1 miljoen kijkers voor bekendmaking kandidaten Wie is de Mol? 2021
UpdateDe kandidaten van het 21ste seizoen van Wie is de Mol zijn bekend. Onder anderen Erik de Zwart en Remco Veldhuis doen mee in de nieuwe reeks van het populaire Avrotros-programma. 1 miljoen mensen keken gisteren naar de onthulling in Moltalk.
Delen per e-mail
Schrijver Splinter Chabot was de eerste kandidaat die werd genoemd in een speciale aflevering van Moltalk. Daarna volgde Charlotte Nijs, zij is politiek verslaggever bij SBS 6. Remco Veldhuis, onderdeel van het zangduo Velhuis en Kemper, werd als derde onthuld als deelnemer aan het spelprogramma van de publieke omroep. De mogelijk Mol kan ook actrice Renée Fokker zijn.
Met een leeg festivalseizoen was zanger Joshua Nolet van de band Chef’ Special ook beschikbaar om mee te doen aan Wie is de Mol?. Hij krijgt concurrentie van Marije Knevel, de dochter van Andries en ze was te zien in Ladies Night. De nestor van de groep wordt Erik de Zwart, met zijn 63 jaar is hij de oudste deelnemer van dit seizoen.
Voormalig voetballer Roxanne ‘Rocky’ Hehakaija en kunstenaar Florentijn Hofman zullen ook opduiken in het programma. De laatste kandidaat die bekend werd gemaakt was zangeres Lakshmi.
Hoofdverdachte
Bij de eerste peiling onder de molloten in het programma werd Charlotte Nijs naar voren geschoven als hoofdverdachte. Zij kreeg maar liefst 23 procent van de stemmen. Ook Joshua Nolet (12 procent) en Splinter Chabot (10 procent) kunnen vanaf het begin af aan al rekenen op verdenkingen.
Het nieuwe seizoen van Wie is de Mol? start op 2 januari en speelt zich af in Tsjechië. De opdrachten zijn iets anders vanwege de corona-maatregelen, zo wordt de lokale bevolking minder bij betrokken. ,,Maar in de spellen zijn geen concessies gedaan", stelde presentator Rik van de Westelaken.
Kijkers hoefden niet lang te wachten op een nieuw seizoen. Afgelopen najaar werd er vanwege het 20-jarig jubileum van het populaire programma een extra reeks uitgezonden waarin oud-deelnemers opnieuw meededen. Jeroen Kijk in de Vegte was de Mol, hij werd ontmaskerd door Nikkie de Jager.
Speel hieronder de Wie is de Mol?-quiz (en klik hier voor meer quizzen)
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
TV-tips voor dit weekend: Randland en Sterren op het doek
Nu we door de maatregelen rond het coronavirus kampioen zijn in bankhangen, zetten we de tv-tips voor je op een rij. Dit is er dit weekend op de buis te zien. -
Podcast
‘Netflix-serie met Jamie Foxx is beneden alle peil’
Een nieuwe sitcom met Jamie Foxx (Ray, Django Unchained) en David Alan Grier (In Living Color)? Daar gingen Bingewatchers Charlene Heezen en Kevin Goes klaar voor zitten. Het oordeel over Dad stop embarrassing me? ‘Ongeïnspireerde bagger. Zielloos en vooral: Netflix, stop embarrassing me!’ -
PREMIUMangela kijkt tv
Hoe vaak ik niet heb gedacht: vraag nou eens door bij de kinderen van Ruinerwold
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
PREMIUM
1001 vragen: het broeit rond omstreden testevenement 538 Oranjedag in Breda
Hoe verantwoord is het om tijdens de coronapandemie 10.000 man in hartje Breda te laten feesten? De kritiek op het testevenement 538 Oranjedag, volgende week zaterdag op het Chasséveld in Breda, zwelt aan. Horeca, omwonenden, politiek en nu ook het Amphia zitten vol vragen. -
Youtuber Jeffree Star in ziekenhuis na auto-ongeluk: ‘Engste moment van mijn leven’
Youtuber Jeffree Star is in het ziekenhuis beland na een auto-ongeluk. Dat is bekendgemaakt op zijn Twitteraccount. Op een bijgevoegde foto is Star in een ziekenhuisbed te zien. Zijn beste vriend Daniel Lucas zit aan zijn ziekbed.
-
video
Tóch een dansende Willem-Alexander en Máxima op Koningsdag: The Streamers komen naar Paleis Noordeinde
Koningsdag krijgt dit jaar een muzikaal tintje. De gelegenheidsband The Streamers, die onder andere bestaat uit Guus Meeuwis, Maan en Diggy Dex, treedt 's avonds op vanaf Paleis Noordeinde. Koning Willem-Alexander nodigde de band vandaag zelf uit. ,,Optreden bij een paleis is natuurlijk een meisjesdroom”, vertelt zangeres Maan aan deze site. -
Voorwoord Boekenweek
Schrijver Marieke Lucas: ‘Ik mocht niet naar Van Kooten en De Bie kijken’
De Boekenweek is uitgesteld door de coronapandemie, maar wel vindt deze week het Voorwoord van de Boekenweek plaats; twee schrijvers gaan in de Kleine Komedie in Amsterdam in gesprek met elkaar. Vandaag is het de beurt aan Kees van Kooten en Marieke Lucas Rijneveld. -
Verloofde Roxeanne reageert op Hazes-docu: ‘Vreemde manier van straatje schoonvegen’
Erik Zwennes, de manager en verloofde van Roxeanne Hazes, heeft op Instagram gereageerd op de documentaire Kleine Jongen van AvroTros. In de film over André Hazes senior zijn privébeelden van de familie te zien waarvoor Roxeanne naar eigen zeggen geen toestemming heeft gegeven. Na woede van de zangeres, besloot de omroep het intro van de documentaire aan te passen.