PSV geeft update over verhuurde spelers en laat Adrian Fein teruggaan naar Bayern München
PSV heeft geen gebruik gemaakt van de mogelijkheid om de koopoptie op middenvelder Adrian Fein te lichten. De huurling van Bayern München verlaat normaal gesproken Eindhoven, hoewel technisch manager John de Jong nog een piepkleine slag om de arm hield wat betreft de verdere toekomst.
De Eindhovenaren hadden de mogelijkheid om hem voor 6 miljoen euro te kopen. ,,We hadden iets meer gehoopt en verwacht van zijn ontwikkeling hier. Dat is om meerdere redenen niet gelukt. Maandag hebben we Bayern laten weten dat we zijn optie niet lichten.”
Hij zou op een later moment wellicht nog in beeld kunnen komen bij PSV, maar erg aannemelijk oogt die kans niet. Fein heeft dit seizoen maar in 19 wedstrijden speelminuten gemaakt bij PSV en was meestal invaller.
Bruma, Doan
Over de door PSV verhuurde spelers kon De Jong nog geen nieuwe mededelingen doen, omdat een aantal van hen vanwege koopopties mogelijk nog weggaan. Dat geldt voor Bruma (verhuurd aan Olympiakos) en Ritsu Doan (verhuurd aan Arminia Bielefeld), die in de loop van juni horen of hun clubs een definitieve overname willen.
Daarnaast zijn Derrick Luckassen (Kasimpasa) en Michal Sadílek (Slovan Liberec) nog verhuurd. Als ze voor de eerste training van PSV niet zijn verkocht, keren ze volgens De Jong gewoon terug in Eindhoven.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Geen vet eten om hartkwaal te voorkomen? Een hardnekkige fabel, zegt cardioloog
-
PREMIUMTips
Juni voor veel gezinnen stressvolle maand: ‘Werk als team om de hectiek aan te kunnen’
De afsluiting van het schooljaar komt eraan, met (voor de basisschool) een avondvierdaagse, afscheidsmusical en barbecue met de klas. Structuurcoach Marleen Gondelach heeft tips om de hectiek van de maand juni te helpen bedwingen. ,,Zeg je ‘nee’ tegen anderen, dan zeg je ‘ja’ tegen jezelf en je kinderen.” -
PREMIUMVERSLAG
PSV klopt Ajax en pakt belangrijkste juniorentitel met team van Theo Lucius
PSV onder 18 is zaterdagmiddag op trainingscomplex De Herdgang landskampioen geworden. De ploeg van Theo Lucius klopte de leeftijdsgenoten van Ajax, na strafschoppen. Renzo Tytens trapte de laatste penalty binnen, nadat Kjell Peersman daarvoor een pingel van de Amsterdammers had kunnen tegenhouden.Eindhoven -
Teruglezen | Persconferentie PSV over vertrek Van Nistelrooij
PSV-directeuren Marcel Brands en Earnest Stewart gaven woensdagmiddag tekst en uitleg over het vertrek van trainer Ruud van Nistelrooij.Eindhoven -
PREMIUMzes vragen
Een zonneboiler levert gratis warm water: in zoveel jaar verdien je hem terug
Ondanks stijgende prijzen en langere levertijden blijven zonnepanelen als warme broodjes over de toonbank vliegen. Terwijl zonneboilers maar mondjesmaat worden verkocht. Is dat terecht? Zes vragen over de potentie van een zonneboilersysteem op je dak.
-
De staf van PSV gaat in de zomer op de schop: ook Fred Rutten vertrekt
Eindhoven -
-
-
PSV krijgt in de zomer meer rust: KNVB haalt strijd om Johan Cruijff Schaal naar voren
PSV en Feyenoord openen eerder dan gepland het volgende voetbalseizoen. Aangezien PSV deze zomer op 8 of 9 augustus al moet aantreden in de strijd om de derde voorrondes van de Champions League, wordt het duel om de Johan Cruijff Schaal twee dagen naar voren gehaald. De KNVB plant het duel op vrijdagavond 4 augustus in De Kuip, met als aftrapmoment 20.00.Eindhoven -
PREMIUMUITLEG
PSV op examen voor een Champions League-zomer met deze vijftien mogelijke tegenstanders én een geplaatste status
PSV kan zich zondagmiddag in Alkmaar voegen bij de acht ploegen die deze zomer in de derde voorrondes van het toernooi om de Champions League instromen. Alleen kan Ajax de Eindhovenaren nog wel bedreigen, bij een zege in Enschede. Na een onrustige week met het vertrek van trainer Ruud van Nistelrooij heeft Fred Rutten het roer in handen. De ervaren Tukker was dit jaar ook op 19 februari al eindverantwoordelijk bij FC Utrecht-PSV, toen Ruud van Nistelrooij ziek op bed lag.Eindhoven