Ex-manager Britney Spears lekt oude voicemails: ‘Ik word gechanteerd’
Sam Lufti (46), de man die van 2007 tot 2008 optrad als manager van Britney Spears, heeft op Instagram een aantal voicemails van de popster gepubliceerd die dateren uit de periode dat Britney net onder het curatorschap van vader Jamie kwam te staan en ze daar toen al onder uit wilde. Ook claimt Lufti dat hij deze berichten eerder online postte, maar dat ze dankzij de Free Britney beweging opnieuw onder de aandacht gebracht worden.
,,Ze vecht al sinds 2009 tegen haar vader, die dreigde haar kinderen te ontnemen. De foto’s bij deze clips zijn door mij persoonlijk gemaakt, dus ik kan 100% garanderen dat dit waar is, omdat ik er zelf bij ben geweest. Britney krijgt deze verloren jaren, waarin ze gevangen gehouden werd, nooit meer terug. Haar kinderen waren toen klein en nu mogen ze al auto rijden, dat is gewoon wreed en onmenselijk. Er is niets veranderd gedurende de jaren en haar twee zoons hebben hun moeder moeten missen tijdens het grootste deel van hun opvoeding,” aldus Lufti tegenover Page Six.
In de clips zegt Britney ondermeer dat ze destijds al om een andere advocaat vroeg, in plaats van Samuel Ingham die haar werd toegewezen en die onlangs opstapte. ,,Ik word door mijn vader gechanteerd en bedreigd over de bezoekrechten aan mijn kinderen. Ik word kort gehouden en kan geen aanspraak maken op mijn humanitaire rechten. Ik eis dat de staat Californië hier naar kijkt, want als je het mij vraagt is dit illegaal.”
Omgangsverbod
Hoe de verhoudingen tussen Lufti en Spears momenteel zijn is niet bekend. In 2008 werd er een omgangsverbod tegen hem aangevraagd, dat in 2009 opnieuw werd ingediend. Toevalligerwijs vielen die aanvragen samen met de start van Jamies curatorschap, dus fans vragen zich af of vader Spears hier niet achter zit. Volgens Lufti is dat laatste wel duidelijk.
,,Er is nooit iemand geweest die is opgestaan om haar te helpen. Deze voicemails hebben me bakken met geld gekost vanuit juridisch oogpunt gezien, mijn naam is volledig bevlekt en daarbij ben ik er zelf aan kapot gegaan. Maar dat maakt niet uit, het belangrijkste is dat Britney vrij komt en haar nieuwe advocaat Mathew Rosengart weet dat hij op mij kan rekenen mocht ik opgeroepen worden als getuige.”
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Ster van Britse ‘Koffietijd’ zegt nog te leven dankzij dochters, collega’s willen dat keiharde aanpak stopt
-
Britney Spears: rechtszaak tegen vader is traumatiserend en krankzinnig
Het feit dat Britney Spears een rechtszaak moet aanspannen om ervoor te zorgen dat haar vader geen macht meer over haar kan uitoefenen, is ‘traumatiserend, krankzinnig en deprimerend’. Dat stelt de advocaat van de zangeres volgens TMZ in rechtbankdocumenten. Intussen heeft ze iemand gevonden die haar vader als curator kan vervangen. -
PREMIUM
'Hoewel ik duizend keer mijn excuses heb gemaakt voor mijn slippertje, blijft mijn vrouw boos’
Vreemdgaan gebeurt overal. Maar sommigen komen sneller in de verleiding dan anderen. Als artiest heb je het vaker voor het uitkiezen. Maar ook en vooral juist dan geldt: bezint eer ge begint, zegt Debby Gerritsen deze week tegen Teun. -
Intouchables-boegbeeld Philippe Pozzo di Borgo (72) overleden
De Franse zakenman Philippe Pozzo di Borgo is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Pozzo di Borgo, die aan het hoofd stond van champagnehuis Pommery, raakte begin jaren negentig verlamd door een paraglide-ongeluk. Zijn levensverhaal vormde in 2011 de inspiratiebron voor de internationale filmhit Intouchables. -
Beste vriend Britney Spears spreekt zich voor het eerst uit: ‘curatorschap is een flink staaltje seksisme’
Cade Hudson, een van Britney Spears’ beste vrienden en tevens haar agent, heeft zich voor het eerst openlijk uitgelaten over het curatorschap van de zangeres. Via sociale media liet Hudson weten ‘dat het tijd is haar te bevrijden uit haar gevangenschap’.
-
PREMIUMhuisarts vertelt
Niet zelden ga ik op zoek naar gevonden voorwerpen in de vagina
-
-
-
Dit betaal je aan tol voor een autovakantie naar Kroatië
Als je op vakantie gaat naar het zuiden, moet je rekening houden met tolwegen en -tunnels. De prijzen zijn de laatste jaren gestegen, maar hoe duur is het eigenlijk om bijvoorbeeld naar Kroatië te rijden? -
PREMIUMAngela Kijkt TV1
Aan tafel bij Jinek zat een monster, ik kan er niets anders van maken
Ze dacht dat ze voorbereid was op het interview met de Haagse zaaddonor Jonathan Meijer bij Jinek. Maar niets was minder waar, merkte Angela de Jong.