Vitesse voor joker naar stadion voor oefenduel: Arnhemmers breken trainingskamp af
Vitesse breekt het trainingskamp in Portugal voortijdig af. De aanhoudende regen aan de Algarve maken het verblijf onmogelijk, zo oordeelt de staf van de eredivisionist. Het Gelderse gezelschap keert zondag terug naar Nederland.
Vitesse streek voor een trainingskamp van tien dagen neer in Alcantarilha in de Algarve. De club boekte tot 16 december. Maar meteen al bij aankomst werd de club geconfronteerd met zware weersomstandigheden.
Door de hevige regens was het speelveld op het trainingscomplex zo na de eerste dag al naar de knoppen. Vitesse week uit naar Lagoa, waarna die grasmat door en bui doorweekt raakte en dus ook goeddeels vernield werd.
Tenslotte werd vrijdagmiddag de oefenwedstrijd tegen Strasbourg afgelast. Coach Phillip Cocu, die bij aankomst in het stadion ontdekte dat de tegenstander al was vertrokken, waarmee ook het veld in Ferreiras omgeploegd werd.
Omdat de weersvoorspellingen slecht zijn, besloot Cocu in samenspraak met technisch directeur Benjamin Schmedes het kamp op te slaan.
FC Groningen - SC Cambuur
De oefenwedstrijd tussen FC Groningen en SC Cambuur heeft geen winnaar opgeleverd. De twee clubs uit de eredivisie hielden elkaar op 1-1. Silvester van der Water opende al in de 2de minuut voor Cambuur de score op het trainingscomplex van de Groningers. Tomás Suslov trok de stand na ruim een uur spelen gelijk. De Slowaak liet kort daarna een grote kans op de 2-1 liggen.
Bij FC Groningen zat interim-trainer Dennis van der Ree op de bank. Hij is voorlopig eindverantwoordelijk na het ontslag van Frank Wormuth, die na een tegenvallende eerste seizoenshelft moest vertrekken. Technisch directeur Mark-Jan Fledderus gaf vorige week aan verder te kijken naar een nieuwe hoofdtrainer.
Bij Cambuur werd Sjors Ultee vorige maand aangesteld als nieuwe trainer. De opvolger van Henk de Jong, die vanwege gezondheidsredenen stopte, bereidt de ploeg uit Leeuwarden voor op de tweede seizoenshelft. Cambuur staat in de eredivisie op de zeventiende plaats, FC Groningen twee plekken hoger.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Crisis nog niet bezworen bij PSV: ‘Het is logisch dat je onzeker wordt, dat is menselijk’
Luuk de Jong erkende dat de crisis nog niet is bezworen, maar zei wel dat PSV goed heeft gereageerd na het verlies op bezoek bij FC Emmen. Go Ahead Eagles werd met 2-0 verslagen. -
Getest: dit is de beste wasdroogcombinatie
Wat is de beste wasdroogcombinatie? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
PREMIUM
Mokkende matchwinner en vreugde-explosie na krankzinnige slotfase: ‘Een Fanta of Fristi zometeen? Een klein beetje whisky’
Een ware vreugde-explosie in het Jan Louwers Stadion: FC Eindhoven won ondanks twee rode kaarten het topduel met Heracles Almelo (1-0), en bracht zo de spanning bovenin weer terug. Velen waren in extase, de mokkende matchwinner niet: ,,Een drankje? Nee, ik ga het niet vieren. Het is gewoon klote.” -
PREMIUMKoken & Eten
Zo houd je je messen het handigst scherp (met bonustip voor je kartelmes)
Met twee, hooguit drie goede koksmessen kun je een heel kokend leven voort. Maar dan moet je ze wel goed verzorgen. Hoe doe je dat? -
PREMIUM
John Heitinga wint bij Ajax-debuut: ‘Ik heb voor de wedstrijd alleen een plaatje van de ranglijst laten zien’
Van ballenjongen via aanvoerder tot interim-coach. Met John Heitinga (39) aan het roer doorbrak Ajax tegen Excelsior (1-4) de erbarmelijke reeks die trainer Alfred Schreuder afgelopen donderdag de kop kostte. Over zijn drie doldwaze dagen. ,,Ik heb alleen een plaatje van de ranglijst laten zien.”
-
Mijn bevalling
Doete is verloskundige en heeft een ‘droombevalling’: ‘Ik voelde dat ik al op 9 centimeter zat’
Bevallen: vrouwen doen het al eeuwen en raken er nooit over uitgepraat. Bevallingen zijn prachtig, loodzwaar en veranderen je leven. In deze serie bevallingsverhalen creëren ouders openheid door het eerlijke verhaal van hun bevalling te delen. Verloskundige Doete Reitsma (33) wist zeker dat ze in het ziekenhuis wilde bevallen, tot ze zwanger werd. -
-
-
PREMIUM
John Heitinga krijgt advies van voormalig interim-coaches: ‘Deuren gaan open als Ajax op je cv staat’
De één had tijdens het winnende debuut van John Heitinga tegen Excelsior een flinke déjà vu. De ander ziet niet meteen gelijkenissen. Maar in hun advies zijn oud-interims Aad de Mos en Hans Westerhof eensgezind. -
Anwar El Ghazi vindt meer concurrentie niet erg bij PSV: ‘Dan weet je dat je niet kan verslappen’
Met een zucht van verlichting vierde Anwar El Ghazi zijn doelpunt voor PSV tegen Go Ahead Eagles (2-0). ,,Ik was zo blij dat ik mijn trainer iets terug kon geven voor het vertrouwen dat hij mij maar bleef geven”, zei de aanvaller. ,,Ik was de laatste weken echt gefrustreerd. Net zoals de supporters van PSV na weer een nederlaag of gelijkspel. Mijn vrouw weet dan dat ze me niet lastig moet vallen.”