Elfrink & De Mos discussiëren: ‘Is PSV wel of niet iets opgeschoten met Roger Schmidt?’
Elfrink en De Mos hebben maar kort teruggeblikt op hét moment van Feyenoord-PSV. ,,Dat was natuurlijk nooit een penalty", aldus De Mos, die verder alvast terugkijkt op de periode van Roger Schmidt in Eindhoven. ,,PSV is weinig opgeschoten.”
Los van het penaltymoment wilde De Mos ook benadrukken dat PSV zelf eerder al de wedstrijd in het slot had moeten gooien. ,,En we moeten zeggen dat PSV echt een heel goede eerste helft speelde, de beste van het seizoen”, aldus De Mos. ,,In de tweede helft hadden ze meer rendement moeten halen uit de counter. De kans van Zahavi moet een goal zijn, en ik vond de wissels weer ongelukkig.”
Elfrink en De Mos vinden ook dat de titelstrijd nu definitief is beslist. De Mos: ,,Ajax in een volle Arena tegen Heerenveen, dat gaat natuurlijk nooit een probleem worden voor ze.”
Tijdperk Schmidt
De Mos is van mening dat PSV weinig is opgeschoten onder het bewind van Schmidt. ,,Ze hebben geen enkele topwedstrijd in de competitie gewonnen in twee jaar tijd. De Duitse aankopen en de keepers vond ik niet goed.” Dat vind Elfrink wat te kort door de bocht. ,,PSV heeft wel degelijk progressie geboekt. Over de topwedstrijden ben ik het wel met je eens. Dit seizoen acht punten uit acht wedstrijden met de top vijf is te weinig.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMNIEUWE TRAINER
Adil Ramzi wil verantwoordelijkheid nemen en is blij dat PSV hem die kans geeft: ‘Dit betekent heel veel voor me’
Adil Ramzi (44) gaat bij PSV de oudste talenten helpen om tactisch, technisch, fysiek en mentaal te groeien. Hij mag als Jong PSV-coach een team gaan bouwen in de Keuken Kampioen Divisie. -
PREMIUM
De rentes gaan weer omhoog, wat betekent dat voor ons spaargeld?
De tijd van negatieve rentes lijkt voorbij. Wereldwijd moet weer betaald worden voor geleend geld. Wie profiteert daarvan en wie betaalt de rekening? Vier vragen over de stijgende rente. -
De zin en onzin van een digitaal notitieblok
Ze duiken steeds vaker op, digitale notitieblokken: tablets puur om aantekeningen op te maken. Waarom kan dit handiger zijn dan pen en papier? -
PSV krijgt flinke boete van de UEFA voor incidenten bij duel met Leicester City
PSV heeft van de UEFA een financiële straf gekregen voor incidenten bij de thuiswedstrijd in het toernooi om de Europa Conference League met Leicester City. Tijdens het duel zou met voorwerpen zijn gegooid en er was volgens de UEFA ook minstens eenmaal sprake van ongeregeldheden op de tribune. -
PREMIUMmantelzorg
‘Ik heb het idee dat ze het op mijn werk zien alsof ik twee extra vrije dagen heb’
Werk combineren met de zorg voor een van je ouders of kind, veel Nederlanders doen het. Makkelijk is het allesbehalve. 10 procent van de werkende mantelzorgers denkt na over stoppen met werken. Wat kun je doen om het vol te houden?
-
NIEUWS
PSV heeft een deal met Adil Ramzi, die volgend seizoen de opvolger wordt van Ruud van Nistelrooij bij Jong PSV
PSV is eruit wie de opvolger van Ruud van Nistelrooij wordt. Nadat de club eerder al Adil Ramzi voor deze functie benaderde, hebben de partijen nu een overeenkomst gevonden. De 44-jarige oud-speler slaagt deze maand voor zijn opleiding als coach betaald voetbal en krijgt de komende seizoenen Jong PSV onder zijn hoede. -
PREMIUM
PSV houdt Jordan Teze langer aan boord en gaat zijn contract deze week verlengen
PSV verlengt komende week het contract van Jordan Teze. De 22-jarige verdediger is met de club tot een mondeling akkoord gekomen over een nieuwe verbintenis tot medio 2025. Dat heeft technisch directeur John de Jong van PSV maandag bevestigd. -
Voormalig PSV'er Mitchell van der Gaag definitief eerste assistent onder Ten Hag bij Manchester United
Mitchell van der Gaag heeft maandag zijn contract bij Manchester United ondertekend. De voormalig PSV'er stapt vanuit Ajax over naar Engeland, waar hij onder supervisie van Erik ten Hag mede-verantwoordelijk wordt voor het eerste elftal van ‘The Mancunians’. Ook voormalig FC Twente-trainer Steve McClaren zit in het bondgenootschap dat United naar betere prestaties moet stuwen.