Brand tijdens opruimwerkzaamheden bij Van der Heijden Transport in Hapert
HAPERT - De brandweer is donderdagmiddag weer uitgerukt naar de Diamantweg in Hapert om een brand te blussen bij Van der Heijden Transport. Er zouden weer vlammen en rook zichtbaar zijn tijdens opruimwerkzaamheden.
De brandweer is met twee blusvoertuigen aanwezig om de brand na te blussen. Volgens de Veiligheidsregio Brabant Zuidoost is de brand ontstaan door de droogte van de materialen. ,,Om de restanten goed op te kunnen ruimen, moeten deze droog zijn. Maar door die droogte ontstaat er ook sneller brand. We zijn nu in overleg met Van der Heijden en de aannemer die de rommel opruimt, om te kijken hoe we zo min mogelijk overlast veroorzaken voor de omgeving.”
Bij Van der Heijden Transport in Hapert brak eind mei een zeer grote brand uit. De brandweer kwam met acht wagens ter plaatse om het vuur te bestrijden en kreeg onder andere hulp van een sloopbedrijf om de vlammen te kunnen doven.
Drie kwartier later leek het erop dat de vlammenzee onder controle was, een aantal wagens van de brandweer keerde zelfs al terug naar de kazerne. Maar niet veel later laaide het vuur weer op. Dat ging zo snel dat het pand niet meer te redden was. Het pand stortte uiteindelijk in, waarna er niets meer over was dan een karkas.
Tijdelijk verhuisd
Van der Heijden Transport wist een tijdelijke oplossing te vinden voor de huisvesting van het bedrijf. Het bedrijf verhuist voor een jaar naar het industrieterrein in Acht.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Deze pagina gaat verdwijnen, lees hier hoe u uw eigen gemeentepagina kunt instellen
Op deze pagina vond je altijd het nieuws uit de streek. Om je nog lokaler nieuws te bieden, biedt het ED je nu een pagina aan met het nieuws uit jouw gemeente én de directe omgeving. -
Wat we kunnen leren van praten over onze stoelgang: ‘We hebben allemaal weleens diarree’
Mensen vinden het vaak ongemakkelijk om over diarree te praten of om ermee naar de huisarts te gaan. Vaak is deze dunne ontlasting vrij onschuldig, maar wanneer is het slim om naar de dokter te gaan? En wat doe je als een kind diarree heeft? -
Jeugdige tonpraters op de zittingsavonden van De Muggezifters: ‘Timing is het belangrijkste’
BLADEL - Voor het vierde jaar is ‘Jeugd in de Ton’ een act in de Nieuwe Blaalse Revue. Maud van de Ven was er vanaf het begin bij. Pien van Hoof debuteert. -
PREMIUM
Het droomhuis van Daan (27) bleek een complete bouwval: ‘Keurder noemde het een kaartenhuis’
Huizenkopers hebben vaak geen flauw benul van funderingsproblemen, bleek onlangs uit onderzoek. Niet vreemd, als er op Funda vaak niets over staat. Het overkwam Daan (27) uit Utrecht, die bijna een ‘kaartenhuis’ kocht. -
PREMIUM
Harrie is weer terug bij af, vrienden van Somerense bosbewoner weten het nu ook niet meer
SOMEREN-EIND - Ontelbaar veel hulppogingen verder is paradijsvogel Harrie Kanters (83) uit Someren-Eind terug bij af. Doodziek ging de bosbewoner het ziekenhuis in, leek zich even te schikken in zijn lot, maar leeft nu weer in de troep. Voor het zeventiende jaar.
-
PREMIUMKoken & Eten
Vegaburgers doen de gezondheid meer kwaad dan goed: welke vleesvervangers zijn wél een goede keuze?
Uit een analyse van meer dan 500 verschillende vegetarische burgers, worsten, balletjes en schnitzels uit de supermarkt blijkt dat vleesvervangers vaak te veel vet en te weinig eiwitten bevatten. Volgens TestAankoop in België zijn de meeste veggieburgers enorm bewerkt en doen ze de gezondheid van de consument meer kwaad dan goed. Hoe kies je dan de juiste vleesvervanger? En bestaan er voedzame alternatieven? -
-
-
Half miljoen passagiers vervoerd door Buurtbus Valkenswaard: ‘Behoefte is bewezen’
VALKENSWAARD - De Buurtbus Valkenswaard heeft woensdag zijn 500.000ste passagier vervoerd. Tamara van den Elzen uit Achel was die half miljoenste reiziger. Ze arriveerde woensdagmiddag rond twee uur met lijn 277 (Veldhoven) vanuit Achel in hartje Valkenswaard. Bij de uitstap werd de gelukkige op de Markt verwelkomd met bloemen en een cadeaubon. -
Bladelse centrum is al publiekstrekker, nu moet het ook ‘de huiskamer’ van Bladel worden
BLADEL - Van het Bladelse dorpshart de ‘huiskamer van Bladel’ maken en de sfeer in het centrum verder versterken. Dat is één van de de ambities van het Centrummanagement Bladel voor de komende vijf jaar.