Een vrachtwagen op de N2 is dinsdagochtend kantelde dinsdagochtend op de weg ter hoogte van knooppunt Batadorp.
Volledig scherm
Een vrachtwagen op de N2 is dinsdagochtend kantelde dinsdagochtend op de weg ter hoogte van knooppunt Batadorp. © Bert Jansen/Fotopersburo Bert Jansen

38 bestuurders krijgen boete voor negeren rood kruis na ongeval op N2 waarbij vrachtwagen op kant in berm terechtkwam

updateEINDHOVEN - Op de N2 bij knooppunt Batadorp is dinsdagochtend een vrachtwagen gekanteld en naast de weg terechtgekomen. Dat meldt Rijkswaterstaat. Door het ongeval was de weg richting Leenderheide dicht. Tientallen bestuurders negeerden het rode kruis en kregen een boete. 

  1. Prachtig afscheid Niek van Boekel: UNA-icoon scoort honderdste competitiegoal in zijn laatste duel

    Prachtig afscheid Niek van Boekel: UNA-icoon scoort honderdste competitie­goal in zijn laatste duel

    Maanden werd erop gewacht. Heel UNA gunde Niek van Boekel (33) al vanaf november zijn honderdste competitiedoelpunt. Honderd goals, bijeen vergaard in zeventien jaar topamateurvoetbal. Een ongekend aantal voor een middenvelder. Zijn vele treffers, zijn voorbeeldige inzet en clubtrouw brachten niet alleen hem, maar ook UNA ongekende successen op landelijk niveau. Drie periodes lag hij er langdurig uit met blessures aan knie.
    Zeelst

In samenwerking met indebuurt Eindhoven