Max Verstappen eindigt tweede bij VCO ProSIM SERIES
Max Verstappen is momenteel druk bezig om wereldkampioen te worden in de Formule 1, maar dat betekent niet dat de coureur niet in is voor een spelletje. Tijdens de finale van de VCO ProSIM SERIES in het spel iRacing speelde hij samen met zijn vriend Dominik Hofmann. Samen kwamen ze uit voor Team Redline en behaalde Verstappen een podiumfinish tijdens de bonusrace.
De finale was opgedeeld in twee heats die gingen bepalen wie de wereldkampioen ging worden. Het duo Maximilian Benecke en Chris Lulham, teamgenoten van Verstappen bij Team Redline, was de absolute favoriet voor de titel en maakte deze verwachtingen ook waar door de eerste heat op overtuigende wijze te winnen.
Verstappen kwam zelf in de tweede heat in actie, toen hij het in de tweede helft van de race overnam van Hofmann. Zowel de kijkers als de commentatoren lieten merken fan te zijn van de Nederlandse racesensatie. Verstappen reed een aardige rit, maar kon geen podiumfinish bewerkstelligen in de heat.
Verstappen domineert bonusrace
Het was de bonusrace waar Verstappen eindelijk liet zien wat hij kon. Hij begon de race in pole position en leidde de gehele wedstrijd. Hij bleef daarbij voor concurrent Lulham, die momenteel in de Formule 4 rijdt. Alles ging goed, tot de pitstop waarbij Hofmann het stuur overnam. Op dat moment kon de dominante Benecke, die zelf in de wedstrijd was gekomen als vervanger van Lulham, de leiding overnemen en reed hij de wedstrijd perfect uit. Het duo Verstappen/Hofmann moest genoegen nemen met de tweede plek.
,,Mijn teamgenoot Dominik vroeg me op Discord [chatprogramma voor gamers, red.] of ik met hem wilde rijden als profrijder”, zegt Verstappen over waarom hij meespeelde. ,,Hij dacht vast niet dat ik ja zou zeggen, maar waarom niet? Ik startte iRacing, begon wat te oefenen, en het ging fantastisch. Ik heb het erg leuk gehad”, aldus de huidig leider in het F1-puntenklassement.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Twente en PSV verspelen punten, Vitesse nog ongeslagen in eDivisie
Twente en PSV hebben voor het eerst punten laten liggen. Beide teams kwamen in hun wedstrijd niet verder dan een gelijkspel. Vitesse blijft ondertussen doorgaan met winnen, terwijl Heerenveen nog steeds wacht op de eerste punten. -
FIFA-toernooi leidt tot eDivisie-rel
Een FIFA-toernooi in Duitsland mondde uit in een rel in de eDivisie. Meerdere spelers protesteren tegen het besluit van de organisatie om twee Vitesse-spelers toestemming te weigeren om af te reizen naar het toernooi. Op de dag van het toernooi moeten de spelers namelijk ook een wedstrijd in de eDivisie spelen. -
Dev1ce mogelijk terug naar Astralis, speler zelf ontkent
Superster Dev1ce lijkt zijn nieuwe team Ninjas in Pyjamas te willen verlaten om terug te keren naar zijn oude team Astralis. Dat zegt het doorgaans betrouwbare 1pv in een artikel gemaakt in samenwerking met Dexerto, eveneens zeer betrouwbaar. Zelf heeft de Deen de geruchten ontkend. -
Gemeente Venlo komt met Venlose Espelen
De gemeente Venlo gaat de Venlose Espelen organiseren in samenwerking met Esportsbenelux. Het doel is om jongeren die hard geraakt zijn door de avondlockdown een hart onder de riem te steken en te voorzien van entertainment. Het evenement zal in januari starten. -
PREMIUMEnergie
Sluit je nu een jaarcontract af, dan ben je ook komende winter verzekerd van hetzelfde tarief
Deze week maakte Essent bekend dat het weer jaarcontracten aanbiedt. Lange tijd was het door de onzekere energiemarkt niet mogelijk voor consumenten om vaste contracten af te sluiten. Is het verstandig om nu vast te zetten?
-
PREMIUMGeld & Geluk
Stephanie en zoon Freek: ‘Zijn er 6000 euro per jaar op achteruit gegaan na zijn 18de verjaardag’
Om voor zoon Freek te zorgen, krijgt Stephanie een deel van zijn persoonsgebonden budget. Het geld dat hij met beleggen verdient, zet hij opzij. In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. -
-
-
column
Waarom deze trend op LinkedIn zo irritant is - en wat je beter kan doen
Psycholoog Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: humblebragging -
Ontwikkelaar Super Smash Bros. over vervolg: ‘Alleen ik kan de game maken’
Masahiro Sakurai is de ontwikkelaar van het populaire vechtspel Super Smash Bros. en volgens hemzelf de enige persoon die de game kan ontwikkelen. Hij ziet momenteel geen heil in een vervolg op het spel, dus lijkt de kans aanwezig dat er een einde komt aan de succesvolle serie. Dat gaat hij zeggen in een openhartig interview met het Japanse tijdschrift Famitsū.