Veel schade bij woningbrand in Deurne, één bewoner lichtgewond geraakt
met videoEen bewoner is lichtgewond geraakt aan zijn hand bij een brand in een woning aan de Korhoender in Deurne. De brand ontstond in de nacht van zondag op maandag, iets na middernacht. De andere bewoners stonden al snel ongedeerd buiten.
De brandweer rukte rond 00.35 uur uit vanuit Deurne en Helmond en had de brand snel onder controle. De brandweer haalde ook een drietal gasflessen uit de ruimte, waarvan één behoorlijk verhit was geraakt.
De schade in de aanbouw op de begane grond, waar de brand ontstond, is groot. De bewoners konden niet direct terug naar huis en brachten de nacht elders door. Buren konden wel al terug naar hun woningen, nadat die waren geventileerd.
De oorzaak van het vuur is nog niet helemaal duidelijk, volgens de officier van dienst van de brandweer.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMeigen tuin eerst
Dit moet je weten over snoeien: ‘Bomen en struiken hebben geen voordeel bij het afhakken van ledematen’
Snoeien, stekken, planten, verpotten, zaaien en schoffelen. Tuingoeroe Romke van de Kaa helpt een handje. -
Beter Eten
Maca-poeder zou wonderen doen in de slaapkamer, maar ‘sekskroket’ werkt misschien beter
In de rubriek Beter Eten schrijft gezondheidsjournalist Tijn Elferink over wat hem opvalt op het gebied van eten en drinken. Een Peruaans poedertje zou zorgen voor een boost van je libido. Waarom je een spannende avond toch beter met een sekskroket kunt beginnen. -
Is mijn voorschotbedrag wel of niet aangepast naar het prijsplafond?
De overheid heeft besloten consumenten op weg te helpen met de hoge energieprijzen. Begin dit jaar is daarom het prijsplafond ingegaan, waardoor je een maximaal tarief betaalt voor energie. Betekent dit dat het voorschotbedrag nu ook is aangepast? Twee experts leggen uit hoe het zit.