Jim Bakkum en Marlijn Weerdenburg in jury Op zoek naar... Danny en Sandy
Musicalster Jim Bakkum neemt plaats in de jury van musicaltalentenjacht Op zoek naar Danny en Sandy. Ook presentatrice en zangeres Marlijn Weerdenburg en theatermaker Maurice Wijnen gaan de kandidaten die strijden om de hoofdrollen in de musical Grease beoordelen. Daarnaast komt er wekelijks een wisselend gastjurylid. In de eerste uitzending is dat Jamai Loman, heeft AVROTROS bekendgemaakt.
Bakkum is bekend met de musical. Hij speelde vijftien jaar geleden zelf de rol van Danny tijdens een eerdere opvoering van Grease.
De jury heeft dit seizoen overigens weinig macht. Ze mogen alleen commentaar leveren en de kijker thuis adviseren. Het publiek bepaalt welke Danny en Sandy naar huis moeten.
Op zoek naar... wordt voor de zesde keer gemaakt. Het is voor het eerst dat er twee hoofdrolspelers worden gezocht. Frits Sissing is opnieuw de presentator van dienst.
Het programma is vanaf vrijdag 23 december wekelijks om 20.25 uur te zien op NPO 1. De Slimste Mens, dat normaal ook op vrijdag wordt uitgezonden, maakt plaats voor Op zoek naar... en is dus een dag minder in de week op televisie.
Luister hieronder ook naar de AD Media Podcast of abonneer je via Spotify of iTunes. Vind alle onze podcasts op ad.nl/podcasts.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Showbytes
Nicolette pakt haar biezen en Katja kent geen schaamte
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd. -
Tv-hit De slimste mens dag minder in de week op televisie
Het nieuwe seizoen van De slimste mens wordt niet meer op vrijdag uitgezonden. Daarmee is de kennisquiz van de KRO-NCRV niet vijf, maar vier dagen per week te zien op televisie. -
Koken & Eten
Hygiëne in de keuken: maak ook je kruidenpotjes af en toe goed schoon
Veel gevallen van voedselvergiftiging ontstaan thuis, aldus het RIVM. De meeste bacteriën in de keuken denk je waarschijnlijk te vinden in de keukenhanddoek, vuilnisbak of snijplank, maar uit een nieuwe studie blijkt dat kruidenpotjes nog grotere bacteriemagneten zijn. -
interview
Paniek om een dringend mailtje van de baas: waarom ons brein soms worstelt met werk
Kenniswerk is zwaar voor onze mentale gezondheid, ziet Christianne Vink, psycholoog en auteur van Het grote hoe ik werk boek. Ze ontmoet in haar praktijk werkenden die worstelen met vermoeidheid en stress, en zich tegelijkertijd moeilijk kunnen concentreren. Wat kun je daaraan doen? -
PREMIUM
Duizendpoot Marlijn Weerdenburg dendert door, nieuw gezicht van DNA Onbekend
Na een pittig jaar stoomt acteur, presentator en zangeres Marlijn Weerdenburg (39) door. Ze werkt aan een eigen theatertour en wordt het nieuwe gezicht van tv-programma DNA Onbekend.
-
PREMIUM
Meer uren per dag werken in minder dagen, kan het?
Meer tijd voor ons sociale leven, minder files en minder drukte bij de kinderopvang. Om de problemen op de arbeidsmarkt aan te pakken, komt internist en hoogleraar Marcel Levi met een opmerkelijk voorstel: ga hetzelfde aantal uren werken in minder dagen. -
-
-
PREMIUMQueen Bey
Het succes van Beyoncé: ‘Shockeren om de aandacht vast te houden heeft ze niet nodig’
Met nummers als Cuff it en If I were a boy scoorde Beyoncé de afgelopen twee decennia enorme hits. Maar de zangeres, die in juni Nederland aandoet, is meer dan alleen een geboren artiest. Ze is óók een stijlicoon, vinden modejournalist Josine Droogendijk en FunX-dj Fernando Halman. ,,Alles wat zij draagt, heeft impact.’’ -
Persoonlijke brieven van prinses Diana onder de hamer
Het Britse veilinghuis Lay’s Auctioneers veilt persoonlijke brieven die prinses Diana in de laatste jaren van haar leven schreef aan vrienden. Het gaat om 32 brieven en kaarten van Diana, sommige ook geschreven in de periode rond haar scheiding van toenmalig prins Charles.