'Boos directeurtje' verrast Voetbal Inside-mannen als Sint
videoHet is allemaal weer koek en ei tussen RTL 7-zenderbaas Marco Louwerens en de mannen van Voetbal Inside. De directeur, door de mannen consequent 'directeurtje' genoemd, kwam vandaag langs als Sinterklaas. Eerder waren de gemoederen tussen Louwerens en de mannen hoog opgelopen. Stamgast Johan Derksen haalde fel uit naar RTL en Louwerens stuurde de mannen daarna een woedende mail.
Delen per e-mail
Tijdens Voetbal Inside begint plots Sinterklaasmuziek te spelen. De mannen worden compleet verrast door wie er dan binnen komt lopen. Het is zenderbaas Marco Louwerens, volledig in Sint-kostuum. ,,Ben ik hier bij de Ziggo van Rondo? Ah dit is Voetbal Inside, wat een ontzettend lelijk publiek", merkt hij op.
,,Laat ik eerst zeggen dat ik niet van dit soort sketches hou", oordeelt Johan Derksen. Maar als Sint Louwerens een paar opmerkingen maakt over zijn leeftijd moet hij toch bekennen: ,,Sinterklaas is inderdaad leuker in het echt."
Derksen en Louwerens lagen eerder dit jaar flink met elkaar in de clinch. De besnorde analyticus fileerde het zenderbeleid van RTL 4. Dat deed de zenderbaas ertoe besluiten om 's nachts, volgens Derksen met flink wat drank op, een boze mail te schrijven. Die ruzie werd uiteindelijk uitgepraat en toen presentator Wilfred Genee genomineerd werd voor de Zilveren Televizierster, kwam de zenderbaas persoonlijk een bloemetje brengen in de uitzending.
Zelfspot
Als Sint komt hij hier nog even met zelfspot op terug. ,,Mag Sinterklaas iets te drinken hebben, een bacootje ofzo", brult hij, doelend op de drankjes die hij op zou hebben bij de mail. Genee, die door Louwerens ervoor verantwoordelijk werd gehouden het uit de hand te hebben laten lopen bij Derksens RTL-kritiek, kreeg ook nog een grap te verwerken. ,,Hoofdpiet zei over Wilfred. Wilfred Genee mag misschien dan een enorme eikel zijn... Nou ja, dat zegt hij dan altijd."
Vervolgens vraagt hij zich af of de mannen wel zoet zijn geweest en een cadeautje verdienen. Daarop worden er filmpjes ingestart van alle schunnige en soms beledigende opmerkingen van Genee, Derksen en René van der Gijp. Ook het fragment waarin Derksen de mail van Marco benoemde. ,,Geen enkel probleem", concludeert Sint Louwerens.
De cadeautjes die vervolgens voor de heren zijn bestemd zijn precies op hun karakters afgestemd. Voor Van der Gijp is er een kalender met een dartster in lingerie, Genee krijgt alleen radijsjes (de wortels zou hij uit de schoenen van zijn kinderen eten) en een horloge (hij heft elke uitzending zijn gesponsorde horloge), Derksen krijgt de nieuwe cd van volkszanger John de Bever. Tussendoor vallen er nog wat cadeautjes uit de zak: een geldmachine (voor Dick Advocaat, die door de mannen gierig wordt genoemd) en tafeltennisbatjes (voor Arno Vermeulen, die door Derksen de 'witte Chinees' wordt genoemd).
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Esther verslaat topquizzers en wint 55.000 euro in Beat the Champions
Esther uit Malden heeft gisteravond in Beat the Champions voor de eerste keer de doorgewinterde quizzers Diederik Jekel, Cindy Hemink, Abel Gilsing, Nynke de Jong en Devrim Aslan verslagen. De kersverse winnares vertrok dolblij én 55.000 euro rijker naar huis. -
Ex Phil Collins veilt gouden platen en awards
Nu ze uit het huis dat ze met ex-man Phil Collins deelde vertrokken is, zet Orianne Cevey flink wat spullen te koop. Volgens de New York Post organiseert Orianne een veiling bij Kodner Galleries waarbij onder meer een gouden plaat en verschillende awards van Phil onder de hamer gaan. -
Nieuwe talkshow Matthijs van Nieuwkerk start met 1,4 miljoen kijkers
De eerste reguliere aflevering van Matthijs gaat door heeft gisteravond bijna 1,4 miljoen kijkers getrokken, blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek. Het nieuwe programma van Matthijs van Nieuwkerk trok meer kijkers dan tijdens de oudejaarsspecial, toen er meer dan een miljoen mensen keken. -
Dennie Christian dankbaar voor steun na overlijden echtgenote: ‘Het beste ervan maken is niet eenvoudig’
Dennie Christian is enorm dankbaar voor al het medeleven dat hij kreeg na het overlijden van zijn vrouw Roswitha vorige maand. Op Instagram bedankt hij iedereen die de moeite nam om hem een berichtje te sturen. -
In navolging van Kim Kardashian geeft ook Alicia Keys extravagant feest op tropische locatie
Corona of niet, de man van Alicia Keys heeft kosten noch moeite gespaard om de veertigste verjaardag van zijn vrouw te vieren. Een lockdownverjaardagsfeestje was blijkbaar niet goed genoeg, dan maar een luxe party op een tropische bestemming, net als Kim Kardashian.
-
Video
Ook Duncan Laurence, Armin van Buuren, Rolf Sanchez en Bilal Wahib treden op bij Top 40 Awards
Ook Duncan Laurence, Armin van Buuren en Jaap Reesema en Pommelien Thijs treden op bij de uitreiking van de Top 40 Awards aanstaande woensdag. Rolf Sanchez en Bilal Wahib treden eveneens samen op. De show van Qmusic wordt online uitgezonden. -
Video
BN'ers op jacht naar drie verraders in hun midden
Achttien bekende Nederlanders zullen vanaf maart meedoen aan een nieuw psychologisch avontuur op RTL 4. Tijl Beckand presenteert De Verraders, waarin de BN’ers op jacht gaan naar een schat van vijftig kilo zilver, terwijl ze worden tegengewerkt door de drie verraders die in hun midden zitten. -
PREMIUMBeat the Champions
Nynke de Jong stopt als columnist: ‘Wat ik schreef durfde ik altijd in iemands gezicht te zeggen’
Nynke de Jong is één van de quizkampioenen in de RTL-zondagavondshow Beat the Champions. En o ja, ze zwaait na vier jaar af als columnist van deze site. ,,Ik denk steeds vaker: Nynke de Jong uit Zwolle kan wel roepen dat iets belachelijk is, maar ze heeft er geen onderzoek naar gedaan.’’