Volledig scherm
SSE tegen SVSH in september 2017. Beide buurtgenoten treffen elkaar in de poulefase van de districtsbeker. © Fotopersburo van de Meulenhof BV

Poule-indelingen districtsbeker Zuid 1 en Zuid 2 leveren aardige affiches op

DISTRICTSBEKERNadat eerder al de bekerindelingen voor de hoger spelende amateurvoetbalploegen bekend waren gemaakt,  is nu ook voor de derde-, vierde- en vijfdeklassers duidelijk welke opponenten ze in de poulefase van de districtsbeker treffen. 

Zo zijn EMK en Nederwetten bij elkaar ingedeeld, stuit Bladella onder andere op buurtgenoot Netersel en neemt Reusel Sport het op tegen HMVV. In Zuid 2 zitten de Helmondse ploegen RKPVV en Stiphout Vooruit in dezelfde poule, wat ook geldt voor Mulo en Bruheze. Een ander leuk affiche is SSE tegen SVSH.

De poulewedstrijden worden gespeeld in de weekenden van 31 augustus/1 september, 7/8 september en 14/15 september. De nummers één van de poules kwalificeren zich voor de tweede ronde van het bekertoernooi. 

Zuid 1:

Bladella, Gloria UC, Hulsel, Netersel

Budel, DOSL, Riethoven, Sterksel

DBS, OVC’26, VCB, Zwaluw VFC

FC Cranendonck, Gestel, Terlo, Waalre

Dosko’32, Hoogeloon, RKDSV, De Weebosch

EMK, Nederwetten, PSV AV, Wodan

De Bocht’80, Hapert, RKVVO 2, Steensel

EDN’56, GSBW, HMVV, Reusel Sport

DVS, Dommelen, RPC, Woenselse Boys

Pusphaira, SBC, Vessem, Wilhelmina Boys 2

Maarheeze, Rood-Wit’67, Tivoli, ZSC

Acht, DEES, Nieuw Woensel, Unitas’59

Boxtel, Knegselse Boys, Spoordonkse Boys, Wilhelmina Boys

Nuenen 2, De Raven, RKGSV, Tongelre

Bergeijk, Casteren, Tuldania

Audacia, SDO’39, SVSOS, Trinitas Oisterwijk

Zuid 2:

Brandevoort, Liessel, ONDO, SPV

ASV’33, Gemert 2, Handel, MVC

Altweerterheide, Helmondia, MMC Weert, FC Oda

Keldonk, Mariahout, Nijnsel, VOW

Boerdonk, Lierop, RKPVV, Stiphout Vooruit

Bruheze, Fiducia, Merefeldia, Mulo

Eindse Boys, Neerkandia, RKSVO, SVVH

Olympia Boys, Rood-Wit’62, SJVV, ZSV 2

Mifano, Someren 2, SSE, SVSH

Avanti’31, Boskant, DVG, Irene

Bavos, Constantia, Elsendorp, SVS

ELI, Ollandia, Schijndel, WEC

HVV Helmond, Leunen, Oostrom, Ysselsteyn

DSV, Merselo, Milheezer Boys, United