Prins Steven 1 van de Peelpluimen in Helenaveen
HELENAVEEN - Bij de Peelpluimen in Helenaveen is het Prins Steven 1 die samen met zijn prinses Sandy de kar gaat trekken het komende carnaval.
Prins Steven Douwe van der Krap is 49 jaar en woont al sinds 2001 samen met Sandy Brouwers. Ze hebben samen 4 kinderen, Guusje, Siem, Teun en Mees.
Prins Steven is een echte sportfanaat en veel te vinden op de voetbalvelden van sv. Helenaveen-Griendtsveen. In het dagelijks leven is hij teamleider bij de BAM in Venlo. Prinses Sandy (Brouwers) is 41 jaar en van beroep verzorgende IG. Zij neemt al jaren het secretariaat van de Peelpluimen voor haar rekening.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMEnergierekening
Frank: ‘De elektrische auto verbruikt per maand net zoveel als ons huis in de wintermaanden’
-
PREMIUM
Huilen: teken van zwakte of genetisch bepaald? ‘Traankanaal zit lager bij mannen’
Huilen, janken, wenen, snikken en snotteren. Niks fijner dan ongecontroleerd de tranen laten stromen. Maar wat is nu de precieze functie van al die tranen? En waarom huilt de ene persoon al bij een tv-commercial en kan de ander geen traan laten op een begrafenis? Hoogleraar Ad Vingerhoets: ,,Het hormoon testosteron maakt het moeilijker om te huilen.’’ -
Kunstenaressen aan het woord over hun werken
ASTEN - De werken van kunstenaressen Emelie Jegerings en Jolanda Tielens hangen al enige tijd in het museum Klok & Peel aan de Ostaderstraat 23 in Asten. Op vrijdag 10 februari krijgen bezoekers de mogelijkheid om hen het hemd van het lijf te vragen. -
Inbraken gebeuren in allerlei soorten woningen en buurten: zo laat je je huis veilig achter
Vakantie voor de boeg? Haal voor vertrek de stekkers uit de stopcontacten, draai kranen dicht en zorg vooral dat je huis er bewoond uitziet. Dat adviseert Ilona Snaterse-Leidelmeijer, politievrijwilliger gespecialiseerd op het gebied van preventie. -
PREMIUM
Komkommerkweker in de Peel kan werk maken van bedden voor zijn arbeidsmigranten
HELENAVEEN - Komkommerteler Ties Verbaarschot is een stap dichter bij zijn doel om 24 arbeidsmigranten onderdak te bieden op zijn bedrijfslocatie in Helenaveen. Hij heeft daarvoor een belangrijke vergunning teruggekregen.
-
PREMIUM
Helmonders melden zich op platform waar eten wordt aangeboden: ‘Supertriest dat onze club zo hard groeit’
-
-
-
PREMIUM
Deuren open bij Artex? Dan eerst meer onderzoek naar stank, eist de rechter
AARLE-RIXTEL - Artex weet nog altijd niet of de ramen en deuren open mogen. Het textielbedrijf in Aarle-Rixtel stapte daarvoor naar de rechter, maar die wil eerst een grondig onderzoek naar stankoverlast. -
Ons kent ons-humor in bij kletsavond in Mariahout
MARIAHOUT - De kleine dansmarietjes dansten nog laat bij C.V. de Heikneuters in Mariahout, en ze mochten nog blijven voor hun grote voorbeelden On Fire. De schooljuffrouw was een beetje bezorgd: ,,Ik ben blij dat het morgen geen maandag is, anders zaten ze allemaal te slapen.”