Vrachtwagen met gestolen lading stopt op A2 tussen Valkenswaard en Eindhoven, vier verdachten gevlucht
VALKENSWAARD/EINDHOVEN - De A2 tussen Valkenswaard en Eindhoven was maandagnacht tijdelijk in beide richtingen afgesloten omdat de politie jacht maakte op een vrachtwagen met gestolen goederen. In het voertuig zaten vier personen. Die gingen er nadat de wagen stopte te voet vandoor.
Een politiewoordvoerder zegt: ,,De vrachtwagen viel op door zijn vreemde rijgedrag. De collega’s van de Dienst Infrastructuur hebben hem gevolgd en het kenteken nagetrokken in de politiesystemen. Ze zagen dat deze niet overeen kwam met de vrachtwagen die voor hen reed.”
De vrachtwagen stopte toen op de vluchtstrook en de vier inzittenden sprongen uit het voertuig. Ze namen de benen en klommen over het hek. Zo verdwenen ze de natuur in. Agenten zetten de achtervolging in, met een nachtkijker. Ook een politiehelikopter werd ingezet om naar de inzittenden uit te kijken.
Er is echter nog niemand aangehouden, geeft de woordvoerder dinsdagmiddag aan. ,,De vrachtwagen hebben we in beslag genomen en we doen op dit moment verder onderzoek.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Koken & Eten
Hygiëne in de keuken: maak ook je kruidenpotjes af en toe goed schoon
Veel gevallen van voedselvergiftiging ontstaan thuis, aldus het RIVM. De meeste bacteriën in de keuken denk je waarschijnlijk te vinden in de keukenhanddoek, vuilnisbak of snijplank, maar uit een nieuwe studie blijkt dat kruidenpotjes nog grotere bacteriemagneten zijn. -
interview
Paniek om een dringend mailtje van de baas: waarom ons brein soms worstelt met werk
Kenniswerk is zwaar voor onze mentale gezondheid, ziet Christianne Vink, psycholoog en auteur van Het grote hoe ik werk boek. Ze ontmoet in haar praktijk werkenden die worstelen met vermoeidheid en stress, en zich tegelijkertijd moeilijk kunnen concentreren. Wat kun je daaraan doen? -
PREMIUM
Drukke wegen in centrum Eindhoven voor langere tijd dicht, veel hinder verwacht
EINDHOVEN - Automobilisten kunnen de komende weken hun borst natmaken. Twee belangrijke verkeersaders in Eindhoven gaan wekenlang op de schop. Doorgaand verkeer wordt met een grote boog om de knelpunten heen geleid: via de Ring. -
PREMIUM
Verkooprecord voor Eindhovense elektronenmicroscoop: meer dan 100 verkocht
EINDHOVEN - Een nieuwe lap grond voor verdere uitbreiding, een verkooprecord en steeds meer personeel. De elektronenmicroscopen die Thermo Fisher in Eindhoven maakt, zijn in trek. -
Dit zijn de goedkoopste auto's voor private lease
Met private lease kun je voor een vast bedrag in een gloednieuwe auto rijden. Nagenoeg alles is inbegrepen: of het nu wegenbelasting, de verzekering, onderhoud of pechhulp is, je hoeft er niet over na te denken. Dit zijn de goedkoopste modellen.
-
PREMIUMVoorbeschouwing
Mist FC Eindhoven in Dordrecht naast de man in ‘absolute topvorm’ ook zijn topscorer? ‘Het was puur ongelukkig’
Met de vertrouwensboost na Heracles Almelo (1-0 zege) nog voelbaar, reist FC Eindhoven vrijdag af naar laagvlieger FC Dordrecht. Trainer Rob Penders moet het stellen zonder de man in ‘absolute topvorm’ en weet op de wedstrijddag zelf pas definitief of ploegtopscorer Evan Rottier wel of niet inzetbaar is. -
-
-
PREMIUM
Eindhovense horeca wil snel een zwarte lijst voor raddraaiers maar zegt dat politie dwarsligt
EINDHOVEN - De horeca in Eindhoven wil dolgraag en zo snel mogelijk meedoen aan de herinvoering van een zwarte lijst voor raddraaiers. Maar na toestemming van privacywaakhond AP ligt de Eindhovense politie dwars, zegt horecavoorzitter Ruud Bakker. -
(Oorlogs)boekenbeurs met opbrengst voor Hornemann Huis dat verhaal van vermoorde broertjes vertelt
EINDHOVEN - De Tweede Wereldoorlog staat centraal tijdens de boekenbeurs in het Hornemann Huis in Eindhoven. Zaterdag 4 en zondag 5 februari wordt die gehouden, van 13.00 tot 17.00 uur.
In samenwerking met indebuurt Eindhoven