Bijna 1,4 miljoen kijkers zien Bridget Maasland een 10 scoren in Het perfecte plaatje
Bijna 1,4 miljoen kijkers zagen gisteravond hoe Bridget Maasland de eerste 10 van het seizoen scoorde in Het perfecte plaatje. Daarmee was de fotografieshow van RTL 4 het best bekeken amusementsprogramma van de woensdagavond.
Het programma bleef de belangrijkste concurrent op het tijdstip van 20.30 uur, De grote kleine treinencompetitie van NPO 1, nipt voor. Daar keken ruim 1,2 miljoen mensen naar.
In Het perfecte plaatje waren de kijkers getuige van de eerste 10 voor Bridget Maasland. De presentatrice behaalde de mooie score met een zwart-witfoto van water en lucht die ze hangend vanuit een helikopter had gemaakt. De tranen van blijdschap sprongen in haar ogen toen ze haar score hoorde. ,,Ik heb nog nooit een 10 gehaald in mijn leven. Dit is de beste dag ooit.”
Eerder op de avond zagen kijkers ook tranen bij kandidaat Georgina Verbaan, maar dat was omdat ze doodsbang was tijdens de helikoptervlucht mét open deur. Zanger Jaap Reesema wist uiteindelijk met zijn plaatjes niet genoeg punten te behalen om zijn avontuur in de fotoshow voort te zetten.
Lees door onder de post.
In De grote kleine treinencompetitie maakte presentator André van Duin bekend welke teams het volgende week tegen elkaar opnemen in de finale van de Omroep MAX-show. De twee amusementsprogramma’s moeten het in de kijkcijfer-top 25 van de hele dag afleggen tegen de vroege actualiteitenprogramma’s. Het NOS Journaal trok om 20.00 uur met ruim 1,8 miljoen de meeste kijkers, gevolgd door het Half acht nieuws van RTL 4 met 1,5 miljoen toeschouwers. Naar het NOS Journaal van 18.00 uur keken ruim 1,4 miljoen mensen.
Het Sinterklaasjournaal, waarin de Sint nog steeds spoorloos bleek, was net als de eerste twee afleveringen deze week goed voor ruim een miljoen kijkers op NPO 3.
Beluister hier onze Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMEnergierekening
Hans woont op 28 vierkante meter en heeft laag gasverbruik: ‘Merk wel dat alles duurder is’
-
Met video
Zanger met 60 jaar ervaring duikt op bij Secret duets, helft panel heeft geen idee: ‘Spijt me heel erg’
Een zanger met 63 jaar ervaring heeft donderdagavond voor verbazing gezorgd in het RTL 4-programma Secret duets. Terwijl panellid Jeroen van der Boom vrijwel direct hoorde wie de onherkenbare artiest was, tastten Emma Heesters en Soy Kroon volledig in het duister, zo zagen 658.000 kijkers. ,,Het spijt me heel erg.’’ -
Bijna 1,1 miljoen kijkers zien Frits Sissing opduiken als sm-konijn in Het Perfecte Plaatje
Deelnemers van Het Perfecte Plaatje worden vaak gedwongen uit hun comfortzone te stappen, maar zelden maakte een kandidaat het zo bont als Frits Sissing gisteravond. Georgina Verbaan toverde de normaal zo keurige Avrotros-presentator om tot een heus sm-konijn. Bijna 1,1 miljoen kijkers zagen hoe hij gehuld in wat ondergoed, met een konijnenmasker op en een bal in zijn mond, poseerde voor haar camera. -
PREMIUMGeldvraag
Banken vragen geld voor betaalrekening, maar bieden nauwelijks spaarrente: zo zit het
Elke maand gaan er een paar euro’s naar je bank voor het gebruik van een betaalrekening. Op jaarbasis kan dat best aantikken. ‘Waarom zijn de kosten van mijn bankrekening zo hoog’, vraagt lezer Jos Couwenberg zich af. In deze rubriek leggen we elke week een lezersvraag over geld voor aan een deskundige. -
onverwachte wending
Weekwinnaar van Het Perfecte Plaatje houdt het voor gezien: 'Nog nooit meegemaakt’
Hij bleek de winnaar van de week, maar John Heitinga was ook de tweede afvaller van Het Perfecte Plaatje. De oud-voetballer besloot vrijwillig op te stappen om zijn dromen na te jagen. Zoiets gebeurde in zes seizoenen niet eerder.
-
Fidan Ekiz overtuigd dat stekker uit De Vooravond ging vanwege haar opvattingen
-
-
-
PREMIUM
Astrud Gilberto (1940-2023), zangeres van The girl from Ipanema, liet ons kennismaken met bossa nova
Astrud Gilberto is op 83-jarige leeftijd overleden. De Braziliaanse zangeres was vooral bekend van het nummer The girl from Ipanema.Amsterdam -
autotest
Zo gaat de Renault Espace met zijn tijd mee: van MPV naar SUV
De zesde generatie van de Renault Espace heeft weinig gemeen met de praktische busjes van de eerste vier generaties. De multifunctionele indeling uit het verleden is verdwenen en soepele zescilinders maakten plaats voor haperende hybrides.