Fran Sol gaat langjarig contract tekenen bij Willem II
Willem II staat op het punt om de verbintenis met Fran Sol open te breken en voor vele jaren te verlengen. Dat verklaarde de Spaanse spits na het met 3-0 gewonnen bekerduel met RKC.
,,Ik heb al enkele gesprekken achter de rug. We komen er zeker wel uit. Het gaat om een langjarig contract. Willem II zal daarover binnenkort wel mededeling doen", aldus Sol, die volgens zijn huidige verbintenis nog tot eind juni 2019 bij de Tilburgse club onder contract staat. Willem II heeft een eenzijdige optie voor nog een seizoen.
Bij veel fans leefde het idee dat Sol, goed voor acht treffers in de competitie en dinsdagavond tweemaal scorend in de beker, in de winterstop zou vertrekken. Zijn zaakwaarnemer bood de spits bij verschillende clubs aan. Onder meer het Duitse VfB Stuttgart toonde interesse.
Klein voorbehoud
,,Nee, dit was zeker niet mijn laatste wedstrijd in dit stadion in het shirt van Willem II. Ik heb het hier geweldig naar mijn zin", zei de spits, die een klein voorbehoud maakte. ,,Op korte termijn ga ik niet weg. Misschien wel ooit in de toekomst. In het voetbal weet je het natuurlijk nooit."
Sol maakte anderhalf jaar geleden de overstap van Villarreal naar Willem II. De spits verklaarde dat hij in zichzelf wilde investeren. Hij kreeg de toezegging dat de Tilburgse club zijn contract zou aanpassen als hij succesvol zou zijn. Juist op de dag dat de diagnose werd gesteld dat hij mogelijk aan teelbalkanker zou leiden stond er een gesprek gepland. Dat werd uitgesteld.
De afgelopen weken zat Willem II verschillende keren rond de tafel met Sol, die weer topfit is. De spits verklaarde al eerder zich bij keuzes niet alleen door geld te laten leiden. ,,Mijn gevoel speelt ook een grote rol. Ik voel me heel goed thuis bij Willem II", aldus Sol.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Skivakantie: hier zijn winterbanden en sneeuwkettingen verplicht
Heel wat Nederlanders gaan binnenkort weer met de auto op skivakantie. Maar hoe zit het met de verplichting tot winterbanden? En hoe bevestig je sneeuwkettingen? Dit zijn de belangrijkste regels. -
FC Twente verwacht grote verkeersproblemen rond bekerduel met Ajax
FC Twente vreest volgende week donderdag bij de bekerwedstrijd tegen Ajax ,,grote verkeersproblemen” rond het stadion. Vanwege de aangekondigde staking van komende week in het streekvervoer rijden er naar verwachting geen treinen en bussen. -
PREMIUM
Marcus Pedersen voelt zich thuis bij Feyenoord: ‘Maar het is te vroeg om over de titel te praten’
Marcus Pedersen voelt dat er ‘iets borrelt’ in Rotterdam: de koppositie van Feyenoord voedt de hoop op een nieuwe landstitel. Maar de Noorse rechtsback vindt het, met de topper tegen PSV voor de boeg, nog te vroeg om daarover te praten. Een gesprek over zijn ontdekkingstocht door Nederland. -
Rottier en FC Eindhoven vinden geen gehoor bij tuchtcommissie: schorsing blijft staan
Evan Rottier mist de uitduels van FC Eindhoven met FC Dordrecht (vrijdag) en Willem II (maandag). De ploegtopscorer en zijn club gingen tevergeefs in beroep tegen het schikkingsvoorstel van de KNVB voor een schorsing van drie wedstrijden, waarvan één voorwaardelijk. -
Rijstevlaai en soezen: dit kan iedere beginnende thuisbakker maken
Iedereen is gek op zoetigheid. Natuurlijk kan je hiervoor naar de bakker bij jou om de hoek gaan, maar veel bakrecepten kun je heel makkelijk zelf maken. Twee patissiers geven inspiratie voor de makkelijkste bakrecepten waar iedereen mee aan de slag kan.
-
column
Om vijf uur ’s ochtends je bed uit, net als Obama: waarom we graag succesvolle mensen nadoen
Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: routines van succesvolle mensen -
-
-
Nabeschouwing
RKC legt Willem II geen strobreed in de weg
Voor de tweede keer binnen enkele weken keken de fans van Willem II uit naar een derby, voor de tweede keer werden ze niet verwend. Het competitieduel met NAC eindigde onlangs in een teleurstellend 1-1-gelijkspel. En zonder goed te spelen schakelden de Tilburgers dinsdagavond voor ruim tienduizend toeschouwers eenvoudig RKC uit in het bekertoernooi. -
Danny Makkelie krijgt opnieuw topper met bekerwedstrijd tussen FC Twente en Ajax
De wedstrijd tussen FC Twente en Ajax in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker staat donderdag onder leiding van scheidsrechter Danny Makkelie. Dat meldt de KNVB.