Moeder Britney Spears verdedigt jongere dochter Jamie Lynn
Lynne Spears, de 66-jarige moeder van Britney Spears (39), neemt het op sociale media op voor haar jongste kind, dochter Jamie Lynn (30). Hoewel zowel Lynne als Jamie Lynn publiekelijk hun steun hebben betuigd aan Britney, willen de fans van de popster daar niets van weten. Zij vinden dat Spears’ moeder en zusje jarenlang van haar hebben geprofiteerd en nooit geprobeerd haar echt te helpen. Dit melden verschillende Amerikaanse media.
Lynne plaatste een foto van een gigantisch spinnenweb op Instagram, waarop Britneys fans direct reageerden. ,,Hee, kijk wat leuk! Jamie Lynn heeft haar huis opnieuw ingericht. Het lijkt erop dat ze haar web steeds verder uitbreidt,” schrijft een volger. Een ander zegt: ,,Lynne, misschien zou je je eens bezig moeten houden met je oudste dochter in plaats van dit soort onzinnige bullshit plaatjes te posten. Tenzij dit natuurlijk een foto was van je bezoek aan Jamie Lynn. Dit is het web dat jullie gesponnen hebben en waarin Britney verstrikt zit.”
Moeder Spears liet het er niet bij zitten en reageerde boos: ,,STOP HIERMEE! Echt, hou óp. Jullie hebben geen idee wat er zich afspeelt. Ik heb vanaf dag 1 via mijn advocaat gesproken en nooit iets gezegd of gedaan via sociale media. Jullie moeten je huiswerk beter doen, want mijn andere dochter heeft hier ook niets mee te maken.”
De rechtszaak over het curatorschap van vader Jamie Spears, dat Britney graag beëindigd ziet worden, wordt op 29 september hervat. Britneys nieuwe advocaat Mathew Rosengart vroeg rechter Brenda Penny of deze zitting eerder kon plaatsvinden, maar daaraan gaf de rechter geen gehoor.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
‘Bah, lust ik niet!’: deze strategie moedigt kieskeurig etertje aan tot proeven
Aan menig keukentafel is het iedere avond een strijd: ouders hebben hun uiterste best gedaan een gezonde maaltijd met groente te bereiden, maar kindlief weigert ook maar een hapje te proeven. Hoe zorg je dat je kind later meer lust dan patat en pannenkoeken? Onderzoekers van Maastricht University bestuderen het en kwamen onlangs tot een interessante ontdekking. -
Fans Britney Spears bezorgd om topless foto's: ‘Tegen haar wil’
Fans van Britney Spears zijn bezorgd om de topless foto’s die worden gepost op het Instagramaccount van de Amerikaanse zangeres. Zaterdag verscheen er voor de vierde keer in een week een foto van Spears met ontbloot bovenlichaam en in slechts een korte broek. Volgens sommige fans gebeurt dit tegen haar wil in. -
PREMIUMEnergierekening
Laura: ‘We willen tot ons pensioen hier wonen, dus maandlasten zo laag mogelijk krijgen’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Laura Baas (32) uit Siddeburen in Groningen. -
Is het beter om ’s ochtends of ’s avonds te douchen? Dit zeggen dermatologen
Een frisse douche om wakker te worden? Of toch maar een warm bad om goed te slapen? Iedereen heeft wel een favoriet moment om zich te wassen. Maar welk tijdstip van de dag is nu het beste voor je huid? Wij vroegen advies aan dermatologen Jan Gutermuth en Thomas Maselis. ,,Ook de duur van je douche speelt een belangrijke rol.” -
Jaimie Vaes en Afshin Momadi na enkele maanden weer uit elkaar
Jaimie Vaes is weer vrijgezel. De ex-vriendin van rapper Lil Kleine laat vrijdag aan RTL Boulevard weten weer single te zijn. Vaes had sinds afgelopen zomer een relatie met dj Afshin Momadi.
-
Ex-manager Britney Spears lekt oude voicemails: ‘Ik word gechanteerd’
Sam Lufti (46), de man die van 2007 tot 2008 optrad als manager van Britney Spears, heeft op Instagram een aantal voicemails van de popster gepubliceerd die dateren uit de periode dat Britney net onder het curatorschap van vader Jamie kwam te staan en ze daar toen al onder uit wilde. Ook claimt Lufti dat hij deze berichten eerder online postte, maar dat ze dankzij de Free Britney beweging opnieuw onder de aandacht gebracht worden. -
-
-
Beste vriend Britney Spears spreekt zich voor het eerst uit: ‘curatorschap is een flink staaltje seksisme’
Cade Hudson, een van Britney Spears’ beste vrienden en tevens haar agent, heeft zich voor het eerst openlijk uitgelaten over het curatorschap van de zangeres. Via sociale media liet Hudson weten ‘dat het tijd is haar te bevrijden uit haar gevangenschap’. -
Advocaat Britney Spears wil volgende zitting vervroegen
De advocaat van Britney Spears heeft de rechtbank in Los Angeles gevraagd om de zaak over het ontheffen van haar vader Jamie als curator te versnellen. Mathew Rosengart wil dat de volgende zitting deze maand nog plaatsheeft en niet pas eind september, meldt TMZ op basis van rechtbankdocumenten.