'Niet Kubica maar Sirotkin favoriet bij Williams'
De Rus Sergey Sirotkin en niet de Pool Robert Kubica is volgens Motorsport.com de grote favoriet om in 2018 voor Williams te gaan rijden.
Williams heeft na het afscheid van Felipe Massa een stoeltje vrij naast de Canadees Lance Stroll.
Williams heeft de afgelopen week de data geanalyseerd van de testen in Abu Dhabi, eind vorige maand. Op basis van daarvan zou blijken dat Sergey Sirotkin de sterkste kandidaat is.
Kubica aast op een rentree in de koningsklasse van de autosport, nadat hij in 2011 bij een zware crash in een rally ernstig arm- en handletsel had opgelopen. De Pool moest geruime tijd revalideren voordat hij weer in een raceauto kon stappen. Kubica was mede om die reden voor velen favoriet voor een terugkeer in de Formule 1.
Williams zou er echter op hebben aangedrongen de prestaties tijdens de testen voorrang te geven. Gesprekken met Sirotkin zouden bovendien al in een vergevorderd stadium zijn. Er zijn bovendien berichten dat de Rus via sponsoren 15 miljoen euro zou meenemen.
Mocht de deal met de Rus alsnog mislukken, dan zou voormalige Toro Rosso en Red Bull- coureur Daniil Kvyat het alternatief zijn.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Christian Horner voelt niets voor vertrek naar Ferrari: ‘Ik voel een zeer sterke band met Red Bull’
Red Bull-teambaas Christian Horner voelt niets voor een overstap naar het concurrerende Formule 1-team van Ferrari. Die mogelijkheid is er omdat de Italiaanse renstal eind dit jaar afscheid neemt van Mattia Binotto. ,,Maar ik ben vanaf het begin bij Red Bull en voel hier een zeer sterke band”, zegt de 49-jarige Brit tegen Sky Sports. -
Getest: Dit is de beste vrijstaande vaatwasser
Wat is de beste vrijstaande vaatwasser? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
Organisatie Formule 1 overweegt uitbreiding van het aantal teams en coureurs
Mogelijk mogen in de toekomst meer teams deelnemen aan de Formule 1. Dat heeft voorzitter Mohammed Ben Sulayem van de overkoepelende organisatie FIA gezegd. Momenteel zijn er tien teams actief in de hoogste klasse van de autosport. -
Skivakantie: hier zijn winterbanden en sneeuwkettingen verplicht
Heel wat Nederlanders gaan binnenkort weer met de auto op skivakantie. Maar hoe zit het met de verplichting tot winterbanden? En hoe bevestig je sneeuwkettingen? Dit zijn de belangrijkste regels. -
Nyck de Vries wint kort geding van vastgoedmiljonair Jeroen Schothorst
Autocoureur Nyck de Vries is in het gelijk gesteld in het door vastgoedmiljonair Jeroen Schothorst aangespannen kort geding. De 27-jarige Formule 1-coureur van AlphaTauri hoeft geen inzage te geven in zijn contracten en inkomsten aan de investeringsmaatschappij van Schothorst.
-
Max Verstappen, Sebastian Vettel en George Russell in de prijzen bij Autosport-gala
Max Verstappen is voor de tweede keer op rij uitgeroepen tot coureur van het jaar. In een verkiezing van het gerenommeerde vakblad Autosport kreeg de Nederlandse wereldkampioen in de Formule 1 de meeste stemmen. Charles Leclerc, ook uit de Formule 1, eindigde als tweede. IndyCar-kampioen Will Power werd derde, Formule E-kampioen Stoffel Vandoorne vierde. -
-
-
Richard Verschoor ook in 2023 in Formule 2, nu bij Van Amersfoort Racing
Autocoureur Richard Verschoor rijdt ook in 2023 in de Formule 2. Het wordt zijn derde jaar in de opstapklasse van de Formule 1. De vandaag 22 jaar geworden coureur uit Benschop heeft voor het komende seizoen onderdak gevonden bij de renstal van het Nederlandse Van Amersfoort Racing. -
Rijstevlaai en soezen: dit kan iedere beginnende thuisbakker maken
Iedereen is gek op zoetigheid. Natuurlijk kan je hiervoor naar de bakker bij jou om de hoek gaan, maar veel bakrecepten kun je heel makkelijk zelf maken. Twee patissiers geven inspiratie voor de makkelijkste bakrecepten waar iedereen mee aan de slag kan.