Festival Reggae Sundance keert deze zomer terug in Eindhoven
EINDHOVEN - Een van de bekendste openlucht reggaefestivals van Nederland, Reggae Sundance, maakt een comeback. Op 13 augustus keert het festival terug naar Eindhoven, waar het in 1996 begon. In elk geval de legendarische Jamaicaanse skaband The Skatalites treedt op.
De 17e editie van het festival zal plaatsvinden op het terrein bij de Karpendonkse Plas. Naast de podia is er ook een festivalmarkt te vinden.
Aan het affiche wordt nog gewerkt, maar in elk geval treedt de Jamaicaanse skaband The Skatalites op. De band was half jaren zestig actief en kwam in 1983 weer bij elkaar. Van de oude lichting zijn in elk geval Vin Gordon (trombone) en pecussionist Larry McDonald (1937) erbij.
van 1750 tot 50 duizend bezoekers
Reggae Sundance begon in 1996 met 1750 bezoekers op de Kunstijsbaan in Eindhoven en trok in 2008 liefst 50.000 mensen. Er waren edities in onder meer Genneperparken en aan het E3-strand in Eersel. De laatste groots opgezette editie was in 2016 en vond toen plaats op Landsard Beach in Eindhoven.
Het festival programmeerde toonaangevende reggae-artiesten als Steel Pulse, Sizzla, Alpha Blondy, Julian Marley, Beenie Man, Bounty Killer, Israel Vibration, Black Uhuru en Shabba Ranks.
Meer info: Reggaesundance.nl
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Jong en oud vinden elkaar in MuziekMaatjes: ‘Behalve over muziek hebben we ook over veel andere dingen gepraat’
Eindhoven -
Van Gogh Mèrt in centrum Nuenen, mét voorproefjes van Nuenen Proms
NUENEN - Vele kramen langs de straten, op koopjesjacht in de vele winkels die open zijn, speuren naar speciale braderieacties en- aanbiedingen en gezellige gastvrije terrasjes. Kortom, het is weer de tweede zondag van juni, tijd voor Nuenens braderie, de Van Gogh Mèrt.Nuenen -
PREMIUMMet video's
Dermatoloog over huidkanker: ‘Huidkleurig bultje dat snel groeit? Dan meteen naar de dokter’
Lekker buiten zijn in het zonnetje, dat doen we maar al te graag in deze tijd van het jaar. Maar blootstelling aan te veel uv-straling in zonlicht kan leiden tot huidkanker, de meest voorkomende kankersoort in Nederland. Een op de vijf Nederlanders krijgt ermee te maken, weet Patrick Kemperman, dermatoloog bij Amsterdam UMC en het Dijklander ziekenhuis in Purmerend. Hij vertelt over de drie vormen van huidkanker en wat je kan doen om ze te voorkomen. -
6 tips
Ga schulden gelijk te lijf: ‘Oogkleppen ophouden en post niet openmaken is geen goed idee’
Voor het eerst sinds 2013 maken we ons méér zorgen over onze financiële situatie. Dat maakte het CBS vanochtend bekend. Met de hard stijgende prijzen voor het levensonderhoud kun je gemakkelijk in financiële nood raken. ,,Ongemerkt wordt alles duurder en opeens is het geld op.’’ Zes tips om schulden het hoofd te bieden. -
Emoves gooit het over een andere boeg: urban sports voor jonge kinderen
EINDHOVEN - Het jaarlijkse Emoves Urban Culture Festival in Eindhoven gaat zich focussen op de kleintjes. Jong geleerd is immers oud gedaan.Eindhoven
-
PREMIUM
Raad van State keurt plan Victoriatoren in Eindhoven definitief goed: ‘Ook andere projecten gaan hiervan profiteren’
Eindhoven -
-
-
PREMIUM
Middeleeuwse waterput uit de kerk in Oerle nu te bewonderen in het dorpshuis
VELDHOVEN - Zesentwintig jaar lang was de St. Jan de Doperkerk in Oerle de thuisbasis voor een historische ras-Oerlese boomstamput. Nu die kerk zijn deuren heeft gesloten is het middeleeuwse relict verhuisd naar dorpshuis D’Ouw School.Veldhoven -
PREMIUMDe erfenis
‘Wij dachten altijd dat oom Henk glazenwasser was, maar dat bleek niet zo te zijn’
Carla (59) en twee andere familieleden bleken de enige bloedverwanten en erfgenamen te zijn van oom Henk. Een erfenis kan je leven veranderen. In deze serie deelt elke week iemand zijn of haar verhaal.
In samenwerking met indebuurt Eindhoven