869.000 euro per post: deze celebs verdienden in 2019 het meest op Instagram
Celebs verdienen niet alleen geld met muziek of films maken, maar verdienen ook een mooie duit aan reclame-opdrachten. Vooral op sociale media zijn zulke deals aan een sterke opmars bezig, zo blijkt uit de lijst die Buzz Bingo samenstelde. Zij verzamelden de tien meest verdienende beroemdheden van het afgelopen jaar op Instagram.
Delen per e-mail
Vooral voetballers, die toch al een niet onaardig loon hebben bij hun eigen club, blijken grootverdieners op het fotoplatform. Op nummer 1 staat de Portugese Cristiano Ronaldo, die het afgelopen jaar maar liefst 47,8 miljoen dollar (42,6 miljoen euro) binnen harkte via zijn Instagramaccount. Hij had ook het meeste aantal betalende posts: hij postte 49 advertenties, goed voor zo’n 975.000 dollar (zo'n 869.000 euro) per foto.
Ronaldo wordt gevolgd door Lionel Messi, die meteen een stuk minder ophaalde via zijn Instagram. Hij haalde ‘slechts’ 23,3 miljoen dollar binnen, oftewel zo’n dikke 20 miljoen euro. Hij deed dat in 36 posts, wat betekent dat hij 648.000 dollar (577.000 euro) per post krijgt.
Op plaats drie staat de eerste ‘echte’ celeb: Kendall Jenner. Zij verdiende het meeste van de Kardashian-familie dit jaar en steekt zusje Kylie voorbij, die op de achtste plaats staat. Kendall mocht 15,9 miljoen dollar (14,2 miljoen euro) op haar rekening bijschrijven. Met 26 betaalde posts verdiende ze dus 611.000 dollar of 544.000 euro per post. Kylie kan wel een pak meer vragen per post: zij krijgt 1,27 miljoen dollar per betaalde foto, maar postte er slechts drie in 2019.
Hieronder vind je de volledige top 10:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Gigi Hadid maakt naam dochtertje bekend
Vier maanden na de geboorte van haar dochter, die ze kreeg met Zayn Malik, heeft Gigi Hadid eindelijk de naam van de kleine bekendgemaakt. Het half-Nederlandse model voegde gisteren aan haar Instagrambio toe: ‘Khai’s moeder’. -
record/VIDEO 3,2 miljoen kijkers zien ‘leukste winnaar ooit’ in De slimste mens: ‘Hier kan geen voetbalfinale tegenop!’
De finale van het huidige seizoen van De slimste mens was gisteravond goed voor 3,2 miljoen kijkers, een nieuw kijkcijferrecord. In de finaleweek van het programma werd elke dag een nieuw record neergezet. Woensdag stond de teller op bijna 2,4 miljoen kijkers, voor de halve finale van donderdag stemden 2,7 miljoen kijkers af op de kennisquiz op NPO 2. -
Keira Knightley doet alleen seksscènes met vrouwelijke regisseur
Keira Knightley gaat geen seksscènes meer opnemen tenzij er een vrouwelijke regisseur bij betrokken is. De actrice vertelt in de podcast Chanel Connects zich ‘heel ongemakkelijk’ te voelen tijdens dat soort opnamen. -
PREMIUM
Filmrecensie Vier sterren voor ‘Slumdog Millionaire met gemene twist’
Onze redactie maakt je wegwijs in het actuele aanbod van films, series en albums. Wat moet je gezien of geluisterd hebben en waarom? Vandaag het drama The White Tiger, nu te zien op Netflix. -
Hans Klok op snelweg staande gehouden vanwege avondklok
Hans Klok is gisteravond na 21.00 uur staande gehouden op de snelweg vanwege de avondklok. Dat vertelde de illusionist bij Shownieuws. Wel had hij een legitieme reden om op straat te zijn, en dus is hij niet beboet door de agenten. Hij mocht snel weer doorrijden.
-
video Deze zangeres heeft de meest aanstekelijke lach van Nederland
O’G3NE-zangeres Lisa Vol (26) is verkozen tot de persoon met de meest aanstekelijke lach van Nederland. De blonde zus van het zangtrio kreeg veruit de meeste stemmen bij de verkiezing die 100%NL-dj Barry Paf organiseerde, bedoeld voor wat positiviteit in de week van Blue Monday. -
Kylie Jenner viert verjaardag op peperduur jacht
Het mag duidelijk zijn dat geld geen enkele rol speelt voor Kylie Jenner. De realityster huurt voor haar 22e verjaardag een reusachtig jacht af, weet TMZ. -
PREMIUM
Marco Bakker over Het Ongeluk: ‘Bijna al mijn werk was in één klap weg’
Voor Marco Bakker is er een leven voor en na Het Ongeluk. Met zijn vrouw Willeke van Ammelrooy praatte hij er 23 jaar nooit over. Nu is er een biografie. ,,Dat ongeval gaat nooit meer weg. Wat er ook gebeurt, het is altijd aanwezig. Tot mijn dood’’, vertelt hij deze week in het Magazine.