

- 43' Sekou Sylla
- Derrick Köhn 55'
Willem II houdt hoop met belangrijk punt op bezoek bij SC Cambuur
Willem II heeft met een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) de kans op een langer verblijf in de Eredivisie overeind gehouden. De ploeg van trainer Kevin Hofland kwam in Leeuwarden op achterstand en was daarmee een tijdje officieus gedegradeerd, maar Derrick Köhn bezorgde de Tilburgers een punt. Willem II moet zondag tijdens de laatste speelronde in ieder geval winnen van FC Utrecht om rechtstreekse degradatie te voorkomen.
De Brabantse ploeg staat op de zeventiende plek met 30 punten, 2 punten minder dan Fortuna Sittard en Sparta Rotterdam. De nummer 16 gaat de play-offs om promotie/degradatie in en de club die als vijftiende eindigt, handhaaft zich in de Eredivisie.
SC Cambuur, dat nog een minieme kans heeft om de play-offs om Europees voetbal te bereiken, kwam kort voor rust op voorsprong via Sekou Sylla. De linksback schoot de bal van zo’n 30 meter in de kruising. Aan het begin van de tweede helft trok de linksback van Willem II, Köhn, de stand gelijk.
Fortuna Sittard speelt zondag tegen NEC, dat zich kan kwalificeren voor de play-offs om een Europees ticket. Sparta neemt het in Almelo op tegen Heracles, dat met 34 punten ook nog niet helemaal veilig is.
Goal Alert
Mis geen goal: installeer gratis Goal Alert en ontvang tijdens wedstrijden binnen vijf minuten een melding én een video van elk doelpunt van je aangevinkte club.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Met video
Rick Karsdorp dompelt oud-teamgenoten in rouw: ‘Raar, was een van mijn slechtste wedstrijden’
Iedereen met een Feyenoord-hart treurde woensdagavond na de verloren Conference League-finale tegen AS Roma (1-0). Op één na: Rick Karsdorp. Hij won de eerste editie van het Europese toernooi. -
Met video
Arne Slot: ‘Het was een voorrecht om iedere dag met deze ploeg te werken’
Feyenoord-trainer Arne Slot was ronduit teleurgesteld na de verloren finale tegen AS Roma, maar hij analyseerde ook nuchter waar het mis ging. ,,Nee, de trots overheerst nu niet. Dat komt misschien later.’’ -
PREMIUM
Heracles gaat door met algemeen directeur Toussaint en wil Hoogma voor technische zaken
Rob Toussaint blijft aan als algemeen directeur van Heracles. Dat zegt Marnix Smit namens het bestuur van de Almelose club. De oud-aanvoerder van Heracles geeft toe dat Nico Jan Hoogma kandidaat is om de rol van Tim Gilissen als technisch directeur over te nemen. -
PREMIUM
Cyriel Dessers: acteur in een politieserie en topscorer in De Verschrikking
Als iemand Feyenoord vanavond in Tirana naar de eerste Europese prijs in twintig jaar kan schieten, is het Cyriel Dessers. De 27-jarige Vlaming scoort makkelijk, heeft een brede glimlach en is zeer welbespraakt. Waar komt hij vandaan, wie was de kleine Cyriel? We gingen op zoek in Belgisch Limburg. -
1
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk.
-
1
Zo zet je gezichtsherkenning en vingerafdrukscanner van je telefoon snel uit
Je smartphone ontgrendelen met je gezicht of vingerafdruk klinkt veilig, maar in geval van nood kan het juist een beveiligingsrisico zijn. Iemand kan onder dwang je gezicht scannen of onopgemerkt je vingerafdruk bemachtigen. Gelukkig kun je dit voorkomen. -
PREMIUM
Goedkoop tanken? Volgende week loont het zelfs om 200 kilometer om te rijden
De brandstofprijzen gaan volgende week in Duitsland zo hard omlaag, dat het prijsverschil met wat je bij een Nederlands tankstation betaalt gigantisch wordt. Vanaf woensdag geldt in Duitsland een adviesprijs van 1,72 euro per liter, minimaal 40 cent minder dan in Nederland. Loont het om daarom naar Duitsland te rijden voor een tankbeurt? -
Uitzinnige Romeinen vieren Conference League-zege, spelers tonen beker aan fans
De voetballers van AS Roma hebben enkele uren na het winnen van de Conference League de beker laten zien aan de supporters die zich hadden verzameld bij het trainingscomplex in de Italiaanse hoofdstad. Trainer José Mourinho en zijn spelers stapten na de gewonnen finale in Tirana tegen Feyenoord (1-0) direct het vliegtuig in. De Romeinen arriveerden rond 04.30 uur op vliegveld Fiumicino en reden daarna in een bus naar het trainingscomplex.