

- 29' 62' Luuk Brouwers
- 58' Mats Knoester
- 90'+9' Mats Deijl
- Rai Vloet 43'
- Marco Rente 64'
Negental Go Ahead trekt overwinning in knotsgek duel met Heracles over de streep
Go Ahead Eagles heeft vanavond zeer goede zaken gedaan tegen Heracles Almelo. Er werd met 4-2 gewonnen door de club uit Deventer, die het duel met negen man eindigde na twee ingrepen van de VAR. Door de overwinning staan Go Ahead en Heracles nu op gelijke hoogte op de ranglijst.
De thuisploeg kreeg in de tweede helft twee rode kaarten. Giannis Botos en invaller Isac Lidberg werden, na ingrijpen van de VAR, van het veld gestuurd. De laatste verdween zes minuten voor het einde van de officiële speeltijd - bij een stand van 3-2 - van het veld.
Heracles drong aan, maar de gelijkmaker bleef ook in de negen minuten extra tijd uit voor de ploeg van trainer Frank Wormuth. Net voordat scheidsrechter Richard Martens wilde affluiten maakte Mats Deijl er uit de counter zelfs 4-2 van.
Luuk Brouwers was verantwoordelijk voor de 1-0. Vlak voor de pauze maakte Rai Vloet gelijk na een enorme blunder van doelman Warner Hahn, waarna in de tweede helft een eigen doelpunt van Mats Knoester en een tweede treffer van Brouwers voor een 3-1-voorsprong voor de Eagles zorgden.
Marco Rente maakte er na wederom matig keeperswerk van Hahn in de 64ste minuut 3-2 van, maar Heracles slaagde er zelfs met twee man meer niet in de gelijkmaker te forceren en kreeg nog een doelpunt tegen op het moment dat iedereen met een zwart-wit shirt alleen nog dacht aan aanvallen.
Goal Alert
Mis geen goal: installeer gratis Goal Alert en ontvang tijdens wedstrijden binnen vijf minuten een melding én een video van elk doelpunt van je aangevinkte club.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Huis vol ongebruikte aankopen? Zo voorkom je nutteloze uitgaven
Weinig geld hebben en toch flink uitgeven. Sommige mensen hebben een gat in hun hand. Waarom is het voor hen zo moeilijk om financieel pas op de plaats te maken? -
PREMIUMhuisarts vertelt
‘Vroeger keken we ’s avonds samen naar Disney+, maar nu wil ze niet meer’
Voor onze rubriek Huisarts Vertelt schrijft Rutger Verhoeff wekelijks over patiënten die hem raken. Deze week behandelt hij een patiënt met ernstige buikklachten. -
PREMIUM
Column Willem van Hanegem | Louis van Gaal wordt niet opeens een betere trainer door het zwakke resultaat onder Ronald Koeman
Willem van Hanegem zag hoe Oranje werd afgedroogd door Frankrijk en kon de reacties na afloop wel raden. ,,Koeman zal wel weer worden geconfronteerd met het feit dat hij met drie spitsen begon. Alsof met vijf verdedigers spelen een garantie was geweest op succes.” -
PREMIUM
Deze Nederlander debuteerde bij Gibraltar tégen Oranje: ‘Ook nog in de Kuip, beter kan niet’
Een 22-jarige jongen uit Schoonhoven die zijn interlanddebuut maakte in de Kuip. Het klinkt als een fraai verhaal voor een Oranje-international in spe. Toch is het niet Ronald Koeman die voor dat speciale debuut kan zorgen. Niels Hartman (22) speelde maandagavond met Gibraltar (3-0) tégen het land waar hij werd geboren. Wij spraken hem afgelopen weekend. -
Met deze tool zie jij op welke toeslag of welk potje geld je recht hebt
Zorgtoeslag, huurtoeslag, bijzondere bijstand. Er zijn veel potjes met geld maar mensen weten ze vaak niet te vinden. Om die reden lanceren schuldhulporganisaties Geldfit en VoorzieningenWijzer nu een online Potjes-check. Zo kun je zelf raadplegen op welke voorzieningen je recht hebt.
-
PREMIUM
De spagaat van Ronald Koeman: bondscoach heeft na Gibraltar paar maanden de tijd om na te denken
De kansloze afgang tegen Frankrijk (4-0) brengt bondscoach Ronald Koeman meteen in een spagaat. Maandagavond tegen Gibraltar hoeft Oranje zich weinig zorgen te maken, maar wat wordt de koers daarna? Het laatste tijdperk onder Guus Hiddink kan een les zijn - vooral in hoe het niét moet. -
-
-
PREMIUMMet video1
Afgang Oranje in Parijs rechtvaardigt de WK-aanpak Louis van Gaal
Wat het kansloze, ontluisterende optreden van Oranje in het Stade de France vooral duidelijk maakte, is dat een Nederlands elftal met veel minder kwaliteit er niet aan ontkomt zich aan te passen tegen toplanden. -
PREMIUM
Zo ziet de Super League van de toekomst eruit: ‘Méér clubs moeten de garantie krijgen van méér duels’
Het Europese topvoetbal zoals we dat kennen, gaat in de komende jaren onvermijdelijk veranderen. Maar welke kant gaat het op? In de serie ‘Oliesjeiks en Super Leagues’ schetst AD Sportwereld de gevaren én de kansen. Vandaag deel 2, met Bernd Reichart, de grote man achter de Super League 2.0. ,,De Super League zoals die nú op tafel ligt, wordt juist een open competitie voor zestig tot tachtig Europese clubs.”