Katja Herbers prijst Arjen Lubach bij talkshowdebuut op Amerikaanse tv
videoActrice Katja Herbers heeft gisteren haar Amerikaanse talkshowdebuut gemaakt. Ze schoof aan in The Late Show with Stephen Colbert en maakte daarin een klein beetje reclame voor Arjen Lubach.
Colbert vroeg Herbers na de ontvangst direct naar haar debuut. ,,Ik kom uit Nederland en ik ben daar weleens te gast geweest in talkshows, maar dit is inderdaad mijn eerste keer in Amerika”, zei de actrice. Colbert informeerde daarna of het beviel en wilde ook direct weten of hij het goed deed. ,,Je doet het geweldig”, antwoordde Herbers. ,,Je bent in Nederland ieders grote talkshowvoorbeeld.”
Colbert leek verrast door dat antwoord en wilde weten wie dan de grote Nederlandse talkshowhosts zijn. ,,Arjen Lubach!” riep Herbers meteen. ,,Hij zal heel blij zijn dat ik hem noem. Arjen Lubach. Jullie zullen wel Arjen ‘Lubek’ zeggen”, lachte ze.
De 40-jarige Herbers timmert al een behoorlijk tijdje aan de weg in Amerika. Zo had ze een rol in de HBO-hit Westworld en was ze te zien in series als The Leftovers en Manhattan. Bij Colbert vertelde ze over haar rol in de CBS-serie Evil.
Het komt niet vaak voor dat Nederlanders te gast zijn in de grote Amerikaans talkshows. In recente jaren gingen onder anderen Carice van Houten, Michiel Huisman en Nikkie de Jager haar voor. Ook Arjen Lubach zelf was een keer te gast. Eind 2018 schoof hij aan bij Late Night with Seth Meyers.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
autotest
Zo gaat de Renault Espace met zijn tijd mee: van MPV naar SUV
-
Met video
Actrice Elle Fanning doet boekje open: ‘Als 16-jarige geweigerd voor rol omdat ik niet sexy genoeg was’
Actrice Elle Fanning (25), bekend van films als Maleficent en de serie The great, heeft ontluisterende details gedeeld over haar ervaringen als jonge vrouw in Hollywood. Liet ze eerder al weten dat ze een rol misliep vanwege haar Instagram-account, nu vertelt ze over de ‘walgelijke’ dingen die ze te horen kreeg over haar uiterlijk. -
Nicki Minaj aangeklaagd voor beschadigen en niet betalen sieraden
Nicki Minaj wordt door een juwelier voor de rechter gesleept omdat ze rekeningen voor op maat gemaakte sieraden niet betaald zou hebben. Volgens de sieradenverkoper uit West-Hollywood kwamen sommige uitgeleende sieraden beschadigd terug. -
recensie
Twee sterren voor de nieuwe Transformers: zelden was spektakel zo slaapverwekkend
In het blikken Transformers-universum worden mensen gereduceerd tot betekenisloze miertjes. Probeer zo’n film maar eens een kloppend hart te geven. Deel 7, Rise of the Beasts die donderdag in première gaat, doet een dappere poging een meer humaan verhaal te vertellen. Zodra de robots elkaar weer het beeld uit beuken, stopt dat hart direct met kloppen. -
PREMIUMEnergierekening
Hans woont op 28 vierkante meter en heeft laag gasverbruik: ‘Merk wel dat alles duurder is’
Hans de Vries (40) uit Amsterdam woont in een studio en is op sommige vlakken afhankelijk van zijn VvE. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.
-
PREMIUM
Filosoof over de kunst van het uitstellen: ‘Doe nooit een taak die morgen verdwenen kan zijn’
-
-
-
Suzan van Freek kreeg totale blackout bij Jinek: ‘Geen idee meer wat ik kwam doen’
Oók als je wekelijks voor publiek optreedt is het soms nog spannend om liedjes te zingen als alle ogen op jou gericht staan, dat bewees Suzan Stortelder woensdagavond maar weer in de uitzending van Jinek. Daar kreeg ze een black-out, vlak voordat ze moest zingen. ‘Ik had even géén idee wat ik hier kwam doen.’ -
met video
Stunt mislukt: Douwe Bob valt van een brug in de gracht
Zijn bravoure kwam Douwe Bob (30) donderdag duur te staan. Tijdens een vaartochtje door de Amsterdamse grachten mislukte een spontane stunt, waardoor de zanger een nat pak haalde.