Dionne Stax was de excuustruus. De door en door slechte Imelda Marcos daarentegen...
ColumnIn een poging deze ellendige coronawinter toch een beetje gezellig te maken staat in veel huizen al een kerstboom te schitteren. Da’s echt te vroeg naar mijn smaak. Eerst de Sint maar eens naar Spanje zien vertrekken.
Delen per e-mail
Maar zondag was de Top 2000 Quiz op televisie en daarmee sloop de feestdagenstemming toch stiekem ook een beetje ons huis binnen. Matthijs van Nieuwkerk die ‘Don’ Leo Blokhuis aankondigde als juryvoorzitter waarmee niet gecorrespondeerd kan worden, de korte clipjes van liedjes waar ik de rest van het jaar niet naar luister tenzij ze per ongeluk op Radio1 voorbij komen; het voelde zo vertrouwd eind- december-achtig dat ik mijn ogen maar hoefde te sluiten om de geur van de kerstboom te ruiken en buiten het vuurwerk te horen knallen. Al was dat laatste trouwens geen inbeelding maar realiteit.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Column Mijn reputatie als digibeet
-
PREMIUM
COLUMN ‘Doe effe normaal met die avondklok. De cijfers dalen toch?’
-
PREMIUM
Column Daar gaan we weer... Thuisjuf tegen wil, dank en vooral talent
-
PREMIUM
column Paracetamol of een broodje bapao
-
PREMIUM
Commentaar Opstandig gedrag wil nog niet zeggen dat Brabant radicaliseert
Al dat gezever over handhaving maakt het draagvlak voor coronaregels niet groter. De meeste mensen deugen.
-
PREMIUM
Column De scholen blijven dicht, maar horkerige kantoorbaasjes wordt geen strobreed in de weg gelegd
-
PREMIUM
Column In schier eindeloze lockdown lekker vasthouden aan onverstandige verslavingen
-
Opinie Socialer en rechtvaardiger: een hoger minimumloon
Het minimumloon is achterop geraakt bij de ontwikkeling van de koop-kracht. Het is tijd voor een nieuw sociaal fundament. Dat betoogt Henk van Rees uit Oirschot, oud-bestuurder van de FNV.