Geen Coca-Cola meer bij ’t Wasven in Eindhoven.
Volledig scherm
PREMIUM
Geen Coca-Cola meer bij ’t Wasven in Eindhoven. © Wikipedia

Je hebt cola en cola, maar wat is het belangrijkst?

Dit is de tijd van goede voornemens. Het is drukker in de sportschool, er wordt minder gedronken (Dry January), gezonder gegeten, korter gedoucht. En ’t Wasven in Eindhoven is deze week overgestapt van Coca-Cola op biologische cola, zo is te lezen op de website:

  1. Brieven Ι Tijd voor nieuwe verkiezingen Ι Verlos ons van slechte lucht Ι Overdreven gedoe rondom Oranje-elftal
    VAN DE LEZER

    Brieven Ι Tijd voor nieuwe verkiezin­gen Ι Verlos ons van slechte lucht Ι Overdreven gedoe rondom Oran­je-elf­tal

    Lezers van het ED en ed.nl kunnen een ingezonden brief sturen via vandelezer@ed.nl. Hieronder een selectie van wat we de laatste dagen in onze mailbox kregen.
    Cranendonck, Eindhoven, Deurne, Son en Breugel, Helmond, Someren, Bladel, Oirschot, Gemert-Bakel, Eersel, Bergeijk, Laarbeek, Best, Nuenen, Gerwen en Nederwetten, Geldrop-Mierlo, Heeze-Leende, Veldhoven, Asten, Waalre, Reusel-De Mierden, Valkenswaard