Kijkcijfers Marble Mania dalen verder
Het SBS-programma Marble Mania kampt met rap dalende kijkcijfers. De tweede aflevering van het derde seizoen is zaterdag door 471.000 mensen bekeken. Het programma staat daarmee op de 22e plek in de lijst van best bekeken programma’s van zaterdag. Dat meldt Stichting KijkOnderzoek (SKO).
Niet eerder keken er zo weinig mensen naar het tv-programma, waarin bekende Nederlanders meerdere knikkerspellen spelen. De eerste aflevering van de nieuwe reeks was een week geleden nog goed voor 700.000 kijkers, ruim 200.000 kijkers meer dus.
Het eerste seizoen van Marble Mania, gepresenteerd door Winston Gerschtanowitz, trok in 2021 gemiddeld nog 1,6 miljoen kijkers naar SBS6. De tweede reeks was een jaar later ook goed voor een miljoenenpubliek. Een verschil met dit seizoen is dat de eerste twee reeksen op donderdagavond waren te zien en niet op zaterdagavond.
Tegelijkertijd stemden ruim 1 miljoen mensen af op de quiz Weet Ik Veel met Beau van Erven Dorens op RTL 4, de winnaar op primetime. Naar Freeks Saturday Night Safari op NPO 1 keken 615.000 mensen.
Luister hieronder ook naar de AD Media Podcast of abonneer je via Spotify of iTunes. Vind alle onze podcasts op ad.nl/podcasts.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMAngela Kijkt TV1
Na drie kwartier College Tour met Jutta Leerdam had ik alleen maar al mijn vooroordelen bevestigd gezien
-
lezersvraag
Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen. -
PREMIUMMet video
‘Op Tinder staat dat ik aseksueel ben, maar soms beginnen ze alsnog aan me te friemelen’
Ze voelen geen seksuele aantrekkingskracht, doen niet (vaak) aan seks, maar hebben (soms) wel lustgevoelens. Aseksuelen stuiten op veel onbegrip, maar voelen zich wel bevrijd. ,,Alles kan en mag.” Wanneer ben je aseksueel? -
Vraag naar tweedehands dieselauto’s stijgt: dit is de reden
Gebruikte diesels zijn weer meer in trek, zo blijkt uit cijfers die het moederbedrijf van verkoopsites Autotrack en Gaspedaal vrijgeeft. De toenemende populariteit van tweedehands dieselauto’s hangt zeer waarschijnlijk samen met het groeiende prijsverschil tussen de benzine- en dieselprijzen. -
PREMIUMHOE IS HET NU MET?
MAFS-koppel Sonny en Dylan nog steeds gelukkig getrouwd: ‘Enige homokoppel dat nog bij elkaar is’
‘Ik heb een màhaan!’ Het is die opgeluchte en gelukkige uitroep van Sonny vlak nadat hij met zijn grote liefde Dylan trouwde tijdens hun eerste ontmoeting bij het RTL-programma Married at First Sight. Sinds dat programma veranderde er een hoop voor het stel, dat binnenkort wéér op televisie te zien is.’Dordrecht
-
met foto's
Cover met zwangere transgender man Logan gaat internet over: ‘Ik ben levend bewijs dat dit bestaat’
-
-
-
Britse dj Paul Oakenfold aangeklaagd voor seksueel wangedrag: ‘Masturbeerde in bijzijn assistent’
Paul Oakenfold is in Los Angeles aangeklaagd voor seksuele intimidatie. Een voormalig assistente van de Britse dj en producer zegt dat hij meermaals in haar bijzijn heeft gemasturbeerd. Volgens muziekblad Rolling Stone eist ze een schadevergoeding. -
met video
Prins Harry: ‘Staat van pers en overheid in VK op dieptepunt’
De Britse prins Harry zegt in de rechtbank dat de Britse tabloids bloed aan hun handen hebben en veel pijn hebben veroorzaakt, al sinds zijn vroege jeugd. De hertog van Sussex beschuldigt de uitgever van tabloid The Mirror van het onrechtmatig verzamelen van informatie. Het is voor het eerst in meer dan 130 jaar dat een Britse royal openbaar en onder ede ondervraagd wordt.