Erik ten Hag na nederlaag: ‘Wat ik hiervan vind? Dat heb ik de spelers goed duidelijk gemaakt’
VideoErik ten Hag weigerde na de 2-1 nederlaag van Ajax bij Go Ahead Eagles voor de camera uit te halen naar zijn spelers, maar gaf aan dat het in de kleedkamer zeker even gestormd heeft.
Ten Hag werd na afloop door Hans Kraaij jr. gevraagd wat hij van het optreden van zijn team vond. ,,Tja, wat ik hier van vind Hans? Dat heb ik de spelers in de kleedkamer net heel goed duidelijk gemaakt. Ik zal mijn boodschap voor de kleedkamer houden, want dat kan ik hier niet voor de camera herhalen. Het was een wanprestatie, dat is duidelijk.”
De coach van Ajax baalde vooral van het matige aanvalsspel. Toen Ajax in november op 0-0 bleef steken tegen Go Ahead Eagles kreeg zijn ploeg nog 29 kansen, maar vandaag was de kansenverhouding veel meer in balans. Beide team schoten vier keer op doel. ,,We spelen veel te ver bij Haller vandaan, dus we komen veel te weinig in het strafschopgebied. Davy Klaassen kwam wel bij hem in de buurt, maar dat zullen meer spelers moeten doen als we het Go Ahead moeilijk willen maken. Zij verdedigen heel goed compact, maar dan zul je voor meer beweging en variatie moeten zorgen om het ze moeilijk te maken.”
Noussair Mazraoui verving in de rust op rechtsback Devyne Rensch, die een matige eerste helft speelde. ,,Ik was altijd met Nous begonnen als hij helemaal fit was geweest, maar hij gaf gisteren zelf aan dat het niet ging.”
Ten Hag moet de boel nu oplappen, want donderdagavond wacht de halve finale in de KNVB-beker bij AZ. ,,Een aanfluiting, wanprestatie of schande? Tja, wat wil je horen Hans? Het was niet goed, maar dit soort dingen gebeuren en met teleurstellingen moeten we ook omgaan. De boodschap was helder voor de spelers, dat is voor mij het belangrijkste.”
Tadic: ‘Veel te slecht voor Ajax-begrippen’
Ook Ajax-aanvoerder Dusan Tadic vond dat zijn ploeg in Deventer slecht voor de dag kwam. ,,Dit was geen goede wedstrijd van ons. We geven twee makkelijke doelpunten weggegeven en dan wordt het lastig. We weten dat we na Europese wedstrijden meer moeten brengen. Het wordt 2-1 en we kregen ook nog kansen voor de gelijkmaker. Maar de tegenstanders zakten ver terug en wij namen op een aantal momenten ook niet de juiste beslissingen. Dit is niet goed en we moeten kijken wat er gaat gebeuren. Wij zijn verantwoordelijk en moeten hier een reactie op geven”, doelde de Serviër alvast op de halve eindstrijd in de beker. ,,Want dit kan niet gebeuren. Dit was veel te slecht voor Ajax-begrippen.”
Bekijk hieronder onze voetbalvideo's:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
met video
Kolderieke eigen goal Stijn van Gassel leidt nederlaag Excelsior bij FC Volendam in
Volendam, Rotterdam -
FC Utrecht-spits Tasos Douvikas moet topscorerstitel in de eredivisie delen met Xavi Simons
Nooit in de clubhistorie leverde FC Utrecht de topscorer van de eredivisie. Tot dit seizoen. Mede dankzij zijn doelpunt tegen FC Emmen (3-2) van vandaag is Tasos Douvikas topscorer van Nederland, al moet hij die titel wel delen met Xavi Simons die twee keer scoorde voor PSV tegen AZ.Utrecht, Emmen -
PREMIUM
Subsidie om je huis te verduurzamen? Super lastig. Met deze tips lukt het hopelijk wel
Een op de drie huiseigenaren krijgt het niet voor elkaar subsidie aan te vragen voor het verduurzamen van de eigen woning. Het hele aanvraagproces voor de Investeringssubsidie voor duurzame energie (ISDE) is voor veel huiseigenaren onbegrijpelijk, ontoegankelijk en zeer tijdrovend. Met deze tips wordt het iets eenvoudiger. -
David Hancko blijft Xavi Simons nipt voor als Speler van het Jaar, nóg drie Feyenoorders in beste elftal
David Hancko van landskampioen Feyenoord is Speler van het Jaar geworden. De Slowaak bleef in de laatste wedstrijd van het seizoen Xavi Simons nipt voor. Hancko kreeg een 7,5 voor zijn optreden tegen Vitesse terwijl Xavi Simons, goed voor twee goals tegen AZ, ook dat cijfer kreeg. -
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
Harmen Visser (28) uit Eindhoven heeft twee verschillende energiecontracten omdat dit voor hem voordeliger is. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.
-
PSV eindigt roerige week met prima resultaat in Alkmaar én gaat Champions League-koker in
Alkmaar, Eindhoven -
-
-
Na Burak Yilmaz vertrekt ook trainer Julio Velázquez bij Fortuna
Fortuna Sittard gaat niet verder met Julio Velázquez. Komend seizoen zal een andere trainer voor de groep staan bij de Limburgse club, waar op korte termijn ook het afscheid van Burak Yilmaz wereldkundig wordt gemaakt. -
Getest: Dit is de beste wasmachine voor grotere huishoudens
Wat is de beste wasmachine voor een gezin van 5 personen of meer? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord.