Man die niet ‘gewenste hulp krijgt’ bedreigt met enorm mes personeel Sint Anna Ziekenhuis in Geldrop
updateGELDROP - Een man met een mes die ‘niet de gewenste hulp kreeg’ heeft maandagmiddag het ziekenhuispersoneel van het Sint Anna Ziekenhuis in Geldrop bedreigd. Vanwege het dreigende gevaar was de politie genoodzaakt een vuurwapen te trekken.
De dreiger had een mes van 34 centimeter bij zich, waarmee hij rond 15.00 uur een arts en een verpleger bedreigde van de Spoedeisende Hulp. Volgens de politie zei hij niet alle gewenste hulp te krijgen van het ziekenhuis.
Op bedreiger inpraten
Een woordvoerster van het ziekenhuis zegt dat de bedreigde arts en verpleegkundige ervoor zorgden dat de man rustig bleef, nadat een van hen alarm had geslagen. ,,Ze bleven op hem inpraten tot de politie kwam.”
Het is nog onbekend of de man een patiënt in het ziekenhuis was. ,,Het is een openbaar gebouw waar je vrij in en uit kunt lopen. Wij weten niet of hij een patiënt was, dat wordt nog uitgezocht”, zegt de woordvoerster van het ziekenhuis. Ze geeft aan dat er geen andere patiënten op het moment van de bedreiging aanwezig waren.
Dreigende gevaar
Binnen twee minuten was de politie er en werd door de beveiliging naar de plek gebracht waar de messentrekker stond. De agenten trokken ‘vanwege het dreigende gevaar’ hun vuurwapen en richtten dat op de man. Hij gooide daarop zijn mes weg, waarna de politie hem met pepperspray kon aanhouden.
,,Gelukkig konden wij de verdachte aanhouden voordat deze slachtoffers kon maken”, schrijft de politie op Facebook. Voor de betrokken arts en verpleegkundige komt nazorg.
De politie onderzoekt de zaak verder. De verdachte zit nog vast.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Oranje boven bij Bonte Avond in Nederwetten
Wat: Bonte Avond cv De Wetters Waar: Residentie ‘Lokaal Royaal’ Nederwetten Wanneer: 13 januari 2023 -
Botsing tussen twee auto’s veroorzaakt file op N270 richting Eindhoven
NUENEN -–Twee auto's zijn zaterdagmiddag bij verkeerslichten op de N270 van Helmond richting Eindhoven gebotst. Het ongeval veroorzaakte rond 17.15 uur een file. -
Is het beter om ’s ochtends of ’s avonds te douchen? Dit zeggen dermatologen
Een frisse douche om wakker te worden? Of toch maar een warm bad om goed te slapen? Iedereen heeft wel een favoriet moment om zich te wassen. Maar welk tijdstip van de dag is nu het beste voor je huid? Wij vroegen advies aan dermatologen Jan Gutermuth en Thomas Maselis. ,,Ook de duur van je douche speelt een belangrijke rol.” -
‘Bah, lust ik niet!’: deze strategie moedigt kieskeurig etertje aan tot proeven
Aan menig keukentafel is het iedere avond een strijd: ouders hebben hun uiterste best gedaan een gezonde maaltijd met groente te bereiden, maar kindlief weigert ook maar een hapje te proeven. Hoe zorg je dat je kind later meer lust dan patat en pannenkoeken? Onderzoekers van Maastricht University bestuderen het en kwamen onlangs tot een interessante ontdekking. -
PREMIUM
Al geld verdienen met geluidsscherm vóór A67 bij Geldrop verbreed wordt, daarna verzet je hem gewoon
GELDROP – Wachten met een geluidsscherm bij Geldrop tot de A67 eindelijk verbreed wordt hoeft helemaal niet. Want het scherm mét zonnepanelen dat Nico Heuer bedacht, kan makkelijk uit elkaar worden gehaald en ergens anders weer opgebouwd. En levert tussentijds wel mooi stroom: per kilometer wel voor 1000 woningen.
-
PREMIUM
Zorgen over schokkende details in weerzinwekkende zedenzaak: rechtbank maakt speciale afspraken
EINDHOVEN – De Bossche rechtbank buigt zich vanaf dinsdag vier dagen over wat volgens betrokkenen een van de weerzinwekkendste zaken ooit kan worden genoemd. -
-
-
Tachtigers van Nuenen in beeld én verhaal vastgelegd
NUENEN - Als herinnering aan 80 jaar leven of om iets achter te laten voor de kinderen: er waren diverse redenen om voor de lens van fotograaf Ben Wilde te gaan staan. En toen kwamen de verhalen. -
eigen tuin eerst
Zevenblad in de tuin? Bestrijden is een lastige klus
Zevenblad. Als dat in je tuin groeit ben je niet blij. Het woekert als een gek. Zo kom je er vanaf volgens tuingoeroe Romke van de Kaa.