Red Bull onthult bijzondere auto voor Max Verstappen: ‘Simpelweg prachtig’
Foto'sRed Bull en Honda hebben op de sociale media de eerste beelden verspreid van de witte bolide waarin Max Verstappen komend weekeinde rijdt. De RB16B van Verstappen en zijn Mexicaanse teamgenoot Sergio Pérez is overwegend wit, met rode accenten.
,,Frisse look voor het weekend”, schrijft de Nederlander op Twitter. ,,Simpelweg prachtig. Bedankt, Honda Racing.” Een dag eerder had Red Bull op de sociale media al een ‘sneak preview’ gegeven, door enkele details van de auto te laten zien. De renstal onthulde vandaag de foto’s van de complete bolide.
Red Bull grijpt de Grand Prix van Turkije aan om motorenleverancier Honda te bedanken voor de samenwerking van de afgelopen jaren. Eigenlijk zou zondag de GP van Japan worden verreden, maar vanwege het coronavirus kan de Formule 1 net als vorig jaar niet naar Suzuka toe. Turkije heeft de plek van Japan op de kalender overgenomen.
Verstappen: ‘Een wereldtitel verandert mijn leven niet’
Max Verstappen blikt vooruit op de Grand Prix van Turkije en op het verdere verloop van de titelstrijd met Lewis Hamilton. ,,Ik weet dat mijn team er alles aan doet, het team weet dat ik er alles aan doe. Is het genoeg voor de titel, of word ik tweede, dat weten we niet. En dat gaat uiteindelijk mijn leven ook niet veranderen. Want ik houd van wat ik doe.” Lees hier het volledige verhaal.
Honda vertrekt na dit seizoen uit de Formule 1. Als ode aan de Japanners heeft Red Bull de bolides van Verstappen en Pérez in dezelfde kleurstelling gespoten als de Honda RA272 waarmee de Amerikaanse coureur Richie Ginther in 1965 in Mexico de eerste overwinning van het Japanse merk in de Formule 1 behaalde.
AlphaTauri, het zusterteam van de Oostenrijkse renstal dat ook met Honda-motoren rijdt, heeft in Turkije op de achtervleugels in het Japans de tekst ‘bedankt’ staan. Red Bull en AlphaTauri (voorheen Toro Rosso) gebruiken de Japanse motoren sinds 2018.
Reageren kan onderaan dit artikel. Alleen reacties voorzien van een volledige naam worden geplaatst. We doen dat omdat we een debat willen met mensen die staan voor wat ze zeggen, en daar dus ook hun naam bij zetten. Wie zijn naam nog moet invullen, kan dat doen door rechts bovenaan op onze site op ‘Login’ te klikken.
Bekijk hieronder onze Formule 1-video's.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Track Record Formule 1 | Komen we in Turkije na typische ‘Hamilton-circuits’ weer op Verstappen-terrein?
Voorafgaand aan elke Grand Prix van dit seizoen we stil bij de wetenswaardigheden van het circuit. Vandaag aflevering 16 van 2021: Istanbul Park. -
Max Verstappen viert feest met Honda: ‘Het wordt echt speciaal’
Max Verstappen bewaart geen goede herinneringen aan de Grand Prix van Turkije van vorig jaar. Een race om snel te vergeten, waarin de 24-jarige Nederlander uiteindelijk als zesde eindigde. Komend weekend moet het op circuit van Istanbul Park beter. Daarnaast viert Verstappen in Turkije met Red Bull en motorleverancier Honda een feestje. -
PREMIUMGeld & Geluk
Ron en Yvonne wonen in Sri Lanka: ‘We houden van luxe, maar vinden snel iets duur’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. Ron en Yvonne hebben Sri Lanka even verruild voor Nederland. ‘Verbazend hoe ontevreden mensen hier kunnen zijn, terwijl ze zoveel keuzes hebben.’ -
De nare bijsmaak van de term Human Resources: ‘Mensen zijn geen productiemiddelen’
Psycholoog Thijs Launspach is stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: Human Resources -
Honda blijft ook na vertrek uit Formule 1 nauw samenwerken met team Verstappen
Honda blijft ook na het vertrek uit de Formule 1 nauw samenwerken met Red Bull, de renstal van Max Verstappen. De Japanse fabrikant trekt zich aan het einde van dit seizoen terug uit de koningsklasse. Honda gaat Red Bull wel helpen met de ontwikkeling van de motoren en draagt ook personeelsleden over aan het Oostenrijkse team.
-
Mercedes denkt aan motorstraf Lewis Hamilton in GP van Turkije
Het Formule 1-team van Mercedes overweegt Lewis Hamilton voor de komende Grote Prijs van Turkije van een compleet nieuwe motor te voorzien. Aangezien dat zijn vierde motor van dit seizoen zou zijn, is het gevolg dat hij voor straf achteraan moet starten in de race. -
PREMIUMBinnenkijken
Ze wonen in een stijlvol herenhuis, toch vertrekken Birgit en Martin voor ander pareltje
Birgit Verwer en Martin Hoorweg verkopen hun prachtige herenhuis aan de Valkenboslaan in Den Haag. Ze wilden al langer de stad uit, en hebben nu het pareltje gevonden dat ze zochten, in het buitengebied van het Achterhoekse Doetinchem wel te verstaan. -
PREMIUMGP Spanje
Track record Circuit de Catalunya | Upgrades, Ferrari aan zet en een Fries in de Williams
Voorafgaand aan elke Grand Prix staat AD Sportwereld stil bij de wetenswaardigheden van het circuit. Vandaag aflevering 6 van 2022: Arjan Schouten over de GP van Spanje.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer