PREMIUM
FestivaLOS Deurne door en voor ouders
DEURNE - Leren, ontdekken, spelen is de basis waarop het sociocratisch onderwijs van LOS Deurne draait. En op ouderlijke bijdragen. Lionsclub en oudervereniging Filos hebben nu de benefiet FestivaLOS opgezet.
Nog voor Festivalos in Deurne begonnen is, moeten de organisatoren al een tegenslag slikken. De Lions Club zou zaterdagavond een dienstenveiling houden ten bate van het LOS-onderwijs. 'We hebben besloten om deze uit te stellen naar een later tijdstip. Juni is voor velen een hele drukke maand en we willen wel een groot aantal mensen trekken. Maar het optreden van de The Bruceband gaat wel door. Zij doneren de opbrengst van de kaarten helemaal aan LOS', aldus the Lions.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk. -
Energierekening
Ad: ‘Ik heb zelf ventilatoren onder de radiator geklikt voor optimale verwarming’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ad Voermans (66) uit Rijen, bij Breda. -
PREMIUM
Goedkoop tanken? Volgende week loont het zelfs om 200 kilometer om te rijden
De brandstofprijzen gaan volgende week in Duitsland zo hard omlaag, dat het prijsverschil met wat je bij een Nederlands tankstation betaalt gigantisch wordt. Vanaf woensdag geldt in Duitsland een adviesprijs van 1,72 euro per liter, minimaal 40 cent minder dan in Nederland. Loont het om daarom naar Duitsland te rijden voor een tankbeurt?