Directieteam van EyeOn voor kasteel Croy in Aarle-Rixtel, met van links naar rechts Loek Lemmens, Andries Mulder, Freek Aertsen en André Vriens.
Volledig scherm
PREMIUM
Directieteam van EyeOn voor kasteel Croy in Aarle-Rixtel, met van links naar rechts Loek Lemmens, Andries Mulder, Freek Aertsen en André Vriens. © EyeOn

Kapitaalinjectie databedrijf voor multinationals EyeOn uit Aarle-Rixtel: groep Eindhovense ondernemers financiert groeiplan

AARLE-RIXTEL/EINDHOVEN - Data-analysebedrijf EyeOn uit Aarle-Rixtel krijgt een financiële injectie van een groep Eindhovense ondernemers om zijn groei te versnellen. Het bedrijf dat als planning expert actief is voor multinationals wil daarmee onder meer verder internationaal zijn vleugels uitslaan.

In samenwerking met indebuurt Eindhoven