Kit Harington en Rose Leslie zijn getrouwd
Game of Thrones-sterren Kit Harington (31) en Rose Leslie (31) zijn vandaag in het Schotse Aberdeenshire getrouwd. Ze gaven elkaar het jawoord in het Wardhill kasteel. Een van de kastelen is in het bezit van de familie van Rose.
Kit en Rose trouwden in het bijzijn van familie en vrienden, waaronder een aantal bekende sterren. Zo waren GoT-collega's Peter Dinklage, Sophie Turner, Maisie Williams en Emilia Clarke van de partij. Net als GoT-producent D.B. Weiss en actrice Malin Akerman. Na afloop van de ceremonie werden de gasten verrast met een optreden van de Britse band Mumford & Sons.
Kit had de makers van de immens succesvolle Game of Thrones-serie gevraagd rekening te houden met zijn bruiloft. De serie zit namelijk middenin de opnames van het achtste en tevens laatste seizoen. De makers gaven gehoor aan zijn verzoek waardoor alle collega's van Kit aanwezig konden zijn op zijn grote dag.
De vader van Rose, Sebastian Leslie, liet aan de aanwezige pers weten dat hij 'enorm enthousiast' was over het huwelijk. ,,Het is een fantastische dag voor ons", zei hij.
Clan
Kit en Rose maakten vorig jaar september hun verloving bekend via een aankondiging in de krant The Times. Vorige maand werd duidelijk dat het koppel zou gaan trouwen in Aberdeenshire in het Wardhill kasteel, de thuisbasis van Rose' broer. In het graafschap staat ook het Lickleyhead kasteel, waar de ouders van Rose wonen. Het kasteel werd in 1499 gebouwd en is van oudsher het verblijf van de Schotse Clan Leslie.
Kit en Rose, die vooral bekend zijn als Jon Snow en zijn geliefde Ygritte in de HBO-hitserie, kregen in 2012 voor het eerst een relatie. Een jaar later gingen ze uit elkaar, maar ze werden in 2014 weer samen gezien op het vliegveld van Los Angeles. Kit is nog altijd te zien in de serie. Rose' personage was voor het laatst te zien in het vierde seizoen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMMet video
Recordaantal vacatures: thuiswerken, tiny house en korte werkweek als lokkertjes
Een recordaantal vacatures staat open, waardoor werkgevers van alles uit de kast halen om personeel te werven. Maar is een scooter of een tiny house wel genoeg? -
PREMIUMmet video
Warmtepomp wordt kleiner en minder lelijk
Nederland moet massaal aan de warmtepomp. Maar zo klein zijn ze niet, dus waar laat je zo’n ding? En waarom zien die buitenunits eruit als een koelwagen? Een kijkje op de VSK Installatiebeurs. -
Met video
OM dagvaardt Glennis Grace voor geweldpleging en mishandeling
Zangeres Glennis Grace staat op 26 oktober voor de rechtbank in Amsterdam. Het Openbaar Ministerie dagvaardt de 43-jarige zangeres op verdenking van openlijke geweldpleging en mishandeling met voorbedachten rade in een supermarkt in Amsterdam. De officier van justitie heeft besloten in totaal zeven personen te dagvaarden voor het geweld in de Jumbo aan de Westerstraat op 12 februari. -
Mijn bevalling
Esmee krijgt kind met mannenstel: ‘Toen mijn vliezen braken, kwamen ze meteen dweilen’
Bevallen: vrouwen doen het al eeuwen en raken er nooit over uitgepraat. Bevallingen zijn prachtig, loodzwaar en veranderen je leven. In deze serie creëren ouders openheid door het eerlijke verhaal van hun bevalling te delen. Deze week: Esmee Ros zette haar kind op de wereld in een meeroudergezin. -
Dave Roelvink kampte met drank- en drugsverslaving: ‘Heb mensen pijn gedaan’
Dave Roelvink kampte tot twee jaar geleden met een drank- en drugsverslaving. Dat onthult de realityster vandaag in een video op Instagram. ,,Ik ben heel ver van mezelf verwijderd geweest en heb mensen om me heen pijn gedaan.” Roelvink zocht professionele hulp en zet nu een nieuwe stap: hij gaat in samenwerking met Najib Amhali andere verslaafden helpen.
-
Prinses Amalia voor de eerste keer aanwezig op Prinsjesdag
Prinses Amalia zal dit jaar voor het eerst aanwezig zijn bij Prinsjesdag. Dat laat de Rijksvoorlichtingsdienst desgevraagd weten aan het ANP. -
Zanger en acteur Wim Rijken (63) overleden
Zanger, acteur en presentator Wim Rijken is overleden. De artiest overleed gisteren op 63-jarige leeftijd in een hospice Amsterdam. Dat bevestigt zijn agent tegenover het ANP na berichtgeving van De Telegraaf. -
Streams S10 door het dak met songfestival, toename van 934 procent
Haar optreden op het Eurovisie Songfestival heeft zangeres S10 geen windeieren gelegd. De streams van haar nummer De Diepte gaan sinds het liedjesfestijn in Turijn door het dak heen. Haar liedje is het eerste Nederlandstalige nummer dat in 24 uur tijd meer dan een miljoen keer werd gestreamd op Spotify.