Jos Verstappen geeft update: ‘Max gaat nu naar het ziekenhuis’
Jos Verstappen heeft bij Ziggo Sport aangegeven dat zoon Max zich oké voelt na zijn crash op Silverstone. ,,Ja, het ziet er wel goed uit", zei vader Jos.
,,Het was wel een flinke klap en hij is wat licht in zijn hoofd. Hij gaat nu naar het ziekenhuis om een CT-scan te maken. Maar hij zat er goed bij. Hij heeft wel een beetje pijn in zijn schouder en het is overal blauw. Klote", zo gaf Jos Verstappen een update over Max nadat hij crashte door een touché met Lewis Hamilton.
Hamilton kreeg een straf van tien seconden. Iets wat Jos Verstappen, net als Helmut Marko, helemaal niet snapt: ,,Belachelijk, kan echt niet. We hebben het net even teruggekeken samen met Max. Er was genoeg ruimte en Max zat er half voor. Max zei ook dat Lewis tegen zijn achterkant reed. Dan weet je dat je fout zit. Zeker in zo'n bocht", aldus Verstappen over de oorzaak van de crash.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMhuisarts vertelt
Niet zelden ga ik op zoek naar gevonden voorwerpen in de vagina
-
Samenvatting
Hamilton na botsing met Verstappen én straf toch wéér de winnaar op Silverstone
Na een heftige crash van Max Verstappen, veroorzaakt door Lewis Hamilton, heeft de Brit voor de achtste keer de Grand Prix van Groot-Brittannië gewonnen. Hij verkleinde daarmee het verschil in de WK-stand en vergrootte de rivaliteit met de Nederlander. -
Dit betaal je aan tol voor een autovakantie naar Kroatië
Als je op vakantie gaat naar het zuiden, moet je rekening houden met tolwegen en -tunnels. De prijzen zijn de laatste jaren gestegen, maar hoe duur is het eigenlijk om bijvoorbeeld naar Kroatië te rijden? -
Met video's
‘Megablije’ Max Verstappen wint spannende kwalificatie: ‘Adrenaline gierde door mijn lijf’
Het werd een enerverende kwalificatie in Monaco, waar Max Verstappen uiteindelijk alsnog pole position wist te grijpen. Het was de 23ste uit zijn Formule 1-carrière en na afloop benadrukte de tweevoudig wereldkampioen meermaals hoe blij hij daarmee was. Ook Nyck de Vries was tevreden. -
Topman Red Bull kraakt Hamilton: ‘Zulk roekeloos en gevaarlijk gedrag verdient een schorsing’
Helmut Marko, topman bij Red Bull Racing, vindt dat Lewis Hamilton de maximale straf verdient voor het veroorzaken van de crash van Max Verstappen op Silverstone. Het bleef echter bij tien seconden tijdstraf voor de Britse coureur van Mercedes.
-
Met samenvatting
Trotse Rinus van Kalmthout gooit eigen kansen weg in Indy500: ‘Er had vandaag zoveel in kunnen zitten’
-
-
-
Video
Verstappen crasht na heftig gevecht met Hamilton, wereldkampioen krijgt 10 seconden straf
Max Verstappen is op Silverstone zwaar gecrasht. Dat gebeurde in Copse Corner na een hevig gevecht met Lewis Hamilton, die op plek twee moest beginnen bij zijn thuisrace. Hamilton werd door de wedstrijdleiding als schuldige gezien voor de crash en moet tien seconden stilstaan bij zijn eerste pitstop. -
PREMIUM
Hoeveel zoet eet jij? Een week geen toegevoegde suiker kan wel 99 suikerklontjes schelen
In koekjes, chocolade en frisdrank, maar ook in pastasaus: toegevoegde suiker zit in meer producten dan je zou verwachten. Zo eten we onbewust (veel) meer suiker dan we zelf inschatten. Met de Nationale Suiker Challenge (5 t/m 11 juni) daagt het Diabetes Fonds alle Nederlanders uit om een week lang geen toegevoegde suikers te eten. Hoe pak je dat aan, en hoe houd je dat als echte zoetekauw vol?