Volledig scherm
© © Orange Pictures / Frank Kerbusch

Zo ziet het vervolg van de nacompetitie er uit voor de amateurclubs

De eerste wedstrijden in de nacompetitie zijn gespeeld. Hoe nu verder? Het gehele overzicht lees je hier.

Voor een plek in de derde divisie

Tweede ronde, heen 4/6 juni, terug 8/10 juni:

e. Sparta Nijkerk - Eemdijk
f. SC Feyenoord - Staphorst
g. Hoogland - JVC Cuijk
h. SDO - Gemert
i. SJC - Volendam RKAV
j. OJC Rosmalen - Hoogeveen

Finale, heen 11/13 juni, terug 14/16 juni:

k*) Winnaar i – Winnaar e
l*) Winnaar h – Winnaar f
m*) Winnaar j – Winnaar g

* = Het thuisrecht in de eerste wedstrijd van de finale gaat in eerste instantie naar de laagst geklasseerde periodekampioen, gevolgd door de één na hoogst geklasseerde periodekampioen, gevolgd door de herkanser. Indien in een wedstrijd twee gelijke periodekampioenen aan elkaar gekoppeld zijn, dan is de zoals in de PD regeling opgenomen doorslaggevend voor het thuisrecht in de eerste wedstrijd.

Voor een plek in de hoofdklasse

Derde ronde, maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag):

i) Moerse Boys - Bemmel
j) SV TOP - Leonidas
k) Fortuna Wormerveer - VKW
l) JOS/Watergraafsmeer - DHC

Finale op neutraal terrein, zondag 16 juni:

1. Winnaar l - Winnaar j
2. Winnaar k - Winnaar i

Voor een plek in de eerste klasse

Tweede ronde, maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag):

e) Oirschot Vooruit - RKVVO
f) Wilhelmina’08 - FC Tilburg

Finale op neutraal terrein, zondag 16 juni:

winnaar e - winnaar f

Voor een plek in de tweede klasse (Zuid 1)

Tweede ronde, maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag):

e) Nieuwkuijk - PSV
f) SV Valkenswaard - RPC

Finale op neutraal terrein, 16 juni:

winnaar e - winnaar f

Voor een plek in de tweede klasse (Zuid 2)

Tweede ronde, 10 juni

e) Liessel - EVVC
f) Volkel - SC Irene

Finale op neutraal terrein, 16 juni:

winnaar e - winnaar f

Voor een plek in de derde klasse (Zuid 1)

Tweede ronde, maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag):

10) Sprundel - Groede
11) Victoria’03 - Oostburg
12) Hontenisse - Emma
13) OVC’26 - WDS’19
14) RFC zon. - Den Dungen
15) Vlijmense Boys - Avesteyn
16) Bergeijk - Haarsteeg
17) WODAN - Vessem
18) TSV Gudok - Dommelen
19) Maliskamp - DVG

Finale op neutraal terrein, zondag 16 juni:

20) Winnaar 10 - Winnaar 11
21) Winnaar 12 - Winnaar 13
22) Winnaar 14 - Winnaar 15
23) Winnaar 16 - Winnaar 17
24) Winnaar 18 - Winnaar 19

Voor een plek in de derde klasse Zuid 2 (3C/4E/4F)

Zuid 2: 3C / 4E / 4F

Tweede ronde, 10 juni:

e) Blerick - Bavos
f) Stiphout Vooruit - SV Laar

Finale op neutraal terrein, 16 juni:

Winnaar e - winnaar f

Voor een plek in de derde klasse Zuid 2 (3D/4G/4H)

Tweede ronde, 10 juni:

e) Stormvogels’28 - GFC’33
f) Estria - MULO

Finale op neutraal terrein, 16 juni:

winnaar e - winnaar f

Voor een plek in de vierde klasse (Zuid 1)

Finale op neutraal terrein, maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag):

6) Sluis - Biervliet
7) FC Dordrecht A.V. - Achtmaal
8) Boeimeer - Vivoo
9) WSJ - SVC
10) OSC’45 - Essche Boys
11) SVSH - ZSC
12) Tuldania - De Weebosch
13) SBV - Hulsel

Voor een plek in de vierde klasse (Zuid 2)

Finale op neutraal terrein, maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag):

SPV - Herpinia
Olympia Boys - De Zwaluw
Belfeldia - Rood Wit-62