Dirk van Dam (r) in gesprek met taalkundige Wim Daniëls bij de aftrap van het 'Stadsplan Basisvaardigheden’ in Helmond.
Volledig scherm
PREMIUM
Dirk van Dam (r) in gesprek met taalkundige Wim Daniëls bij de aftrap van het 'Stadsplan Basisvaardigheden’ in Helmond. © Sem Wijnhoven/DCI Media

Meelachen om grap die je niet snapt, je petekind niet kunnen voorlezen: vertel Dirk van Dam wat over taalachterstand

HELMOND - Dirk van Dam zit in de Helmondse politiek en is actief binnen de vakbond. Daarvoor krijgt hij veel documenten onder ogen. Dat hij die kan lezen en begrijpen, is geen vanzelfsprekendheid. Op eigen kracht heeft Dirk zijn taalachterstand weten te overwinnen.    

  1. Dermatoloog over huidkanker: ‘Huidkleurig bultje dat snel groeit? Dan meteen naar de dokter’
    PREMIUM
    Met video's

    Dermato­loog over huidkanker: ‘Huidkleu­rig bultje dat snel groeit? Dan meteen naar de dokter’

    Lekker buiten zijn in het zonnetje, dat doen we maar al te graag in deze tijd van het jaar. Maar blootstelling aan te veel uv-straling in zonlicht kan leiden tot huidkanker, de meest voorkomende kankersoort in Nederland. Een op de vijf Nederlanders krijgt ermee te maken, weet Patrick Kemperman, dermatoloog bij Amsterdam UMC en het Dijklander ziekenhuis in Purmerend. Hij vertelt over de drie vormen van huidkanker en wat je kan doen om ze te voorkomen.

In samenwerking met indebuurt Helmond