pompers, Prins Engelbert d’n Urste
7. Lieshout: CV De Raopers, Prins Erik den Twidde
8. Budel-Schoot: De Toeters, Prins Jos III
9. Waalre: AWC De Keien, Prinses Jaqueline
10. Maarheeze: De Muuzevangers, Prins Jochem
11. Mierlo: De Kersepit, Prins Leroy 1e
12. Netersel: De Buntstekers, Prins Ron d’n Urste
13. Son en Breugel: De Krutjesrapers, Prins Jarno
14. Geldrop: De Geldropse Jagers, Prins Pantalonius Bram 2de
15. Liessel: CS De Kei, Prins Mario d’n Uurste
16. Asten: CV De Plekkers, Prins Antwan d’n Urste
17. Asten-Heusden,: De Peelvrujters, Prins Gert van Bussel
18. Aalst: De Baltrappers, Prins Tom
19. Someren: De Meerpoel, Prins Lukas vd Heuvel
20. Vlierden: De Dors’tvlegels, Prins Rik I
21. Someren-Heide: De Keijepaol, Prins Hans d’n Twidde
22. Heeze: De Kraaienvangers, Prins Michiel d’n Urste
23. Nuenen-Eeneind: Raod van Zatterdag, Prins Parade
24. Budel: Buulderbuk, Prins Tijn I
25. Wintelre: CV De Huifnarren, Prins d’n Busser
26. Deurne-Zeilberg: De Pottenbakkers, Prins John d’n Uurste
27. Ommel: De R’Ommelpotters, Prins Mark I
28. Middelbeers: De Tuutefluiters, Prins Sjoak Neggers
29. Nederwetten: CV De Wetters, Prins FESCHtivalie
30. Westerhoven: De Koffieleuters, Prins Kwint dun Urste
31. Riethoven: CV De Bremspoeren, Prins Johannes d’n Urste
32. Mierlo: CV De Spruwwejagers, Prins Rudie d’n Urste
33. Hapert: De Pintewippers, Prins PoLarie
34. Mariahout: De Heikneuters, Prins Tom
35. Asten: De Klot, Prins Joost I
36. Hooge Mierde: De Haoiboerkes, Prins Willem d’n Urste
37. Waalre: CV De Torentutters, Prins Ronald
38. Milheeze: De Veenmollen, Prins Daan van der Aa
39. De Mortel: De Krulstarte, Prins Patrick d’n Urste
40. De Rips: De Streupers, Prins Tom d’n Uurste
41. Deurne: De Peelstrekels, Prins Nico
42. Nuenen: De Dwersklippels, Prins PRETIUM
43. Vessem: De Spekstruiven, Prins Wee Pee
44. Lage Mierde: De Peperbussen, Prins Bart d’n Twidde
45. Bakel: De Pierewaaiers, Prins Teun d’n Uurste
46. Beek en Donk: De Teugelders van Ganzendonck, Prins Luuk XLVII
47. Eersel: De Buurlanders, Pirns Raoul d’n Urste
48. Veldhoven: SOK Veldhoven, Prins Televisiekus
49. Geldrop: Stadsprinscomité Geldrop, Prins John d’n Urste
50. Knegsel: De Blaarkoppen, Prins Tirelire
51. Helmond: De Keiebijters, Prins Briek XLVI Bart van Oorschot
52. Geldrop: De Braokese Zotten, Prins Bon Vivant Willian d’n Urste
53. Budel-Dorplein: De Heiknuuters, Prins Leo 1e
54. Leende: De Lindse Blaos, Prins Wim dun Vuufde
55. Neerkant: CV De Ulewappers, Prins Robin d’n Uurste
56. Handel: De Bergkneuters, Prins Gijs I
57. Gastel: De Pintewippers, Prins Ron
58. Hoogeloon: De Lappelekkurs, Prins Bonkers
59. Soerendonk: De Roesdonkers, Prins Frank
60. Gerwen: De Narre-Kappen, Prins Ceño
61. Sterksel: De Ossedrijvers, Prins Jeroen
62. Stiphout: De Spurriezeiers, Prins Toine d’n Urste
63. Reusel: St. Karnaval Reusel, Prins Jimmy d’n Urste
64. Duizel: De Zwetsers, Prins Mark van Jan van Gust van Den Dennenoord
65. Helenaveen: De Peelpluimen, Prins Kevin I
66. Deurne: De Heikneuters, Prins Dirk
67. Elsendorp, De Peelvruuters, Prins Mark d’n Twidde
68. Casteren: De Bollemeppers, Prins Johannes Primo
69. Bladel: De Muggezifters, Prins Johan 11.0
70. Helmond-Brouwhuis: De Brouwhazen, Prins Paul 1e
71. Aarle-Rixtel: St. Org. Carnaval Ganzegat, Prins Willian d’n Uurste
72. Bergeijk ‘t Hof: St. Carnaval De Teuten, Prins Arold’un Urste
73. Someren-Eind, De Plattevonder, Prins Carl I
74. Sint-Oedenrode, St. Papgat, Prins Nûlleke
75. Lierop, CV Kaauw Voetjes, Prins Jan d’n 4e
76. Helmond, CS De Brandeliers, Prins Mark I
77. Luyksgestel: De Stekkeraopers, Prins Jasper den Urste
78. Bergeijk ‘t Loo: CV ‘t Rommegat, Prins Bart

Beelden van hoe de Prinsenfoto zondag werd gemaakt: