Mariska Bauer van bezige bij nu rustige vlinder na herseninfarct: ‘Alles is heel vermoeiend’
Het gaat goed met Mariska, de vrouw van zanger Frans Bauer. Dat vertelde ze aan Jeroen van der Boom in het programma Hoge Bomen. Mariska werd begin dit jaar getroffen door een herseninfarct. Maar ze mag sinds een paar dagen weer autorijden, vertelde ze vol trots.
,,Ik heb geen restverschijnselen. Ben wel snel moe en kan slecht tegen prikkels”, zei ze verder. Aan Jeroen vertelden Frans en Mariska wat er op 4 januari, de dag van het herseninfarct gebeurde. Frans vertelde dat Mariska anders ging praten. ,,Ik merkte dat ze naar dronkenmansgelal ging.” Hij begreep meteen dat het niet goed zat. Mariska daarentegen dacht in eerste instantie dat ze iets verkeerds gedronken had.
Frans ging met Mariska naar het ziekenhuis en daar werden meteen allerlei onderzoeken uitgevoerd. ,,Dan schrik je je eigen helemaal het schompes”, keek de zanger terug.
Rustige vlinder
Nu, ruim een maand later, is de ergste schrik verdwenen bij het paar. ,,Mijn armen en benen doen het gewoon weer”, zei Mariska. ,,Ik doe het rustig aan. Ik was een bezige bij maar nu een rustige vlinder.” Verder vertelde ze dat ze het gevoel had dat haar hoofd soms vol met watten zit. ,,Alles wat ik doe is heel vermoeiend, maar ik ben er nog. Iedere stap die ik nu zet stap is een stap vooruit.”
Frans is opgelucht dat het allemaal redelijk goed is afgelopen. ,,Je houdt er geen rekening mee dat zoiets bij jouw gezin kan voorkomen”, zei hij. Omdat Mariska in het huishouden wegviel, moest de zanger veel taken overnemen. Daardoor heeft hij nog meer bewondering voor zijn vrouw gekregen. ,,Als je nu gewoon ziet wat een vrouw allemaal doet binnen een gezin… dat is gewoon bizar”, zei hij vol bewondering.
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Quiz
Nieuw seizoen: wat weet jij van Mocro Maffia?
-
Roos Reedijk heeft goed nieuws voor kijkers van Kopen zonder kijken: zevende seizoen op komst
Het zesde seizoen van Kopen zonder kijken loopt bijna ten einde, maar stylist Roos Reedijk heeft goed nieuws voor alle fans van het programma. De voorbereidingen voor het zevende seizoen zijn namelijk in volle gang. -
Romy Monteiro verkozen tot mooiste vrouw van Nederland, deze atleet is de mooiste sportvrouw
Zangeres en presentatrice Romy Monteiro (30) is door mannenblad FHM uitgeroepen tot de mooiste vrouw van Nederland 2023. De uitslag is voor het eerst bepaald door een volledig vrouwelijke jury, samen met stemmende lezers. Het resultaat van de jaarlijkse verkiezing, met ook een categorie voor sportvrouwen, is diverser dan ooit. ,,Dat ik win, zegt iets over waar we staan.’’ -
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek. -
Kanye West aangeklaagd voor geweldpleging om telefoonincident
Kanye ‘Ye’ West is aangeklaagd voor mishandeling, geweldpleging en nalatigheid vanwege een ruzie met een fotograaf begin dit jaar. De rapper werd destijds boos toen ze hem aan het filmen was, pakte haar telefoon af en smeet hem op straat. De dame zegt daardoor te zijn getraumatiseerd en eist volgens entertainmentsite TMZ een schadevergoeding.
-
PREMIUM
Huilen: teken van zwakte of genetisch bepaald? ‘Traankanaal zit lager bij mannen’
-
-
-
Met video's
‘Meneer Spaghetti’ uit Samson & Gert voelt zich afgedankt: ‘Ben geen pion waar je mee speelt’
Er komt abrupt een einde aan een tijdperk. In de kerstshow van Samson & Marie, de opvolger van Samson & Gert, zijn twee personages opvallend afwezig: Meneer Spaghetti, gespeeld door Koen Crucke (71), en Van Leemhuyzen (Walter Baele), zijn geschrapt. Voor Crucke komt de beslissing hard aan. ,,Alberto was onlosmakelijk verbonden met Samson, maar blijkbaar vinden de bazen dat niet.’’ -
PREMIUMEnergierekening
Frank: ‘De elektrische auto verbruikt per maand net zoveel als ons huis in de wintermaanden’
Frank Deleij (44) uit Alphen aan den Rijn investeerde flink en ging van het gas af: ,,Het geeft soms bijna een soort schuldgevoel.’’ Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.