Geen doorstart eetpunt voor ouderen Vivaldi in Woensel
EINDHOVEN - Pogingen voor een doorstart van het wegbezuinigde eetpunt voor ouderen in ontmoetingscentrum Vivaldi aan de Mechelenlaan zijn gestrand. Dit laat de Vereniging 55+ weten.
Zorggroep Archipel trok onlangs de stekker uit het al dertig jaar bestaande eetpunt, onder meer vanwege het teruglopend gebruik.
De vereniging had Zuidzorg weliswaar bereid gevonden om de warme maaltijden voortaan te bezorgen. Maar een ander probleem -het vertrek van de vrijwilligers naar de Eerdbrand- gooide alsnog roet in het eten.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Met zijn nieuwste boek wil Ben Damen ‘verhalen van Brabantse oorlogsslachtoffers redden van de vergetelheid’
Eindhoven -
Vrouwen met kanker worden in de watten gelegd tijdens Power Beauties Verwendag
,,Je weer meer vrouw voelen, fijn die aandacht die je krijgt”, het zijn de reacties van vrouwen op de Power Beauties Day. En dat is precies wat Helga van Hengst wil bereiken met deze Verwendag voor vrouwen met kanker.Eindhoven -
PREMIUM
'Hoewel ik duizend keer mijn excuses heb gemaakt voor mijn slippertje, blijft mijn vrouw boos’
Vreemdgaan gebeurt overal. Maar sommigen komen sneller in de verleiding dan anderen. Als artiest heb je het vaker voor het uitkiezen. Maar ook en vooral juist dan geldt: bezint eer ge begint, zegt Debby Gerritsen deze week tegen Teun. -
Eetpunt Vivaldi in wijk de Tempel maakt mogelijk een doorstart
EINDHOVEN - Mogelijk komt er een doorstart van eetpunt Vivaldi voor ouderen uit de wijk de Tempel. De Vereniging 55+, die deze activiteit al zo'n dertig jaar organiseert in het ontmoetingscentrum aan de Mechelenlaan, heeft hierover overlegd met Zuidzorg. -
PREMIUM
Hoeveel zoet eet jij? Een week geen toegevoegde suiker kan wel 99 suikerklontjes schelen
In koekjes, chocolade en frisdrank, maar ook in pastasaus: toegevoegde suiker zit in meer producten dan je zou verwachten. Zo eten we onbewust (veel) meer suiker dan we zelf inschatten. Met de Nationale Suiker Challenge (5 t/m 11 juni) daagt het Diabetes Fonds alle Nederlanders uit om een week lang geen toegevoegde suikers te eten. Hoe pak je dat aan, en hoe houd je dat als echte zoetekauw vol?
-
Schuur brandt af bij opknapbeurt in Valkenswaard, ontploffende accu veroorzaakt vlammenzee
Valkenswaard -
-
-
PREMIUMhuisarts vertelt
Niet zelden ga ik op zoek naar gevonden voorwerpen in de vagina
Een patiënt komt in paniek de spreekkamer van huisarts Rutger Verhoeff binnen. Het condoom is kwijt en zou nog in haar vagina moeten zitten. Hij schrijft erover in de rubriek Huisarts Vertelt. -
Sluiting eetpunt schiet ouderen in Tempel Eindhoven in het verkeerde keelgat
EINDHOVEN - De Vereniging 55+ De Tempel is boos op Archipel Zorggroep. Per 1 september sluit zij na dertig jaar het eetpunt voor ouderen in ontmoetingscentrum Vivaldi.
In samenwerking met indebuurt Eindhoven