Hardleerse man met boksbeugel op zak in Gemert moet alwéér een voertuig inleveren
GEMERT - Een 33-jarige man uit Gemert is vrijdagavond rond 19.45 uur aangehouden voor meerdere delicten. Zijn rijbewijs was al lang ongeldig, hij reed onder invloed van drugs en alcohol, droeg een boksbeugel bij zich en was in het bezit van speed.
De man, een bekende van de politie, werd aangehouden op de Lodderdijk in Gemert toen hij daar reed op een snorscooter. Ondanks een korte vluchtpoging werd de man aangehouden.
De drugs, de boksbeugel en de scooter werden in beslag genomen. Inmiddels zijn er al meerdere voertuigen van de man (personenauto's en scooters) afgenomen. De verdachte moet zich verantwoorden voor een rechter.
Dat is te lezen op de Facebookpagina van de politie.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Wat is een normaal bedrag voor op je spaarrekening? ‘In veel gevallen is 10 procent te weinig’
Budgetteren, sparen en rondkomen: dagelijks hoort budgetcoach Carolien Vos van haar klanten hoe moeilijk dat is en waar mensen tegenaan lopen. Ze deelt deze zomer haar beste tips. Vandaag: een financiële buffer. -
Koken & Eten
Dit gebeurt in je lichaam als je 's avonds nog aan het snaaien slaat
We houden er allemaal van om zo nu en dan 's avonds laat een snack te nemen. Sommige mensen beweren dat het niet goed is om heel laat nog iets te eten, omdat je er sneller dik van zou worden. Klopt die bewering? Deskundigen geven het antwoord. -
Waarom jongeren als Vinicius (18) wel willen maar niet mogen werken: ‘Kan niks met mijn diploma’
Terwijl de krapte op de arbeidsmarkt toenam in de eerste helft van 2022, werden er verschillende oplossingen geopperd. Toch werd één groep mensen over het hoofd gezien: ongedocumenteerden. Ze wonen hier vaak al jaren, maar mogen niet werken.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer