Jos Kessels
Volledig scherm
PREMIUM
Jos Kessels © Joost Hoving

Sinds twintig jaar ken ik Schiphol alleen nog van naam

ColumnNa het nieuwe alarmerende klimaatrapport van de Verenigde Naties regent het weer eens noodklokken, met voorop Frans Timmermans van de EU, aan wie je dat soort lawaai wel kunt toevertrouwen, in zowat alle talen. 

  1. ‘Help mee, eet de wereld mooier’
    VAN DE LEZER

    ‘Help mee, eet de wereld mooier’

    Maandag was het de internationale dag van de biodiversiteit. Een belangrijke dag om bij stil te staan, vindt Femke Dingemans van de Brabantse Milieufederatie, want de biodiversiteit in Nederland – en elders in de wereld – neemt sterk af. Volgens Dingemans kun je elke dag bijdragen aan de bescherming van de biodiversiteit.
    Cranendonck, Eindhoven, Deurne, Son en Breugel, Helmond, Someren, Bladel, Oirschot, Gemert-Bakel, Eersel, Bergeijk, Laarbeek, Best, Nuenen, Gerwen en Nederwetten, Geldrop-Mierlo, Heeze-Leende, Veldhoven, Asten, Waalre, Reusel-De Mierden, Valkenswaard