Jamaicaanse regisseur sleept Beyoncé en Jay-Z voor de rechter
Beyoncé en manlief Jay-Z moeten zich melden bij de rechtbank. Ze hebben namelijk succes geboekt met een nummer waar de stem van de Jamaicaanse regisseur L’Antoinette Stines op te horen is. Daarom klaagt zij het koppel aan, schrijft TMZ.
L’Antoinette Stines werd door het koppel gevraagd om dansers voor de videoclip van het nummer Black Effect te regelen. Vervolgens raakte ze met het stel in gesprek over de liefde. De opname daarvan zou het koppel alleen als kort promotiestukje gebruiken, maar later bleek dat Stines de gehele eerste minuut van het nummer te horen is.
Stines eist nu credits voor het meeschrijven aan het nummer en een flinke bak met geld. Beyoncé en Jay-Z hebben nog niet gereageerd op de kwestie.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
POP22 met DeLange en Van Nieuwkerk van start met 605.000 kijkers
Het nieuwe muziekprogramma POP22 is donderdag van start gegaan met 605.000 kijkers. Het programma van Matthijs van Nieuwkerk en Ilse DeLange is daarmee goed voor een 17de plaats in de lijst met best bekeken programma’s van de dag van Stichting KijkOnderzoek (SKO). -
PREMIUMAngela Kijkt TV1
Dat Guus en Frank hier geen nee tegen zeiden snap ik, maar ik vrees dat de kijker wél bedankt
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
PREMIUM
Berlijn, Barcelona en Marokko: zo gaat Femke (49) elk jaar gratis op vakantie
Je moet je huis netjes en schoon achterlaten voordat je vertrekt, maar dan kun je gratis vakantie vieren in het huis van een ander. Femke Breukels uit Utrecht is fanatiek huizenruiler: ,,We hebben al 10.000 euro bespaard.’’ -
Update
Eis Jort Kelder afgewezen: Google en Twitter niet aansprakelijk voor nepadvertentie
Twitter en Google kunnen niet aansprakelijk worden gehouden voor nepberichten waarin bekende Nederlanders zogenaamd mensen oproepen om in virtueel geld te investeren. Presentator Jort Kelder en een paar anderen hadden een zaak aangespannen tegen de techbedrijven, maar hun eis werd vandaag afgewezen door de rechtbank in Amsterdam. -
PREMIUMmet video
Warmtepomp wordt kleiner en minder lelijk
Nederland moet massaal aan de warmtepomp. Maar zo klein zijn ze niet, dus waar laat je zo’n ding? En waarom zien die buitenunits eruit als een koelwagen? Een kijkje op de VSK Installatiebeurs.
-
Glennis Grace wist niet dat OM dagvaarding al naar buiten zou brengen: ‘Communiceren liever via media dan met ons’
Glennis Grace en haar advocaat waren niet op de hoogte van het feit dat donderdag naar buiten zou komen dat de zangeres wordt gedagvaard. ,,Helaas moeten wij constateren dat het Openbaar Ministerie kennelijk liever communiceert via de media dan rechtstreeks met ons als advocaten”, laat Kerem Canatan, de advocaat van de zangeres, weten in een reactie. -
PREMIUMMet video
Recordaantal vacatures: thuiswerken, tiny house en korte werkweek als lokkertjes
Een recordaantal vacatures staat open, waardoor werkgevers van alles uit de kast halen om personeel te werven. Maar is een scooter of een tiny house wel genoeg? -
Vanavond op tv: No Return, Bed & Breakfast en Big Hero 6
Omdat er iedere dag heel veel te zien is op televisie, lees je hier iedere ochtend de kijktips voor vanavond. Dit zijn de aanraders voor vrijdag 20 mei. Bekijk hier de volledige tv-gids.