Ploegam uit Oss neemt collegabedrijf in Cuijk over
OSS/CUIJK - Het in Oss gevestigde bedrijf Ploegam neemt het in Cuijk gevestigde Infrascoop over. Beide bedrijven zijn actief in de grond-, weg- en waterbouw en werken al regelmatig samen. De overname van Infrascoop door het aanzienlijk grotere Ploegam moet 1 januari afgerond zijn.
De overname heeft geen nadelige gevolgen voor de medewerkers van beide bedrijven, zo stellen beide directies. Een overnamebedrag maken de twee bedrijven niet bekend.
Infrascoop is opgericht in 2007. Het bedrijf is gespecialiseerd in infrastructurele projecten: grondwerk, riolering, weg- en waterbouw. Bij Infrascoop werken 42 mensen en het is gevestigd in Cuijk. Het bedrijf is actief voor gemeenten, (bouw)bedrijven en projectontwikkelaars in de regio’s Noordoost-Brabant, Nijmegen en Noord-Limburg.
Landelijke speler
Ploegam is een familiebedrijf dat al 35 jaar actief is in de sector voor grond-, weg- en waterbouw. Het bedrijf is uitgegroeid tot een grotere landelijke speler met een omzet van meer dan 100 miljoen euro, 280 medewerkers en ruim 80 eigen machines.
Ploegam realiseert projecten door het hele land op het gebied van natuur- en gebiedsontwikkeling, waterveiligheid, infrastructuur en emissieloos bouwen. Het hoofdkantoor van Ploegam is gevestigd in Oss. Daarnaast heeft het bedrijf vestigingen in Heerde, Gorinchem, Vinkel en Alblasserdam.
Mooie toekomst
Ton Derks, directeur van Infrascoop, is blij met de deal: ,,Dankzij de overname is de toekomst van Infrascoop geborgd en kunnen wij met z’n allen blijven werken aan een mooie toekomst.” Infracoop blijft onder de eigen naam actief. Gijs Ploegmakers, algemeen directeur bij Ploegam, is op zijn beurt eveneens content met de overname. ,,Wij werken al jaren op een prettige manier samen. Het is een bedrijf dat goed bij ons past.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Dief steelt fiets van politieagent bij station Ravenstein en loopt in Nijmegen tegen de lamp
RAVENSTEIN/NIJMEGEN - Een brutale zakkenroller is woensdag na een rooftocht in de trein in Nijmegen in de boeien geslagen. De man bleek in het bezit van de fiets van een politieman die bij station Ravenstein was ontvreemd. -
Rijstevlaai en soezen: dit kan iedere beginnende thuisbakker maken
Iedereen is gek op zoetigheid. Natuurlijk kan je hiervoor naar de bakker bij jou om de hoek gaan, maar veel bakrecepten kun je heel makkelijk zelf maken. Twee patissiers geven inspiratie voor de makkelijkste bakrecepten waar iedereen mee aan de slag kan. -
Skivakantie: hier zijn winterbanden en sneeuwkettingen verplicht
Heel wat Nederlanders gaan binnenkort weer met de auto op skivakantie. Maar hoe zit het met de verplichting tot winterbanden? En hoe bevestig je sneeuwkettingen? Dit zijn de belangrijkste regels. -
Getest: Dit is de beste vrijstaande vaatwasser
Wat is de beste vrijstaande vaatwasser? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
PREMIUMANALYSE
Ze hebben hun zaken uitstekend op orde, waarom vrezen Tilburg en Oss dan toch voor een financieel ravijn?
TILBURG/OSS – Al vijf jaar op rij is Tilburg financieel de gezondste gemeente van Nederland. Ook vandaag weer geeft BDO Accountants ze een dikke 10. Net als Oss. Toch vrezen beide voor wat ze – afzonderlijk van elkaar – ‘het ravijn’ noemen. Waardoor loert die financiële afgrond?
-
PREMIUM
Schikking of niet, OM wil Berghemse importeur van illegale ‘beestenboel’ achter tralies
DEN BOSCH/BERGHEM - Hij is al genoeg gestraft, vindt een 59-jarige Berghemnaar. Daar is justitie het niet mee eens. Ondanks een schikking van 7 ton zou hij een half jaar in de cel moeten voor het importeren van koraal en botten van bedreigde diersoorten. -
-
-
PREMIUM
Autoruiten krabben, instappen en... stuur weg? ‘Het is in drieënhalve minuut gebeurd!’
BERGHEM - De auto van Pim Cornelissen is letterlijk stuurloos. De jonge Berghemnaar vertrok woensdagochtend nietsvermoedend naar zijn werk. Ruiten ijsvrij maken, instappen en dan ontdekken dat het stuur van je auto is verdwenen. -
Bernheze experimenteert om betaalbare woningbouw mogelijk te maken
HEESCH - De nieuwe woonvisie van Bernheze is inmiddels een jaar oud. De gemeente legde daarin vast dat zij vooral snel, betaalbaar en op de juiste locaties wil (laten) bouwen. Wethouders Edwin Daandels en Rien Wijdeven konden deze week wat succesjes melden.