Johnny de Mol krijgt dagelijkse show op de vooravond van SBS 6
Johnny de Mol maakt vanaf volgende maand elke werkdag een liveprogramma in de vooravond op SBS 6. De show gaat HLF8 heten, bevestigt een woordvoerder van Talpa na berichtgeving hierover van Shownieuws.
Over de inhoud van het programma, wil Talpa nog niets zeggen. De eerste uitzending van HLF8 wordt gemaakt op 6 september.
Eerder werd al duidelijk dat De Mol werkte aan een dagelijks programma voor SBS 6. In mei maakte hij enkele pilots onder visie van Jeroen Pauw, wat erop lijkt te duiden dat het om een talkshow gaat.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
René van Meurs ontvangt Platina Ticket Award
-
Nicki Minaj aangeklaagd voor beschadigen en niet betalen sieraden
Nicki Minaj wordt door een juwelier voor de rechter gesleept omdat ze rekeningen voor op maat gemaakte sieraden niet betaald zou hebben. Volgens de sieradenverkoper uit West-Hollywood kwamen sommige uitgeleende sieraden beschadigd terug. -
autotest
Zo gaat de Renault Espace met zijn tijd mee: van MPV naar SUV
De zesde generatie van de Renault Espace heeft weinig gemeen met de praktische busjes van de eerste vier generaties. De multifunctionele indeling uit het verleden is verdwenen en soepele zescilinders maakten plaats voor haperende hybrides. -
Shima Kaes verliest rechtszaak tegen de Staat om aangifte tegen ex-verloofde Johnny de Mol
Shima Kaes, de ex-verloofde van Johnny de Mol, heeft het kort geding tegen de Staat verloren. Kaes had verzocht om de aangifte tegen haar ex over te dragen naar een ander parket omdat werd gevreesd voor partijdigheid. Dit omdat drie aangiftes in het dossier door hetzelfde arrondissement worden behandeld. De rechter heeft het verzoek afgewezen. -
PREMIUM
Filosoof over de kunst van het uitstellen: ‘Doe nooit een taak die morgen verdwenen kan zijn’
De meeste mensen stellen dat wat ze moeten doen uit en voelen zich daar dan schuldig over. Vooral niet doen, legt filosoof John Perry uit aan journalist en notoire uitsteller Saskia Smith. Een gestructureerde uitsteller krijgt volgens hem juist een heleboel voor elkaar omdat ze die andere dingen niet doen.
-
Mogelijk dagelijkse talkshow voor Johnny de Mol
-
-
-
PREMIUMGeldvraag
Banken vragen geld voor betaalrekening, maar bieden nauwelijks spaarrente: zo zit het
Elke maand gaan er een paar euro’s naar je bank voor het gebruik van een betaalrekening. Op jaarbasis kan dat best aantikken. ‘Waarom zijn de kosten van mijn bankrekening zo hoog’, vraagt lezer Jos Couwenberg zich af. In deze rubriek leggen we elke week een lezersvraag over geld voor aan een deskundige. -
PREMIUM
De expositie Geen woorden maar draden bewijst dat borduurwerk alles behalve oubollig is
Een Chinese zomerjas als een schilderij, adembenemende wandversieringen en moderne kostuums. De expositie Geen woorden maar draden in Wereldmuseum Rotterdam toont dat borduurwerk alles behalve oubollig is. Bovendien blijkt het yoga voor het brein.