Man (19) uit Vlierden overleden na ongeluk in Helenaveen
HELENAVEEN - Een 19-jarige man uit Vlierden die maandagavond met zijn auto in het water terechtkwam is overleden aan de gevolgen van het ongeluk. De automobilist belandde rond 23.30 uur in het water aan de Soemeersingel in Helenaveen.
Een passant sloeg maandagavond alarm. De automobilist werd door de brandweer uit de auto gehaald en met de traumahelikopter naar het ziekenhuis in Nijmegen gebracht. Daar is de man overleden aan zijn verwondingen.
Het is niet bekend waardoor de auto van de weg is geraakt. Volgens de politie is de automobilist vermoedelijk de macht over het stuur verloren, tegen een brug gebotst en vervolgens in de Helenavaart terechtgekomen. Het onderzoek naar de precieze toedracht loopt nog.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMhuisarts vertelt
Niet zelden ga ik op zoek naar gevonden voorwerpen in de vagina
-
INGEZONDEN OPINIE
Mening | Stop strooien met miljarden bij het uitkopen van boeren; geef stoppers zicht op zinvol bestaan en goed perspectief
MIDDELBEERS - Boeren bij natuurgebieden met een grote zak geld overhalen tot stoppen zorgt voor hebzucht en manipulatie in de markt en vermindert de onrust niet. -
PREMIUM
Extra uitdaging voor bouwers carnavalswagens: ‘Materialen als ijzer, tempex en verf zijn allemaal duurder geworden’
CRANENDONCK - Het carnavalsbouwseizoen kwam langzaam op gang, maar nu de optochten naderen en de carnavalskriebels echt de kop opsteken, geven de bouwers nog eens extra gas. -
Dit betaal je aan tol voor een autovakantie naar Kroatië
Als je op vakantie gaat naar het zuiden, moet je rekening houden met tolwegen en -tunnels. De prijzen zijn de laatste jaren gestegen, maar hoe duur is het eigenlijk om bijvoorbeeld naar Kroatië te rijden? -
PREMIUM
Windmolenplannen Diepenhoek weer uit de la: Someren wil meewerken
SOMEREN - Met een bijeenkomst op 8 februari worden de plannen voor vijf windmolens in de Diepenhoek in Someren-Heide weer uit de kast getrokken. Het park is een initiatief van Prowind en de lokale energiecoöperatie ZummerePower.
-
PREMIUM
Hoeveel zoet eet jij? Een week geen toegevoegde suiker kan wel 99 suikerklontjes schelen
-
-
-
Veel schade na botsing tegen boom in Someren, man naar ziekenhuis
SOMEREN - Een automobilist is donderdagavond tegen een boom gereden in Someren. Dat gebeurde even voor middernacht in een flauwe bocht aan de Burgemeester Roelslaan. Hij is na de botsing naar het ziekenhuis gebracht. -
PREMIUM
Vrijwilligers vervoeren al 40 jaar patiënten in het Elkerliek: ‘Praatje over het weer om spanning te breken’
HELMOND - Ze zocht ooit een half uur naar de tweede pantoffel van een man. Tot Elly Heuts in de gaten kreeg dat deze patiënt maar één been had. De meneer hield zich stil. ,,Hij dacht: ‘ik ben benieuwd wanneer ze er achter komt’.”