Serdar Gözübüyük fluit bekerfinale Willem II-Ajax
Serdar Gözübüyük leidt zondag in de Kuip de bekerfinale tussen Willem II en Ajax. Het duel tussen de Tilburgers en de Amsterdammers begint in Rotterdam om 18.00 uur.
De eindstrijd van het nationale bekertoernooi betekent de eerste bekerfinale voor de 33-jarige Gözübüyük. Aan het begin van dit seizoen floot hij in Eindhoven ook de strijd om de Johan Cruijff Schaal tussen PSV en Feyenoord. De Rotterdammers wonnen toen na strafschoppen.
Charles Schaap en Jan de Vries assisteren Gözübüyük tijdens de finale. Allard Lindhout is de vierde official. Pol van Boekel vervult de rol van VAR.
Willem II heeft in Rotterdam de kans om voor de derde keer het bekertoernooi te winnen. De laatste keer was in 1963. Ajax won de beker al achttien keer, voor het laatst in 2010.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
NAC neemt afscheid van trainer Edwin de Graaf
In alle opzichten beleefde Edwin de Graaf een onwaarschijnlijk zwaar jaar. Op persoonlijk vlak won hij de strijd van een vreselijke ziekte. Als beginnend hoofdtrainer werd hij geconfronteerd met een ontmantelde spelersgroep van een stuurloze club die het hele seizoen te koop stond. Vandaag communiceert NAC dat zijn aflopende contract niet verlengd wordt. -
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk. -
Nico-Jan Hoogma na vertrek bij KNVB aan de slag bij gedegradeerd Heracles
Nico-Jan Hoogma keert terug bij Heracles Almelo. De oud-verdediger van de club gaat aan de slag als technisch directeur. Van 2008 tot 2018 werkte Hoogma bij Heracles al als algemeen directeur. -
1
Zo zet je gezichtsherkenning en vingerafdrukscanner van je telefoon snel uit
Je smartphone ontgrendelen met je gezicht of vingerafdruk klinkt veilig, maar in geval van nood kan het juist een beveiligingsrisico zijn. Iemand kan onder dwang je gezicht scannen of onopgemerkt je vingerafdruk bemachtigen. Gelukkig kun je dit voorkomen. -
Panenka: ‘De Keuken Kampioen Divisie wordt een bonte kermis volgend seizoen’
Matchfixing in het amateurvoetbal? De monsterlijke ontknoping in de Premier League? Restaurant tips in Tirana? Deze week wordt er niks overgeslagen in Panenka.
-
Zo ziet het shirt eruit dat de Oranje Leeuwinnen dragen op het EK in Engeland
De Oranje Leeuwinnen spelen komende zomer op het EK in Engeland in een fonkelnieuwe outfit. Voor het nieuwe thuistenue is gekozen voor een shirt, broekje en sokken in een fel oranje kleur. ,,Zo fel zijn de Oranje Leeuwinnen nog niet eerder voor de dag gekomen!”, schrijft de KNVB met een knipoog. -
Energierekening
Ad: ‘Ik heb zelf ventilatoren onder de radiator geklikt voor optimale verwarming’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ad Voermans (66) uit Rijen, bij Breda. -
Gelukswensen van Feyenoord-iconen: ‘Opnieuw geschiedenis schrijven, dat zou prachtig zijn’
Wat verwachten oud-spelers en -trainers van Feyenoord, die zelf in het verleden meerdere prijzen wonnen met de Rotterdamse club, van de finale van vanavond?